اخبار :: اخبار باشگاه

دلاواله خواهان مثلث کوادرادو-روسی-گومز برای فصل آینده

1773 شماره اطلاع نامه : دلاواله خواهان مثلث کوادرادو-روسی-گومز برای فصل آینده 1393/03/20 دلاواله خواهان مثلث کوادرادو-روسی-گومز برای فصل آینده اخبار باشگاه :: اخبار دلاواله خواهان مثلث کوادرادو-روسی-گومز برای فصل آینده
دلاواله خواهان مثلث کوادرادو-روسی-گومز برای فصل آینده

دلاواله خواهان مثلث کوادرادو-روسی-گومز برای فصل آینده

در روز های اخیر شایعات زیادی در مورد توافق خوان کوادرادو با تیم بارسلونا منتشر شد ولی آندره آ دلاواله با قاطعیت این اخبار را تکذیب کرده و مدعی شد پس از خرید کوادرادو از اودینزه، او را در فلورانس حفظ خواهند کرد.

صحبت در مورد وضعیت مالکیت کوادرادو به روز های پایانی و حساس خود نزدیک می شود و شایعات رسانه ها نیز به پیچیده تر شدن این اتفاق کمک می کند. روز گذشته روزنامه Sport با انتشار یک تصویر، از توافق 25 میلیونی کواد را بارسا خبر داد ولی صحبت های امروز آندره آ دلاواله چیزی کاملا بر خلاف این موضوع را نشان می دهد. دلاواله در پاسخ به خبرنگاران در مورد وضعیت کوادرادو این چنین سخن گفته است:

"در روز های بسیار حساسی قرار داریم، به دنبال خرید مالکیت کامل کوادرادو هستیم و سپس می خواهیم او را در فلورانس حفظ کنیم. ما شانس زیادی برای انجام این کار داریم و مطمئنا این خبر بسیار خوبی برای مردم شهر فلورانس خواهد بود. مثلث تهاجمی؟ مثلث کوادرادو-روسی-گومز چیزی بود که ما در 4 ماه آخر فصل گذشته و به خصوص در دیدار فینال جام حذفی کمبود آن را حس کردیم. ما چهارم شدیم و شما در نظر بگیرید که از ماه فوریه گومز هرگز بازی نکرد و روسی نیز مصدوم بود."

"به همین دلیل این فیورنتینا من را به آینده خوش بین می کند و من شدیدا به آن اعتماد دارم. ضمن اینکه تابستان طولانی را نیز پیش رو داریم و خرید هایی نیز در راهند. حذف روسی از تیم ملی؟ این تصمیم مربی است و باید به آن احترام گذاشته شود ولی روسی به طور قطع آماده جام جهانی بود. روسی از 2 ماه پیش در حال کار برای بازگشت می باشد و در بازی های اخیر نیز عالی کار کرد، گل زد و گل ساخت. من ناراحتی او را درک می کنم."