اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 16 ژولای) ؛ معرفی جانشین کوادرادو ، آخرین روز ها در انتظار خواکین و پیزارو

1819 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 16 ژولای) ؛ معرفی جانشین کوادرادو ، آخرین روز ها در انتظار خواکین و پیزارو 1393/04/25 اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 16 ژولای) ؛ معرفی جانشین کوادرادو ، آخرین روز ها در انتظار خواکین و پیزارو اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 16 ژولای) ؛ معرفی جانشین کوادرادو ، آخرین روز ها در انتظار خواکین و پیزارو
اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 16 ژولای) ؛ معرفی جانشین کوادرادو ، آخرین روز ها در انتظار خواکین و پیزارو

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 16 ژولای) ؛ معرفی جانشین کوادرادو ، آخرین روز ها در انتظار خواکین و پیزارو

بازیکنان تیم امروز پس از بازی دوستانه روز گذشته، تمرینات کمتری داشته و بیشتر به استراحت پرداختند ولی مسئولان باشگاه بدون وقفه در حال تلاش برای تقویت تیم می باشند. امروز اسامی جدید مثل هکتور هررا مطرح شده که می تواند جای خوان کوادرادو را پر کند. تاتاروزانو نیز به هواداران معرفی شد ولی به نظر می رسد باید منتظر وداع پیزارو، کوادرادو و خواکین با فلورانس باشیم.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


28- کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا زمان دوری کریستینو لوپاتلی از میادین را 3 هفته اعلام کرده است. سنگربان کهنه کار ویولا روز گذشته در تمرینات دچار مصدومیت از ناحیه کتف شد.

27- تیم امپولی برای خرید ماتیاس وچینو هافبک اروگوئه ای ویولا ابراز علاقه کرده است. این هافبک 23 ساله نیمی از فصل گذشته را به طور قرضی در کالیاری بازی کرد.

26- امیر روزنیچ مدیر برنامه یوزیپ ایلیچیچ مدعی شده این بازیکن هرگز در لیست فروش باشگاه نبوده و از ویولا جدا نخواهد شد. وی همچنین احتمال خرید کورتیچ از سوی فیورنتینا را زیاد دانسته است.

25- لئوناردو کوستانزو بازیکن 19 ساله تیم جوانان فیورنتینا که پس از 8 سال تصمیم به خروج از باشگاه گرفته بود، در آستانه انتقال به تیم ملفی در دسته های پایین تر فوتبال ایتالیا قرار دارد.

24- جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتینا فردا کنفرانسی مطبوعاتی را در موئنا برگزار خواهد کرد.

23- خبر هایی امروز منتشر شد که در آنها از احتمال برگزاری یک دیدار دوستانه بین تیم های فیورنتینا و بتیس صحبت شده بود. این در حالی است که ویولا و بتیس در حال مذاکره در مورد انتقال خواکین به اسپانیا نیز هستند.

22- فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرده در روز 28 ژولای (12 روز دیگر) قرعه کشی رقابت های فصل جدید سری آ را انجام خواهد داد.

21- مارتین فن گیل مدیر ورزشی تیم فاینورد مذاکرات ویولا برای انتقال یوردی کلاسی را تکذیب کرده است: "شما در مورد بازیکن تیم ما صحبت می کنید و ما نیز خواهان حفظ او هستیم."

20- از اسپانیا خبر رسیده که به احتمال زیاد قرارداد خواکین سانچز با فیورنتینا فسخ می شود تا این بازیکن به راحتی به تیم بتیس ملحق شود. مربی بتیس نیز از خرید احتمالی خواکین استقبال کرده است.

19- اسکای گزارش داده که تیم جنوا با پیشنهاد 6.5 میلیونی ساسولو برای خرید سیمه ورسالیکو موافقت کرده است. پرزیوسی رییس باشگاه جنوا نیز در جمله ای کوتاه اعلام کرده "ورسالیکو یک بازیکن ساسولو می باشد."

18- جانلوکا دی مارزو مفسر ورزشی فوتبال ایتالیا در وب سایت خود از احتمال معاوضه مائوریسیو ایزلا از یوونتوس با استفان ساویچ از فیورنتینا خبر داده است.

17- زوزدان ترزیچ مدیر باشگاه OFK بلگراد اعلام کرده در حال مذاکره برای امضای یک قرارداد همکاری با باشگاه فیورنتینا می باشند: "بیش از 1.5 سال است که در حال مذاکره هستیم ولی هنوز توافق نهایی حاصل نشده است. امیدوارم به زودی توافق حاصل شود چون برای جوانان دو باشگاه مفید خواهد بود."

16- دو بازی دوستانه تیم در موئنا نشان داده که مونتلا هنوز علاقه زیادی به استفاده از سیستم 2-5-3 دارد. ضمن اینکه بازی کردن با یک مهاجم نوک و یک مهاجم کاذب که خصوصیات بازیسازی نیز داشته باشد، از جمله اولویت های مربی جوان ویولا می باشد.

15- تیم های چیتادلا و پروجا برای جذب لئوناردو کاپتزی هافبک تیم جوانان فیورنتینا وارد عمل شده اند.

14- آندره آ دلاواله فردا به موئنا سفر می کند تا ضمن بازدید از عملکرد تیم، مسائلی همچون تمدید قرارداد پیزارو و آکوییلانی را بررسی کند. موضوع فروش کوادرادو نیز دیگر مبحث پیش روی دلاواله خواهد بود. پراده و ماچیا نیز تا دو روز آینده به موئنا می روند.

13- ادواردو ماچیا یک ستاره جوان دیگر را برای ویولا پیدا کرده است. لوکاس رومرو هافبک 20 ساله تیم ولز سارسفیلد آرژانتین جدید ترین نام مطرح شده برای خرید می باشد.

12- خبر جالبی در توتو اسپورت منتشر شده که نشان از علاقه تیم پالرمو برای خرید دیوید پیزارو دارد. در این گزارش آمده در صورتی که "پک" با ویولا تمدید نکند، زامپارینی او را به سیسیل خواهد برد.

11- گاتزتا دلو اسپورت معتقد است برناردسکی از شانس زیادی برای ماندن در فیورنتینا برای فصل آینده برخوردار است اما آنته ربیچ دیگر ستاره جوان ویولا باید با گزینه هایی همچون گونزالو برجسیو رقابت کند.

10- نتایج یک نظر سنجی در وب سایت فیرنزه ویولا نشان می دهد که هواداران ویولا نگاهی تقریبا برابر نسبت به ماندن یا نماندن پیزارو با تیم دارند. 51% هواداران مخالف ادامه فعالیت پیزارو در فلورانس و 49% موافق آن هستند.

9- شایعات مبنی بر معاوضه یاسمین کورتیچ با متیا کاسانی شکل جدی تری به خود گرفته و حتی گفته می شود تیم ساسولو نسبت به جذب برناردسکی نیز ابراز علاقه کرده است.

8- فرانکو زاوالیا وکیل آلبرتو آکوییلانی، معتقد است هنوز زمان لازم برای مذاکره در مورد تمدید قرارداد این بازیکن وجود دارد.

7- بر اساس گزارش لا رپوبلیکا، باشگاه فیورنتینا از ماه سپتامبر سال 2015، کار ساخت ورزشگاه جدید خود را آغاز خواهد کرد. ضمن اینکه مسئولان شهر فلورانس نیز فرصت 90 روزه برای مشخص کردن تمامی شرایط لازم برای ساخت این ورزشگاه دارند.

6- توتو اسپورت در چاپ امروز خود علاقه مندی مجدد تیم فیورنتینا به خرید یوردی کلاسی هافبک تیم ملی هلند و باشگاه فاینورد را تایید کرد. این بازیکن در طول 1 سال گذشته از اصلی ترین اهداف خرید پراده بوده است.

5- کوریره فیورنتینو امروز را روزی سرنوشت ساز در مورد آینده دیوید پیزارو دانسته است. قرارداد 1 ساله با دستمزد کمتر از 800 هزار یورو پیشنهاد باشگاه به این بازیکن می باشد.

4- لا نازیونه امروز گزارش داده که تیم فیورنتینا فرصت 8 روزه برای خریداران کوادرادو در نظر گرفته و در صورتی که در این زمان، پیشنهاد مناسبی برای این بازیکن نرسد، باشگاه دیگر او را به فروش نخواهد رساند.

3- بر اساس خبر های رسیده از مکزیک، تیم فیورنتینا قصد دارد در صورت خروج خوان کوادرادو، جای این بازیکن را با هکتور هررا یکی از بهترین های مکزیک در جام جهانی پر کند.

2- کریستینو پیکینی یکی از بهترین بازیکنان تیم فیورنتینا در دو دیدار تدارکاتی برگزار شده اعلام کرد "از پوشیدن پیراهن فیورنتینا هیجان زده ام." هرچند که این مدافع راست برای ماندن در ویولا کار سختی را در پیش دارد.

1- صحبت های فدریکو برناردسکی در مورد احتمال جدایی از ویولا: "من از بودن در این اردو خوشحالم و اگر شانس بازی کردن برای تیم را داشته باشم می مانم. در غیر این صورت امیدوارم قرضی راهی تیمی دیگر شوم. من با همه بازیکنان رابطه خوبی دارم و از آنها تشکر می کنم که به خوبی من را میان خودشان پذیرفتند."