اخبار :: اخبار باشگاه

مراسم معارفه بازیکنان در ترنتینو ؛ تاکید مونتلا بر نیاز به تقویت در تابستان

1810 شماره اطلاع نامه : مراسم معارفه بازیکنان در ترنتینو ؛ تاکید مونتلا بر نیاز به تقویت در تابستان 1393/04/21 مراسم معارفه بازیکنان در ترنتینو ؛ تاکید مونتلا بر نیاز به تقویت در تابستان اخبار باشگاه :: اخبار مراسم معارفه بازیکنان در ترنتینو ؛ تاکید مونتلا بر نیاز به تقویت در تابستان
مراسم معارفه بازیکنان در ترنتینو ؛ تاکید مونتلا بر نیاز به تقویت در تابستان

مراسم معارفه بازیکنان در ترنتینو ؛ تاکید مونتلا بر نیاز به تقویت در تابستان

شب گذشته مراسم معارفه تیم فیورنتینا در ترنتینو برگزار شده و تمامی بازیکنان تیم در کنار کادر فنی به صحبت با هواداران و خبرنگاران پرداختند. مونتلا در این مراسم بار دیگر به نیاز تیم برای تقویت در تابستان اشاره کرده است.

بازیکنان و کادر فنی طبق برنامه قبلی خود را برای حضور در جشن معارفه در ترنتینو آماده کرده و در میان استقبال زیاد هواداران راهی محل برگزاری این مراسم شدند. وینچنزو مونتلا ابتدا صحبت هایی را مطرح کرد که به آنها اشاره خواهیم کرد:

"ترکیب بسیار خوبی را در اختیار دارم ولی فکر می کنم به کمی تقویت نیاز داریم. من همیشه سپاسگزار هواداران هستم و از آنها به خاطر حمایتشان تشکر می کنم. ما همه کار می کنیم تا آنها را نا امید نکنیم. دیدار های دوستانه؟ به نظر من بهترین تمرین، بازی کردن است. ما درخواست های زیادی برای انجام بازی دوستانه دریافت کردیم و بازی با رئال فوق العاده اهمیت دارد. من اسکلت اصلی تیم را در اختیار دارم و جوانانی داریم که می توانند عالی باشند. با این حال در این زمان نیاز به تقویت داریم، همانطور که مدیران تیم نیز اشاره کرده اند."

در این مراسم تقریبا تمامی بازیکنان نیز صحبت هایی را بیان کردند که به اختصار به برخی از مهم ترین آنها اشاره خواهیم کرد:

گونزالو: "ما تیم خوبی داریم و می خواهیم فصل بسیار خوبی را نیز داشته باشیم."

والرو: "ما برای یک لیگ طولانی آماده می شویم و امیدوار عملکرد خوبی داشته باشیم. توافق برای تمدید قرارداد انجام شده و به زودی نهایی می شود. من از حضور در اینجا واقعا خوشحال هستم."

گومز: "منتظر فینال جام جهانی و تیم ملی کشورم هستم. ما می خواهیم فصلی عالی داشته و به لیگ قهرمانان برویم."

روسی: "اشتیاق فوق العاده ای برای شروع دوباره دارم. تمرینات را به خوبی انجام می دهیم. امیدوارم فصل خوبی داشته باشم و در بهترین شرایط فیزیکی بازی کنم. ابتدا به درخشش در فیورنتینا و سپس حضور مجدد در تیم ملی فکر می کنم."

برناردسکی: "از هم تیمی هایم که به خوبی من را در جمع خود پذیرفتند، تشکر کی کنم."