اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 7 ژولای) ؛ بازگشت ستارگان به فلورانس، فلینی در رادار ویولا

1798 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 7 ژولای) ؛ بازگشت ستارگان به فلورانس، فلینی در رادار ویولا 1393/04/16 اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 7 ژولای) ؛ بازگشت ستارگان به فلورانس، فلینی در رادار ویولا اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 7 ژولای) ؛ بازگشت ستارگان به فلورانس، فلینی در رادار ویولا
اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 7 ژولای) ؛ بازگشت ستارگان به فلورانس، فلینی در رادار ویولا

اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 7 ژولای) ؛ بازگشت ستارگان به فلورانس، فلینی در رادار ویولا

در روزی که آلبرتو آکوییلانی 30 ساله شده و خرید اوکتاویو نیز به طور رسمی اعلام شد، باشگاه فیورنتینا نیز از لباس های جدیدش برای فصل آینده رقابت ها رونمایی کرد. اما اخبار نقل و انتقالات ادامه داشت و دانیله پراده در صحبتی قاطعانه مدعی شد هیچ تیمی برای خرید کوادرادو پیشنهادی ارائه نکرده است. با این حال ملاقاتی بین سران باشگاه و الساندرو لوچی مدیر برنامه این بازیکن انجام شده و شایعاتی نیز در مورد علاقه ویولا به خرید مروانه فلینی مطرح شده است.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

21- سران باشگاه قصد دارند قرارداد کریستینو لوپاتلی سنگربان کهنه کار تیم را برای یک فصل دیگر نیز تمدید کنند. این بازیکن تاثیر زیادی در حفظ اتحاد بین بازیکنان تیم دارد.

20- تیم فیورنتینا مذاکرات مختصری را برای خرید گوخان توره هافبک تیم روبین کازان آغاز کرده است. این بازیکن 22 ساله قیمتی در حود 5 تا 7 میلیون دارد.

19- گفته می شود دیوید پیزارو تا چند روز دیگر قرارداد خود را با فیورنتینا تمدید کرده و کمی دیر تر از سایر بازیکنان راهی اردوی تمرینی در موئنا خواهد شد.

18- ادواردو ماچیا مدیر فنی باشگاه فیورنتینا صحبت هایی را مطرح کرده است: "باید با کوادرادو صحبت کنیم تا از خواسته های او مطلع شویم. ما به دو دروازه بان عالی نیاز داشتیم و تاتاروزانو را خریداری کردیم. اوکتاویو بازیکن جوانی است که استعداد فراوانی دارد و باید با هم تیمی های خود آشنا شود."

17- دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا مدعی شده هنوز هیچ پیشنهادی برای خوان کوادرادو دریافت نکرده اند.

16- وکیل متیو والبوئنا در اظهاری نظری عنوان کرد این بازیکن از انتقال به لیگ اسپانیا استقبال خواهد کرد. تیم سویا اصلی ترین رقیب فیورنتینا به شمار می آید.

15- چیپرین تاتاروزانو سنگربان جدید تیم فیورنتینا ابراز امیدواری کرد روز های خوب و موفقیت آمیزی را در فلورانس داشته باشد.

14- امروز ملاقاتی بین الساندرو لوچی مدیر برنامه های خوان کوادرادو با سران باشگاه فیورنتینا برگزار خواهد شد تا در مورد آینده این ستاره خوش تکنیک تصمیم گیری کنند.

13- یوییچیرو کاکیتانی ستاره جوان تیم ملی ژاپن امروز به طور رسمی به تیم بازل سوییس ملحق شد. این بازیکن مدت زیادی مد نظر فیورنتینا نیز قرار داشت.

12- آلبرتو آکوییلانی هافبک ملی پوش تیم فیورنتینا امروز 30 ساله شد. این بازیکن که هنوز آینده ای مبهم پیش رو دارد در طول 2 فصل حضور در فلورانس 69 بازی انجام داده و 14 گل نیز به ثمر رسانده است.

11- شمار زیادی از بازیکنان تیم فیورنتینا امروز وارد فلورانس شده و با حضور در کلینیک کارجی، به انجام تست های پزشکی و بدنی خود پرداختند. گومز، کاسانی، آلونسو، بورخا، باکیچ، ایلیچیچ، نتو، برناردسکی، تومویچ، بلک، متوس، ولسکی، لتزرینی و آکوستی بازیکنانی بودند که امروز کار خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند.

10- روزنامه اسپورت اعلام کرده خوان کوادرادو هنوز گزینه اول تیم بارسلونا برای خرید می باشد. این در حالی است که پیشنهاد 28 میلیونی این تیم با جواب منفی سران باشگاه فیورنتینا روبرو شده بود.

9- ماروین کامپر با وجود شروع تست های بدنی با فیورنتینا، در آستانه انتقال به تیم ورونا قرار دارد. البته کومپر پیشنهاد های خوبی نیز از آلمان دارد.

8- نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا که فصل فوق العاده ای را سپری کرده، در آستانه تمدید قرارداد با ویولا می باشد. این دروازه بان جوان در این فصل رقابتی سنگین با تاتاروزانو خواهد داشت.

7- احتمال می رود امروز از پیراهن های جدید تیم فیورنتینا برای فصل آینده رقابت ها با حضور ماریو گومز و جوزپه روسی رونمایی شود.

6- گفته می شود تیم فیورنتینا برای فروش خوان وارگاس و فاکوندو رونکالیا به تیم گالاتاسرای، مبلغ 6 میلیون را درخواست کرده است. این تیم امروز به طور رسمی چزاره پراندلی را به عنوان مربی جدید خود معرفی کرد.

5- بنا بر گزارش لا نازیونه، وینچنزو مونتلا تنها فردی است که در مورد انتقال خوما باباکار به تیم اینتراخت فرانکفورت تصمیم گیری خواهد کرد.

4- تیم رم همچنان وضعیت خوان کوادرادو را زیر نظر داشته و منتظر پاسخ تیم فیورنتینا می باشد. البته رمی ها باید ابتدا مهدی بناتیا را به فروش برسانند.

3- امروز طبق برنامه چند بازیکن دیگر تیم فیورنتینا برای شروع تست های بدنی خود وارد کلینیک کارجی خواهند شد. والرو، گونزالو، گومز، پاسکوال و روسی بازیکنانی هستند که انتظار می رود در اطراف باشگاه دیده شوند.

2- لا نازیونه در گزارش امروز خود بار دیگر به وضعیت خوان کوادرادو پرداخته و مدعی شده تیم فیورنتینا قصد دارد از پول حاصل از فروش 40 میلیونی این بازیکن، یک نفر از بین سامی خدیرا، میکل آرتتا و مروانه فلینی را خریداری کند.

1- روز گذشته یکی از مشاوران فیفا در صحبتی مدعی شد تیم فیورنتینا به دنبال جذب مروانه فلینی ستاره بلژیکی تیم منچستر یونایتد می باشد. اما امروز روزنامه اسکای این شایعات را تکذیب و اعلام کرده هیچ مذاکره ای بین دو تیم شکل نگرفته است.