اخبار :: اخبار باشگاه

به کوادرادو و پیزارو وابسته نیستیم

1814 شماره اطلاع نامه : به کوادرادو و پیزارو وابسته نیستیم 1393/04/23 به کوادرادو و پیزارو وابسته نیستیم اخبار باشگاه :: اخبار به کوادرادو و پیزارو وابسته نیستیم
به کوادرادو و پیزارو وابسته نیستیم

به کوادرادو و پیزارو وابسته نیستیم

گونزالو رودریگز مدافع آرژانتینی ویولا ضمن ابراز امیدواری خود برای ماندن ستارگان تیم در فلورانس، مدعی شد فیورنتینا متکی به افرادی چون پیزارو و کوادرادو نبوده و بدون آنها نیز نمایشی عالی خواهد داشت.

روز گذشته گونزالو در کنفرانس مطبوعاتی در موئنا شرکت کرده و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مدافع باتجربه تیم فیورنتینا که قرارداد خود را نیز به طور رسمی با فیورنتینا تمدید کرده، در مورد شرایط خود و تیمش چنین گفته است:

"تمدید قرارداد؟ من واقعا خوشحالم. هیچ مشکلی برای تمدید کردن نداشتم و امضا کردن قرارداد جدید تا سال 2017 بسیار راحت بود. غیبت در جام جهانی؟ این اتفاقات مربوط به گذشته است و من حالا یک طرفدار آرژانتین هستم. باسانتا؟ از لحاظ شخصیتی او را نمی شناسم اما می دانم که بازیکن بسیار خوبی است و به جام جهانی هم دعوت شده است. فصل جدید؟ مهم ترین چیز این است که به بهترین شکل آماده شویم چون بازیکنانی بزرگ و انگیزه فراوانی برای موفقیت داریم. همه تیم ها در حال تقویت می باشند و ما نیز باید قوی تر شویم. ما می خواهیم در این فصل افتخاری را کسب کنیم."

"روسی؟ او یک بازیکن کلاس جهانی است و آماده شروع فصل جدید است. گومز؟ او هم آماده است و با اشتیاق فراوانی تمرین می کند. او از همین حالا آمادگی خود را نشان داده که نکته بسیار مهمی می باشد. کوادرادو؟ تیم های زیادی او را می خواهند ولی او و باشگاه باید با هم تصمیم بگیرند. خوان پسر باهوشی است و همیشه بهترین نمایش های خود را برای فیورنتینا ارائه کرده است. مشخصا او یک بازیکن ارزشمند برای ماست و بهترین بازیکن در پست خود در دنیای فوتبال ولی نگه داشتن او کار بسیار دشواری است."

"اهداف فصل آینده؟ از نظر شخصی می خواهم یک جام را فتح کنم که می تواند جام حذفی یا لیگ اروپا می باشد. ضمن اینکه راه یابی به جام باشگاه های اروپا و بازی در آن نیز فوق العاده خواهد بود. پیزارو؟ من هنوز با او صحبت نکرده ام اما باید اعلام کنم تیم ما متکی به یک بازیکن نیست و ما یک تیم کامل هستیم. ما حتی بدون بازیکنانی چون پیزارو و کوادرادو نیز می توانیم عملکردی عالی داشته باشیم. آکوییلانی؟ من فکر می کنم بماند ولی تصمیم گیری به عهده باشگاه است."