اخبار :: اخبار باشگاه

من خرید جدید فیورنتینا هستم

1781 شماره اطلاع نامه : من خرید جدید فیورنتینا هستم 1393/03/30 من خرید جدید فیورنتینا هستم اخبار باشگاه :: اخبار من خرید جدید فیورنتینا هستم
من خرید جدید فیورنتینا هستم

من خرید جدید فیورنتینا هستم

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا معتقد است با مثبت اندیشی می تواند اتفاقات فصل گذشته را فراموش کرده و به عنوان خرید جدید ویولا، این تیم را در راه رسیدن به هدف های خود همراهی کند.

مصدومیت گومز در فصل گذشته باعث شد ضمن از دست دادن شمار زیادی از بازی ها، از حضور در جام جهانی هم باز مانده و فصلی تلخ برای او رقم بخورد. با این حال گومز قصد دارد مثبت فکر کرده و به دنبال هدف های جدید تر باشد. او در مصاحبه با وب سایت Stern.de صحبت های زیر را مطرح کرده است:
 
"به نظر من موفقیت یعنی رسیدن به اهداف و با وجود اینکه از عدم حضور در جام جهانی واقعا ناراحت هستم، آن را یک شکست نمی دانم چون برخی چیز ها قابل پیش بینی نیستند. حالا هدف من این است که به بهترین فرم پیش از شروع فصل جدید برسم و بتوانم به تیمم برای رسیدن به اهداف خود کمک کنم. در واقع من یک خرید جدید برای فیورنتینا محسوب می شوم. من باید مثبت فکر کنم چون نمی توانم اتفاقات رخ داده را پاک کنم و باید به فکر آینده و رسیدن به هدف های جدید باشم. مثبت اندیشی کلید رسیدن به موفقیت است. فلورانس؟ من اینجا راحتم و علاقه خوبی نیز بین مردم و مردم شهر وجود دارد. من غذا های خوبی می خورم و در منطقه ای بسیار ساکت و آرام زندگی می کنم."

"مشخصا وقتی مصدوم بودم، زیاد در شهر حضور پیدا نمی کردم و ترجیح می دادم در کنار خانواده ام باشم. پول؟ مطمئنا تیم های بزرگ تر، پول های بیشتری هزینه می کنند ولی برای من مسائل ورزشی نیز اهمیت زیادی دارد. پول به تنهایی نمی تواند شما را خوشحال کند و کسب پول زیاد نیز صرفا به نمی تواند به معنی موفقیت باشد. شما می توانید با موفقیت های کوچک نیز خوشحال باشید و این دقیقا چیزی است که من به آن فکر می کنم. جام جهانی؟ 6 یا 7 تیم شانس زیادی برای قهرمانی دارند. برای مثال آرژانتین و یا حتی برزیل، سپس تیم های بزرگ اروپایی مانند آلمان، ایتالیا و فرانسه نیز شانس خوبی دارند."