اخبار :: اخبار باشگاه

به دنبال جایگاهی ثابت در فلورانس هستم

1767 شماره اطلاع نامه : به دنبال جایگاهی ثابت در فلورانس هستم 1393/03/14 به دنبال جایگاهی ثابت در فلورانس هستم اخبار باشگاه :: اخبار به دنبال جایگاهی ثابت در فلورانس هستم
به دنبال جایگاهی ثابت در فلورانس هستم

به دنبال جایگاهی ثابت در فلورانس هستم

رافال ولسکی ستاره جوان تیم فیورنتینا نسبت به حضورش در فلورانس خوش بین بوده و ابراز امیدواری کرد سال آینده جایگاه ثابتی در تیم مونتلا بدست بیاورد. این بازیکن همچنین مدعی شد از خط خوردن پپیتو روسی از لیست آتزوری نیز به شدت متعجب شده است.

یک سال و نیم از حضور ولسکی در فلورانس گذشته و این بازیکن پس از 6 ماه ابتدایی که با مصدومیت و عدم آمادگی روبرو بود، در فصل تازه به اتمام رسیده توانست اعتماد مونتلا را جلب کرده و در برخی مواقع به بازی گرفته شد. با این حال این جوان خوش تکنیک چیزی فرا تر از این را می خواهد و قصد دارد در فصل آینده ارزش های خود را به اثبات برساند:

"از پیوستن به فیورنتینا واقعا خوشحالم ولی این طبیعی است که خواستار بازی های بیشتر باشم و پس از خط خوردن از لیست یوفا نیز کمی ناراحت شدم. من نیاز دارم تا به فرم خوبی برسم و بازی های انتهایی فصل گذشته من را برای سال بعد بسیار امیدوار کرد. پست بازی؟ من در پست های زیادی می توانم بازی کنم. دوست دارم در نقش یک بازیکن شماره 10 در میدان حاضر شوم ولی مربی گاهی اوقات کمی عقب تر و یا در کناره ها از من بازی می گرفت. با این حال برای من همین کافی است که توپ زیر پایم باشد."

"گل مقابل آتالانتا؟ اولین گل من بود و می خواستم که آن را به ثمر برسانم. واقعا حس فوق العاده خوبی داشت. آینده؟ من هنوز باید از لحاظ ذهنی و بدنی تقویت شوم و تازه در ابتدای ژوئن قرار داریم. فکر نمی کنم که وقتم در فلورانس هدر رفته باشد، من فرصت های زیادی پیش رو دارم و می توانم ارزش های خودم را ثابت کنم. ما به تمرینات پیش فصل خواهیم رفت و سپس می خواهم برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم مبارزه کنم. روسی؟ خط خوردن روسی واقعا من را متعجب کرد. من اخیرا جوزپه را در تمرینات دیدم که به سختی در حال کار کردن بود. از نظر من او در فرم فوق العاده ای قرار دارد."