اخبار :: اخبار باشگاه

رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور ستارگان و خرید های جدید

1800 شماره اطلاع نامه : رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور ستارگان و خرید های جدید 1393/04/16 رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور ستارگان و خرید های جدید اخبار باشگاه :: اخبار رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور ستارگان و خرید های جدید
رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور ستارگان و خرید های جدید

رونمایی از لباس های جدید تیم با حضور ستارگان و خرید های جدید

امروز مراسمی در شهر فلورانس برگزار شد تا ماریو گومز، نناد تومویچ، اوکتاویو، نوربرتو نتو و چیپرین تاتاروزانو در میان استقبال فراوان هواداران و خبرنگاران از پیراهن های جدید تیم فیورنتینا برای فصل آینده رونمایی کنند.

فروشگاه مرکزی شهر فلورانس امروز میزبان مسئولان، بازیکنان و هواداران تیم فیورنتینا بود تا محصول جدید جوما، اسپانسر ورزشی تیم فیورنتینا را مشاهده کنند. لباس اول بنفش رنگ و با رده های طلایی رنگ به همراه شورت ورزشی و جوراب بنفش است. لباس دوم به طور کامل سفید می باشد ولی رده های بنفش رنگ دارد. لباس سوم نیز کاملا مشکی است و رده های طلایی رنگ در آن اضافه شده است. پیراهن دروازه بان ها نیز با تغییراتی روبرو شده و توسط دو سنگربان تیم یعنی نتو و تاتاروزانو رونمایی شد. علاوه بر رنگ و طرح پیراهن های جدید، جمله ای با مضمون "ما 11 نفر یا یک قلب هستیم" روی آستین لباس ها نوشته شده است.

بازیکنان و مسئولان باشگاه پس از مراسم معارفه، صحبت های کوتاهی را نیز مطرح کردند که به آنها اشاره خواهیم کرد:

دانیله پراده: "ما برای تقریبا 1 سال به دنبال خرید تاتاروزانو بودیم و توجه ویژه ای نیز به بازیکنان جوان داریم به همین دلیل اوکتاویو را خریداری کردیم. نتو جای هیچ شکی برای ما باقی نگذاشته و او واقعا یک بازیکن قدرتمند از هر نظر می باشد. تومویچ اینجاست چون یک بازیکن قابل قبول برای باشگاه فیورنتینا می باشد."

ادواردو ماچیا: "از نظر من یک تیم باید دو دروازه بان شماره 1 داشته باشد و مربی برای ترکیب تصمیم گیری کند. تومویچ بازیکن بسیار خوبی است و قابل اعتماد بودن خود را نشان داده است. اوکتاویو بازیکن فوق العاده با استعدادی است که نیاز به زمان دارد.

گومز: "در تعطیلات در فرم فوق العاده خوبی قرار داشتم و حالا می خواهم یک فصل عالی را داشته باشم. ما باید با قدرت کار کنیم تا بهترین ها را برای این پیراهن به ارمغان آوریم."

جانلوکا بایزی: "به نظر من جوما یک طراحی فوق العاده را برای این پیراهن داشته و از رنگ های بسیار خوبی استفاده کرده است. ما امیدواریم همان طور که انتظار داریم از این طرح جدید استقبال شود."

نتو: "من تمام توان خودم را برای فیورنتینا به کار خواهم گرفت و امیدوارم بهتر از فصل گذشته کار کنم. من می خواهم برای این پیراهن با 200% توان بازی کنم چون هواداران شایسته آن هستند."

تومویچ: "من می خواهم در فصل آینده بیشتر و بیشتر به تیم کمک کنم و آماده ام که در کار های تهاجمی نیز عملکرد بهتری داشته باشم. من مطمئنم می توانم در این زمینه پیشرفت کنم."

تاتاروزانو: "از حضور در فیورنتینا واقعا خوشحالم. یک تیم بزرگ که به من فرصت یک چالش جدید و عالی را داد. من می خواهم عملکرد خوبی داشته و به پیروزی های زیادی دست پیدا کنم."