اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (شنبه 12 ژولای) ؛ بازگشت به سمت آلیاندرو گومز، پیروزی در دیدار دوستانه

1808 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (شنبه 12 ژولای) ؛ بازگشت به سمت آلیاندرو گومز، پیروزی در دیدار دوستانه 1393/04/21 اخبار روزانه تابستان (شنبه 12 ژولای) ؛ بازگشت به سمت آلیاندرو گومز، پیروزی در دیدار دوستانه اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (شنبه 12 ژولای) ؛ بازگشت به سمت آلیاندرو گومز، پیروزی در دیدار دوستانه
اخبار روزانه تابستان (شنبه 12 ژولای) ؛ بازگشت به سمت آلیاندرو گومز، پیروزی در دیدار دوستانه

اخبار روزانه تابستان (شنبه 12 ژولای) ؛ بازگشت به سمت آلیاندرو گومز، پیروزی در دیدار دوستانه

خبر های امروز باشگاه تحت تاثیر اولین دیدار تدارکاتی قرار داشته و در مجموع روز آرامی برای تیم سپری شد. پیروزی 2-8 باعث رضایت و خوشحالی مونتلا شده ولی صحبت ها در مورد خرید بازیکنانی جدید نیز همچنان ادامه دارد. آلیاندرو گومز و گونزالو برجسیو دو گزینه قدیمی لیست خرید پراده، بار دیگر مورد توجه قرار گرفته اند. مذاکرات برای امضای قرارداد همکاری با تیم توتوکویو نیز به طور کامل و رسمی متوقف شد.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- تیم فیورنتینا در اولین دیدار تدارکاتی خود در کمپ موئنا موفق شد تیم ترنتینو را با نتیجه 2-8 شکست دهد. (متن کامل خبر)

19- خبر های رسیده از فرانسه نشان می دهد تیم فیورنتینا وضعیت دنیل واس مدافع دانمارکی تیم اویان را به طور جدی دنبال می کند. واس 25 ساله در سمت راست خط دفاعی بازی می کند.

18- گونزالو برجسیو مهاجم تیم کاتانیا بار دیگر به لیست خرید باشگاه فیورنتینا وارد شده است. این بازیکن 29 ساله آرژانتینی می تواند ذخیره ای مناسب برای گومز باشد.

17- تیم ساندرلند امروز پیشنهاد رسمی خود را برای خرید مارکوس آلونسو به باشگاه فیورنتینا ارائه کرد. البته هنوز از جزییات پیشنهاد خبری منتشر نشده است.

16- با وجود عدم توافق همکاری بین ویولا و توتوکویو، الساندرو باکی دروازه بان تیم جوانان فیورنتینا به طور قرضی برای یک فصل راهی توتوکویو شد.

15- تیم گالاتاسرای ترکیه خواهان به خدمت گیری ماریو گومز ستاره تیم فیورنتینا شده است. پراندلی امیدوار است این بازیکن را با خود به ترکیه ببرد ولی بعید به نظر می رسد که مونتلا چنین اجازه ای بدهد.

14- دو تیم فیورنتینا و توتوکویو به طور رسمی از اتمام مذاکرات برای عقد قرارداد همکاری خبر داده و اعلام کردند این اتفاق رخ نخواهد داد. گفته می شود این دو باشگاه قصد دارند در فعالیت های فوتبالی از جمله انتقال بازیکن، با یکدیگر همکاری کنند که این موضوع بدون نتیجه به پایان رسید.

13- از اوکراین خبر رسیده فیورنتینا هنوز به دنبال خرید آلیاندرو گومز مهاجم آرژانتینی تیم متالیست می باشد. این بازیکن در طول 2 سال مربیگری مونتلا در فلورانس، همواره یکی از گزینه های خرید ویولا بوده است.

12- میکل آرتتا: "من قصد جدایی از آرسنال را ندارم. اینجا به مسئولیت زیادی دارم و کاپیتان تیم هستم. من با ونگر صحبت کردم و فکر می کنم که باشگاه در راه درستی قرار دارد."

11- خوما باباکار ستاره جوان تیم فیورنتینا امروز ظهر سرانجام خود را به موئنا رسانده تا در کنار سایر بازیکنان به تمرین بپردازد.

10- آندره آ دلاواه رییس افتخاری و ماریو کونینی رییس هیئت مدیره باشگاه فیورنتینا روز سه شنبه برای بازدید از نفرات تیم به موئنا سفر خواهند کرد.

9- والتر نوولینو مربی تیم مودنا معتقد است پر کردن جای خوما باباکار در این تیم برای فصل آینده کار بسیار دشواری خواهد بود. باباکار فصل پیش 20 گل را در سری بی برای مودنا به ثمر رساند.

8- خوزه ماریا باسانتا که به احتمال زیاد خرید بعدی ویولا خواهد بود، می تواند پس از اتمام رقابت های جام جهانی هفته آینده راهی فلورانس شده و قرارداد خود را با فیورنتینا امضا کند.

7- پس از صحبت های تند دیگو دلاواله مالک باشگاه فیورنتینا در مورد چزاره پراندلی (متن کامل خبر)، اسکای امروز اعلام کرده مربی سابق آتزوری و ویولا قصد دارد از دلاواله شکایت کند.

6- روز به روز به تعداد مشتری های رومولو سوزا اضافه می شود. تیم میلان نیز جدید ترین گزینه احتمالی برای آینده این بازیکن برزیلی-ایتالیایی به شمار می رود و در این در حالی است که هنوز بحث مالکیت رومولو مشخص نشده است.

5- همچنان موضوع تمدید قرارداد دیوید پیزارو و آلبرتو آکوییلانی یکی از اصلی ترین اولویت های سران باشگاه می باشد. پیزارو در حال حاضر بازیکن آزاد بوده و آکو نیز تنها یک سال دیگر با ویولا قرارداد دارد.

4- در حالی که خبر های زیادی از توافق دو تیم فیورنتینا و توتوکویو از تیم های دسته پایین تر فوتبال ایتالیا، برای امضای یک قرارداد همکاری منتشر شده بود، اما به نظر می رسد مذاکرات به نتیجه نخواهد رسید.

3- تیم ساسولو نیز به جمع خریداران فدریکو برناردسکی اضافه شد. پیش از این اصلی ترین مشتری برنا، تیم کالیاری بود.

2- تیم فیورنتینا امشب اولین دیدار دوستانه خود را در ورزشگاه چزاره بناتی کمپ موئنا در برابر تیم ترنتینو برگزار خواهد کرد که جوزپه روسی بدون شک در این مسابقه غایب خواهد بود.

1- مبلغ انتقال جاشوا بریلانته به فیورنتینا هنوز مشخص نیست ولی روزنامه های ایتالیایی امروز از مبلغی بین 500 هزار تا 1 میلیون یورو خبر دادند. دستمزد این بازیکن نیز به احتمال زیاد 150 هزار یورو در سال می باشد.