اخبار :: اخبار باشگاه

پپیتو به دنبال بازگشت به آتزوری ؛ توجهی به اتفاقات گذشته ندارم

1823 شماره اطلاع نامه : پپیتو به دنبال بازگشت به آتزوری ؛ توجهی به اتفاقات گذشته ندارم 1393/04/27 پپیتو به دنبال بازگشت به آتزوری ؛ توجهی به اتفاقات گذشته ندارم اخبار باشگاه :: اخبار پپیتو به دنبال بازگشت به آتزوری ؛ توجهی به اتفاقات گذشته ندارم
پپیتو به دنبال بازگشت به آتزوری ؛ توجهی به اتفاقات گذشته ندارم

پپیتو به دنبال بازگشت به آتزوری ؛ توجهی به اتفاقات گذشته ندارم

پپیتو روسی ستاره تیم فیورنتینا از آمادگی کامل خود برای شروع فصل جدید خبر داده و عنوان کرده بیش از این به صحبت در مورد مسائل مربوط به حذف از تیم ملی ایتالیا برای جام جهانی ادامه نخواهد داد.

حذف روسی از ترکیب تیم ملی ایتالیا واکنش های متفاوتی را در رسانه های ورزشی ایتالیا به همراه داشت و این بازیکن چپ پا نیز به سرعت مطلبی را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد که تصمیم پراندلی را مورد انتقاد قرار داده بود. البته پراندلی نیز پس از جام جهانی و حذف ایتالیا از این رقابت ها، صحبت های تندی را علیه این ستاره بنفش انجام داد که حتی با دخالت خانواده دلاواله نیز همراه بود. با این حال روسی قصد دارد گذشته را فراموش کرده و به بازگشت به تیم ملی فکر کند:

"من خیلی خوب هستم و کاملا آماده شده ام. احساس فوق العاده ای از کار با تیم دارم و یک مقدار خستگی که طبیعی است. زانو های من هم کاملا آماده اند و می توانم تمرینات بیشتری را انجام دهم. من به سرعت مطلبی را منتشر کردم ولی قصد حمله کردن به کسی را نداشتم و فقط برخی مسائل را روشن کردم. برای من دیگر اهمیتی ندارد که مربی سابق تیم ملی چه صحبت هایی کرده چون من فقط به آینده فکر می کنم و توجهی به گذشته ندارم. در گذشته تصمیماتی گرفته شد ولی هدف فعلی من بازگشت به تیم ملی می باشد که ابتدا باید در فیورنتینا عملکرد خوبی داشته باشم. کونته در تیم ملی؟ به نظر من گزینه خوبی خواهد بود ولی باید منتظر تصمیم او باشیم."

"امیدوارم ستارگان تیم جدا نشوند و ما مانند فصل گذشته برخی مقاطع فصل را از دست ندهیم تا بتوانیم سال موفقیت آمیزی را پشت سر بگذاریم. در لیگ یوونتوس هنوز هم تیم بزرگی است و رم خرید های بسیار خوبی داشته است. میلان و اینتر نیز حتما برای قهرمانی خواهند آمد. ما هم پیشرفت کرده و مطمئنا فصل بسیار خوبی ار خواهیم داشت. رویا ها همیشه وجود دارند و ما فصل گذشته نیز در یک قدمی فتح جام حذفی بودیم. باید باز هم عالی باشیم تا بتوانیم چیز های مهمی را بدست آوریم. ما می خواهیم به جام باشگاه های اروپا برسیم. کار دشواری خواهد بود ولی ما خودمان را تیمی می دانیم که توانایی انجام این کار را دارد."

"هواداران به من انرژی فوق العاده ای را می دهند و من همیشه سعی می کنم آنها را خوشحال کنم. تا زمانی که این هواداران کنار ما هستند ما می توانیم در تمامی دیدار ها به پیروزی برسیم. بازی در کنار گومز و کواد؟ این فوق العاده خواهد بود ولی متاسفانه ماریو در فصل پیش بدشانس بود. جوانان؟ ستارگان جوانی داریم که در فصل گذشته عملکردی عالی در تیم های دیگر داشتند. آنها می توانند در تیم مانده و چیز های زیادی یاد بگیرند ولی بازی کردن حتی در سری بی نیز عالی خواهد بود. ستاره جام جهانی؟ به نظر من شواینشتایگر یک مبارز واقعی بود و من را به شدت تحت تاثیر قرار داد. اینزاگی در میلان؟ او بازیکن بزرگی بوده و می داند چگونه در شرایط سخت کار کند."