اخبار :: اخبار باشگاه

نگاهی گذرا به وضعیت 41 بازیکن تیم فیورنتینا

1794 شماره اطلاع نامه : نگاهی گذرا به وضعیت 41 بازیکن تیم فیورنتینا 1393/04/12 نگاهی گذرا به وضعیت 41 بازیکن تیم فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار نگاهی گذرا به وضعیت 41 بازیکن تیم فیورنتینا
نگاهی گذرا به وضعیت 41 بازیکن تیم فیورنتینا

نگاهی گذرا به وضعیت 41 بازیکن تیم فیورنتینا

فصل نقل و انتقالات تابستانی به طور رسمی آغاز شده و باشگاه در حال تلاش برای تقویت ترکیب تیم می باشد. اما در حال حاضر 41 بازیکن در لیست نفرات وینچنزو مونتلا حضور دارند که باید به وضعیت آنها پیش از شروع کمپ تمرینی موئنا رسیدگی شود. نگاهی خواهیم داشت به نفراتی که در اختیار مربی جوان ویولا هستند.

تیم فیورنتینا فصل گذشته سری آ را با 28 بازیکن به پایان رساند و با توجه به اتفاقات رخ داده تا امروز، تعداد بازیکنان در دسترس برای مونتلا حالا به عدد 41 رسیده است. 4 بازیکن که به طور قرضی در زمستان گذشته به تیم اضافه شده بودند به تیم های خود بازگشتند. آنتونیو روزاتی به ناپولی، مودیبو دیاکیته به ساندرلند، اندرسون به منچستر یونایتد و الساندرو متری به میلان بازگشتند تا در مورد آینده آنها تصمیم گیری شود.

قرارداد 3 بازیکن باتجربه یعنی کریستینو لوپاتلی، دیوید پیزارو و ماسیمو آمبروزینی هم به پایان رسیده و از تیم جدا شدند. اما در مقابل، دو خرید جدید تاتاروزانو و بلک به تیم اضافه شدند. ضمن اینکه 17 بازیکن قرضی هم بار دیگر به تیم بازگشتند و 2 بازیکن تیم جوانان نیز از لحاظ سنی شرایط حضور در تیم بزرگسالان را بدست آورده اند. در مجموع 41 بازیکن در اختیار مونتلا هستند که در زیر نگاهی گذرا به وضعیت آنها خواهیم داشت.
 

دروازه بان:

با جدایی لوپاتلی و ورود تاتاروزانو، تنها ابهام در این پست مشخص شدن نفر سوم می باشد. البته لتزرینی (19) و باکی (18) از تیم جوانان می توانند راهی تیم اصلی شوند ولی به احتمال فراوان در فصل آینده به طور قرضی راهی تیمی دیگر خواهند شد. با این حال احتمال تمدید قرارداد لوپاتلی نیز همچنان وجود دارد.
 

خط دفاعی:

شاید گونزالو رودریگز و مانوئل پاسکوال از جایگاه خود در فصل آینده مطمئن باشند ولی وضعیت سایرین به نظر مونتلا بستگی دارد. حجازی و تومویچ نیز شانس زیادی برای ماندن دارند ولی ساویچ، رونکالیا و کومپر برای کسب درآمد راهی تیم های دیگر خواهند شد. کاسانی، آلونسو، کامپورزه، پیکینی، روتزیو و آشونگ از حضور قرضی خود بازگشته اند ولی شانس زیادی برای ماندن در تیم ندارند. حجازی و امپریور نیز به احتمال زیاد به طور قرضی جدا می شوند.
 

خط میانی:

هنوز احتمال تمدید قرارداد پیزارو وجود دارد و از سوی دیگر والرو، آکوییلانی و ماتی فرناندز می توانند از جایگاه خود مطمئن باشند ولی وارگاس، ولسکی و باکیچ شانس زیادی برای ادامه فعالیت در فلورانس ندارند. وچینو، لاتزاری و سلیفو از انتقال قرضی برگشته اند ولی آنها نیز مانند رومولو که هنوز وضعیت نامشخصی دارد، نمی توانند زیاد به حضور در ترکیب ویولا امیدوار باشند. فوساتی جوان را نیز باید به این نفرات اضافه کرد.
 

خط حمله:

رویای مثلث تهاجمی کوادرادو-روسی-گومز هنوز در ذهن هواداران و سران باشگاه وجود دارد ولی همه چیز به کوادرادو بستگی خواهد داشت. خواکین، ایلیچیچ، ربیچ و متوس منتظر تصمیم مونتلا هستند ولی یاکوونکو، الحمداوی، زوهوره و آکوستی شاید مانند فصلی که گذشت، نتوانند در فلورانس بمانند. در مقابل دو ستاره جوان باباکار و برناردسکی به تیم بازگشته و بلک نیز از راه خرید کوادرادو به ترکیب تیم اضافه شده است.
 

اسامی بازیکنان:

نتو – تاتاروزانو
کاسانی – پیکینی - تومویچ – رونکالیا – کامپورزه - گونزالو – ساویچ – کومپر – حجازی – امپریور – روتزیو - پاسکوال – آلونسو - آشونگ
رومولو – سلیفو - آکوییلانی – والرو – ماتی - باکیچ – ولسکی – وچینو – لاتزاری - فوساتی
آکوستی - کوادرادو – خواکین – ایلیچیچ – وارگاس – برناردسکی - متوس – بلک - ربیچ – الحمداوی – یاکوونکو - روسی – گومز – باباکار - زوهوره