اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: بازی دوستانه فیورنتینا - رئال در لهستان

1779 شماره اطلاع نامه : رسمی: بازی دوستانه فیورنتینا - رئال در لهستان 1393/03/28 رسمی: بازی دوستانه فیورنتینا - رئال در لهستان اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: بازی دوستانه فیورنتینا - رئال در لهستان
رسمی: بازی دوستانه فیورنتینا - رئال در لهستان

رسمی: بازی دوستانه فیورنتینا - رئال در لهستان

باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی از تایید برگزاری دیدار دوستانه با تیم رئال مادرید خبر داد. بدین ترتیب ویولا در ماه آگوست و در کشور لهستان، به مصاف قهرمان اروپا خواهد رفت.

شاگردان وینچنزو مونتلا تابستان پرکاری را در پیش خواهند داشت که شرکت در اردوی موئنا و سفر به امریکای جنوبی از جمله اصلی ترین برنامه های تیم می باشد. اما همان طور که پیش از این نیز اعلام شده بود، دو باشگاه فیورنتینا و رئال مادرید در حال بررسی امکان برگزاری یک بازی دوستانه در میانه های ماه آگوست می باشند که امروز سرانجام خبر رسمی آن از طریق وب سایت باشگاه فیورنتینا اعلام شد. بدین ترتیب دو تیم در روز 16 آگوست (25 مرداد) در ورزشگاه نورودووی شهر ورشو به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار که توسط کشور لهستان تدارک دیده شده، با نام ‘Super Mecz’ یا  ‘Super Match’شناخته شده و فصل پیش نیز با دیدار تیم های بارسلونا و لخیا گدانسک برگزار شد. بدین ترتیب تیم فیورنتینا فرصتی عالی برای سنجیدن قدرت خود پیش از شروع فصل آینده رقابت ها دارد و بدون شک شاگردان کارلو آنچلوتی رقیبی جدی برای بنفش پوشان خواهند بود. غیر از دیدار با رئال، صحبت هایی نیز در مورد احتمال انجام یک بازی دوستانه با تیم مالاگا نیز در ابتدای ماه آگوست مطرح شده که البته هنوز تایید نشده و باید منتظر تصمیم دو باشگاه باشیم.