اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

تاتاروزانو در تست های پزشکی ؛ ولاد چیریچس نفر بعدی ؟

1771 شماره اطلاع نامه : تاتاروزانو در تست های پزشکی ؛ ولاد چیریچس نفر بعدی ؟ 1393/03/19 تاتاروزانو در تست های پزشکی ؛ ولاد چیریچس نفر بعدی ؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار تاتاروزانو در تست های پزشکی ؛ ولاد چیریچس نفر بعدی ؟
تاتاروزانو در تست های پزشکی ؛ ولاد چیریچس نفر بعدی ؟

تاتاروزانو در تست های پزشکی ؛ ولاد چیریچس نفر بعدی ؟

چیپرین تاتاروزانو سنگربان تیم ملی رومانی سرانجام به فلورانس سفر کرده و در تست های پزشکی باشگاه فیورنتینا شرکت کرد تا به عنوان اولین خرید تابستانی ویولا شناخته شود.

در ماه ژانویه صحبت های زیادی از حضور این دروازه بان 28 ساله در فیورنتینا مطرح شد ولی در آن زمان وی تصمیم به ماندن در استوا بخارست گرفت و حالا در پایان قرارداد خود با این تیم، می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی فلورانس شود. البته این انتقال می توانست زود تر از این رخ دهد ولی برخی مسائل که هنوز به درستی مشخص نیست، آن را به تاخیر انداخته و حتی در روز های گذشته گفته می شد احتمال لغو این انتقال نیز وجود دارد. با این حال در نهایت با شکست سمپدوریا و ناپولی، تاتاروزانو بنفش پوش شد.

تاتا امروز در کلینیک باشگاه به انجام تست های پزشکی مشغول شده و سپس قرارداد 5 ساله خود با فیورنتینا را امضا کرد. گفته می شود دستمزد این بازیکن چیزی در حدود 800 هزار یورو در سال می باشد. البته تاتا از چند روز پیش در فلورانس حضور دارد تا در مراسم ازدواج ولاد چیریچس دیگر بازیکن اهل رومانی که او نیز مورد توجه فیورنتینا قرار دارد، شرکت کند. انتخاب فلورانس برای برگزاری مراسم ازدواج از سوی مدافع تاتنهام باعث شده شایعات پیوستن وی به ویولا شکل جدی تری به خود بگیرد.

تاتاروزانو امروز پس از توافق نهایی با فیورنتینا در صفحه اجتماعی خود نیز نوشت: "همه چیز حل شد، از استوا متشکرم و پیش به سوی فیورنتینا! امروز روز مهمی برای من بود و به زودی در مورد وضعیت خودم صحبت می کنم. همان طور که انتظار می رفت، تست های پزشکی موفقیت آمیز بوده و من الان بازیکن فیورنتینا هستم. از همه هواداران استوا که 5 سال فوق العاده را در کنار آنها سپری کردم تشکر می کنم." بدین ترتیب فقط اعلام رسمی باشگاه در مورد خرید تاتاروزانو باقی مانده تا این بازیکن به عنوان اولین خرید تابستانی فیورنتینا معرفی شود.