اخبار :: اخبار باشگاه

دیدار با قهرمان اروپا پیش از شروع فصل جدید ؟

1769 شماره اطلاع نامه : دیدار با قهرمان اروپا پیش از شروع فصل جدید ؟ 1393/03/17 دیدار با قهرمان اروپا پیش از شروع فصل جدید ؟ اخبار باشگاه :: اخبار دیدار با قهرمان اروپا پیش از شروع فصل جدید ؟
دیدار با قهرمان اروپا پیش از شروع فصل جدید ؟

دیدار با قهرمان اروپا پیش از شروع فصل جدید ؟

تیم فیورنتینا در راه آماده سازی برای فصل جدید رقابت های سری آ قصد برگزاری یک دیدار دوستانه با تیم رئال مادرید را دارد. گفته می شود دو تیم در میانه های ماه آگوست و در کشور لهستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

بر اساس گزارش های رسیده از لهستان، صحبت هایی بین سران دو باشگاه و مسئولان فوتبال لهستان انجام شده تا فیورنتینا و رئال مادرید در دیداری دوستانه و خیر خواهانه به مصاف یکدیگر بروند. البته قطعی شدن این دیدار بستگی به تیم رئال دارد، زیرا تاریخ در نظر گرفته شده برای این دیدار، تنها 4 روز پس از مصاف آنها با سویا در دیدار سوپر کاپ اروپا می باشد.

به هر صورت اگر دو باشگاه برای برگزاری این دیدار دوستانه به توافق برسند، اتفاقی ویژه برای ویولا در آستانه رقابت های فصل جدید سری آ خواهد بود. بدون شک قهرمان اروپا می تواند رقیبی جدی برای فیورنتینا بوده و کیفیت و قدرت تیم مونتلا را به خوبی نشان خواهد داد. لازم به ذکر است که فیورنتینا یک سفر به امریکای جنوبی و برگزاری 3 دیدار دوستانه را نیز برنامه های تابستانی خود دارد.