اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: بازگشت برنا و بابا به فلورانس ؛ خروج آگیی، کارارو و چنچیارلی

1782 شماره اطلاع نامه : رسمی: بازگشت برنا و بابا به فلورانس ؛ خروج آگیی، کارارو و چنچیارلی 1393/03/31 رسمی: بازگشت برنا و بابا به فلورانس ؛ خروج آگیی، کارارو و چنچیارلی اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: بازگشت برنا و بابا به فلورانس ؛ خروج آگیی، کارارو و چنچیارلی
رسمی: بازگشت برنا و بابا به فلورانس ؛ خروج آگیی، کارارو و چنچیارلی

رسمی: بازگشت برنا و بابا به فلورانس ؛ خروج آگیی، کارارو و چنچیارلی

تیم فیورنتینا امروز وضعیت چند بازیکنان جوان خود که قراردادی مشترک یا قرضی با سایر تیم ها داشتند را نیز مشخص کرد. بدین ترتیب فدریکو برناردسکی و خوما باباکار به فلورانس بازگشتند ولی آگیی، کارارو و چنچیارلی به تیم های دیگر واگذار شدند.

سران باشگاه در روز های گذشته وضعیت مالکیت بازیکنان قرضی و مشترک خود را مشخص کرده بودند و امروز نیز وضعیت تعدادی از ستارگان جوان تیم معلوم شد. بر اساس اعلام رسمی باشگاه، خوما باباکار و فدریکو برناردسکی دو ستاره جوانی که از بهترین بازیکنان سری بی در فصل گذشته بودند بار دیگر به فلورانس بازگشتند تا ویولا در مورد آینده آنها تصمیم گیری کند. این در حالی است که پیش از این از خرید نیمی از مالکیت باباکار توسط تیم مودنا خبر داده شده بود. هر دو بازیکن پیشنهاد های فراوان از تیم های سری آ و حتی لیگ های خارجی دارند.

از دیگر بازیکنانی که وضعیت آنها امروز مشخص شد می توان به دانیل کوفی آگیی کاپیتان سابق تیم جوانان فیورنتینا اشاره کرد که طبق توافق طرفین برای یک سال دیگر نیز با قرارداد مشترک در تیم بنونتو ماندنی شد. فدریکو کارارو که زمانی به عنوان بهترین بازیکن جوان زیر 20 سال فوتبال ایتالیا شناخته می شد نیز با تیم پاویا به توافق رسیده و دیگو چنچیارلی هم به عضویت کامل تیم ترامو در آمد. لازم به ذکر است که هنوز بازیکنان قرضی زیادی از جمله منیر الحمداوی، اولکساندر یاکوونکو، متیا کاسانی و مارکوس آلونسو در تیم های دیگر حضور دارند که باید به شرایط آنها رسیدگی شود.