اخبار :: اخبار باشگاه

صحبت های دلاواله خیلی سنگین بود ولی ...

1809 شماره اطلاع نامه : صحبت های دلاواله خیلی سنگین بود ولی ... 1393/04/21 صحبت های دلاواله خیلی سنگین بود ولی ... اخبار باشگاه :: اخبار صحبت های دلاواله خیلی سنگین بود ولی ...
صحبت های دلاواله خیلی سنگین بود ولی ...

صحبت های دلاواله خیلی سنگین بود ولی ...

مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا اولین کنفرانس مطبوعاتی را در موئنا برگزار کرده و به تشریح وضعیت تیم پرداخته است. پاسکوال معتقد است حضور روسی در جام جهانی می توانست شرایط بهتری را برای آتزوری رقم بزند.

روز گذشته اولین کنفرانس مطبوعاتی اعضای تیم در موئنا توسط کاپیتان پاسکوال انجام شد و این بازیکن به سوالات زیاد خبرنگاران پاسخ داد. پاسکوال ابتدا در مورد صحبت های تند دلاواله در خصوص پراندلی و تصمیمات این مربی در برزیل مطالبی را بیان کرد:

"صحبت های دلاواله در مورد پراندلی خیلی سنگین بود اما او با توجه به تجربه ای که داشته این حرف ها را زده است. وضعیت بسیار حساسی برای فوتبال ایتالیاست و متاسفانه همه عادت دارند که به یک بازیکن خاص حمله کنند که باعث پسرفت فوتبال ایتالیا می شود. صحبت های پراندلی؟ فکر می کنم دلیل آن مطلبی بود که روسی در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده بود چون احساس می کرد توانایی حضور در برزیل را داشته است. روسی؟ من فکر می کنم با قدرت گلزنی روسی و کاری که در فصل گذشته انجام داد، تیم ملی می توانست در جام جهانی بهتر نتیجه بگیرد. شخصا از خط خوردن روسی به اندازه خط خوردن خودم ناراحت شدم به خصوص اینکه من تنها بازیکن تخصصی برای سمت چپ خط دفاعی در تیم ملی بودم."

"تمدید قرارداد؟ من 1 سال دیگر قرارداد دارم که به طور اتوماتیک در شرایطی خاص برای 1 فصل دیگر نیز تمدید خواهد شد. در مورد کاپیتانی تیم نیز مربی باید تصمیم گیری کند. ناپولی؟ تمامی این حرف ها بی اساس هستند و هیچ مذاکره ای تا کنون شکل نگرفته است. من هنوز هم می توانم برای تیم ملی بازی کنم هرچند که شاید حضور در جام جهانی بعدی غیر ممکن به نظر برسد. دو ماه دیگر لیگ شروع می شود و ما باید اهداف خود را مشخص کنیم. رفتن به لیگ قهرمانان کار سختی است ولی با داشتن دو مهاجم کلاس جهانی، بهترین خط حمله را در لیگ خواهیم داشت. آرمرو؟ او یک جام جهانی بسیار عالی را پشت سر گذاشت و اگر خریداری شود، قطعا بازیکنی موثر برای تیم فیورنتینا خواهد بود."

"آکوییلانی؟ متاسفم که بازیکنی چون او در جام جهانی بازی نکرد. من هنوز با او صحبتی نکرده ام ولی در اولین فرصت این کار را انجام خواهم داد. پیزارو؟ او میزان اهمیت خود برای تیم ما را نشان داده است ولی مطمئنم که در صورت تمدید نکردن، باشگاه جانشین شایسته ای را برای او پیدا خواهد کرد. بازی های دوستانه؟ ما فصل گذشته دو بازی دوستانه را به شکل بدی شکست خوردیم و با انتقاد های زیادی روبرو شدیم. امسال نیز با تیم های بزرگی روبرو خواهیم شد و من از همه درخواست می کنم در صورتی که شرایط به صورت خوبی اتفاق نیفتاد، به تیم اعتماد داشته باشند. کوادرادو؟  بازیکن بسیار مهمی برای تیم ماست ولی واقعا نمی دانم که داستان او چگونه خواهد شد. تصمیم گیری راحتی پیش رو ندارد و امیدوارم در تیم ما بماند. در صورتی که فروخته شود، امیدوارم به تیمی خارجی برود چون مهار او کار فوق العاده سختی است."