اخبار :: اخبار باشگاه

پیرارو می ماند، کوادرادو شاید ؛ به آینده خوش بین هستیم

1824 شماره اطلاع نامه : پیرارو می ماند، کوادرادو شاید ؛ به آینده خوش بین هستیم 1393/04/28 پیرارو می ماند، کوادرادو شاید ؛ به آینده خوش بین هستیم اخبار باشگاه :: اخبار پیرارو می ماند، کوادرادو شاید ؛ به آینده خوش بین هستیم
پیرارو می ماند، کوادرادو شاید ؛ به آینده خوش بین هستیم

پیرارو می ماند، کوادرادو شاید ؛ به آینده خوش بین هستیم

آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا مدعی شده تصمیم گیری در مورد وضعیت کوادرادو به مشخص شدن نظر این بازیکن بستگی داشته و در صورت علاقه برای ادامه فعالیت در فلورانس، هر کاری برای حفظ او انجام خواهد داد. دلاواله به هواداران نیز اطمینان داده که پیزارو در تیم خواهد ماند.

رییس افتخاری و یکی از مالکان باشگاه فیورنتینا که روز گذشته به موئنا سفر کرد تا از نزدیک شرایط تیم را زیر نظر بگیرد، امروز در مصاحبه ای مطبوعاتی در هتل محل اقامت خود، در مورد ابهامات موجود صحبت کرده و تقریبا به تمامی شک و تردید ها پایان داد:

"خانواده ما همیشه جاه طلب بوده و آمار و ارقام این را اثبات می کند. من برای فصل آینده کاملا امیدوار و مطمئن هستم. ما فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم ولی بدشانس بودیم. این فصل را با حفظ ستارگان و چند خرید مهم شروع خواهیم کرد، تابستان طولانی در پیش است و باید صبور باشیم. کوادرادو؟ به محض اینکه از تعطیلات بازگردد با او صحبت خواهیم کرد. ما باید از علاقه او نسبت به ماندن در فلورانس مطلع شویم. می دانیم که نیمی از اروپا خواهان این بازیکن می باشند، به همین دلیل حفظ او کار دشواری است ولی غیر ممکن نیست."

"ما باید چشم در چشم او صحبت کنیم، اگر او بخواهد با ما باشد، هر کاری برای ماندنش انجام خواهم داد ولی در صورتی که او دیگر انگیزه ای برای حضور در اینجا نداشته باشد، با خروج او موافقت خواهیم کرد. ما می خواهیم همچنان در بین 6 تیم برتر ایتالیا قرار داشته باشیم تا از لحاظ اقتصادی وضعیت خوبی را برای خودمان حفظ کنیم. جوانان؟ بازیکنان قابل توجهی مثل باباکار، برناردسکی و کامپورزه را داریم که شایسته یک فرصت هستند ولی مونتلا در مورد آنها تصمیم گیری خواهد کرد. پیزارو؟ شب گذشته او با قرارداد یک ساله ای که پیشنهاد داده بودیم موافقت کرد، من شکی در مورد ماندن او ندارم."

"باسانتا؟ هنوز چیزی قطعی نشده است. ورزشگاه جدید؟ ما مسئول این هستیم که مسائل مربوط به احتمال ساخت ورزشگاه جدید را مطالعه کنیم. این اولین مرحله در این پروژه است ولی نباید عجله کنیم. ما به آینده خوش بین هستیم. مونتلا؟ ما پیش از این ایده هایمان را مشخص کرده ایم و با خوش بینی فراوان نسبت به آینده کار را شروع خواهیم کرد. اسکودتو؟ کار سختی است، ما برای لیگ قهرمانان تلاش می کنیم."