اخبار :: اخبار باشگاه

برنامه باشگاه برای حفظ ستارگان ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست

1770 شماره اطلاع نامه : برنامه باشگاه برای حفظ ستارگان ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست 1393/03/17 برنامه باشگاه برای حفظ ستارگان ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست اخبار باشگاه :: اخبار برنامه باشگاه برای حفظ ستارگان ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست
برنامه باشگاه برای حفظ ستارگان ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست

برنامه باشگاه برای حفظ ستارگان ؛ بازی با رئال باعث افتخار ماست

ساندرو منکوچی مدیر اجرایی فیورنتینا تاکید کرد که سران باشگاه به دنبال حفظ ستارگان تیم از جمله خوان کوادرادو، ماریو گومز و جوزپه روسی در فلورانس بوده و برنامه های زیادی برای تقویت تیم در تابستان در نظر دارند.

شایعات زیادی در مورد خروج ستارگان تیم در تابستان منتشر شده ولی منکوچی در مصاحبه با چند رسانه از جمله رادیو بلو، مدعی شد خوان کوادرادو، ماریو گومز و جوزپه روسی در فیورنتینا خواهند ماند. وی همچنین دیدار با رئال مادرید را باعث افتخار باشگاه می داند:

"فیورنتینا در فصلی که گذشت با وجود مصدومان زیاد، عملکرد بسیار خوبی داشت. ما رتبه سوم را به دلیل مسائل زیادی از دست دادیم، نه فقط به خاطر این که تیمی ضعیف تر نسبت به ناپولی بودیم. ما نه تنها به حفظ ستارگان تیم فکر می کنیم، بلکه به دنبال تقویت تیم نیز هستیم. با آماده شدن کامل بهترین بازیکنان تیم و کمی شانس، من مطمئن هستم که در سال آینده ما می توانیم عالی کار کنیم. بیش از هر چیز، من امیدوارم جوزپه روسی و ماریو گومز را در کنار هم ببینیم، آنها در فصل گذشته واقعا بدشانس بودند. بازی با رئال؟ بازی مقابل قهرمان اروپا باعث افتخار تیم ماست."

"کوادرادو؟ ما منتظر بازگشت آندره آ دلاواله به فلورانس هستیم ولی هدف ما جذب کوادرادو از تیم اودینزه می باشد. ما در روز 26 ژوئن جلسه ای را بین روسای باشگاه برگزار خواهیم کرد اما از نظر فنی، مدیر ورزشی تیم و تمامی اعضای کادر فنی تیم بدون شک در باشگاه خواهند ماند. پیزارو؟ ما منتظریم که او از تعطیلات بازگردد و هیچ مشکلی برای تمدید قرارداد وجود ندارد. یک سال پیش این اتفاق کمی سخت به نظر می رسید ولی ما باید همیشه با هم متحد باشیم. من واقعا از عملکرد ستارگان جوانی مثل باباکار و برناردسکی خوشحالم. به زودی آنها را در سری آ خواهیم دید و امیدوارم که یکی از آنها در سال آینده بتواند در فیورنتینا بازی کند."