اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (شنبه 19 ژولای) ؛ رسمی: سلیفو در مودنا، آخرین روز حضور در موئنا

1825 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (شنبه 19 ژولای) ؛ رسمی: سلیفو در مودنا، آخرین روز حضور در موئنا 1393/04/28 اخبار روزانه تابستان (شنبه 19 ژولای) ؛ رسمی: سلیفو در مودنا، آخرین روز حضور در موئنا اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (شنبه 19 ژولای) ؛ رسمی: سلیفو در مودنا، آخرین روز حضور در موئنا
اخبار روزانه تابستان (شنبه 19 ژولای) ؛ رسمی: سلیفو در مودنا، آخرین روز حضور در موئنا

اخبار روزانه تابستان (شنبه 19 ژولای) ؛ رسمی: سلیفو در مودنا، آخرین روز حضور در موئنا

با انجام آخرین بازی دوستانه و صحبت های امیدوار کننده داریو ناردلا در موئنا، فعالیت و تمرینات تیم تحث هدایت مونتلا در ترنتینو به پایان رسیده و بازیکنان برای بازگشت به فلورانس آماده شدند. اما گفته می شود باشگاه برای تیم های خواهان کوادرادو فرصت تعیین کرده که در صورت علاقه برای جذب این بازیکن، تا روز جمعه مهلت ارائه پیشنهاد دارند. سایر موضوعات مربوط به شایعات تابستانی نیز همچنان ادامه دارند و آمیدو سلیفو نیز به طور رسمی راهی مودنا شد.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


23- داریو ناردلا شهردار فلورانس در موئنا: "موقعیت ساخت ورزشگاه جدید فراهم شده و ما در 90 روز آینده آن را بررسی خواهیم کرد و در 120 روز بعد از آن کار های اولیه را انجام خواهیم داد. ما باید به قوانین احترام بگذاریم. مشخصا ورزشگاه جدید به اندازه داشتن 6 والرو ارزشمند است (با خنده). خانواده دلاواله واقعا می خواهند در این موضوع سرمایه گذاری کنند و در توسعه آرتمیو فرانکی نیز سهیم بودند."

22- بازیکنان تیم فیورنتینا پس از اتمام دیدار دوستانه با کالونی، به فعالیت خود در موئنا پایان دادند تا برای بازگشت به فلورانس آماده شوند.

21- تیم فیورنتینا در آخرین دیدار دوستانه خود در کمپ تمرینی موئنا موفق شد حریف یونانی خود آئل کالونی را با 3 گل ایلیچیچ، برناردسکی و گومز شکست دهد.

20- شایعات در مورد پیشنهاد تیم ساندرلند برای خرید مارکوس آلونسو ادامه دارد که در جدید ترین از افزایش مبلغ پیشنهادی این تیم برای ستاره جوان اسپانیایی ویولا صحبت شده است.

19- داریو ناردلا شهردار فلورانس به همراه آندره آ وانوکی مشاور ورزشی خود امروز به موئنا سفر کردند تا فعالیت بازیکنان تیم فیورنتینا را از نزدیک مشاهده کنند.

18- تیم سمپدوریا وارد عرصه رقابت برای خرید ساموئل اتوئو شده است. این بازیکن که به تازگی از چلسی آزاد شده مد نظر ویولا نیز قرار دارد.

17- ولادا آوراموف سنگربان سابق تیم فیورنتینا که مدتی را در تیم کالیاری سپری کرده بود امروز به طور رسمی راهی تیم تورینو شد.

16- لوکا یوویچ ستاره 16 ساله تیم ستاره سرخ بلگراد مورد توجه ادواردو ماچیا قرار گرفته و مذاکرات برای خرید بازیکن آینده دار شروع شده است.

15- نوربرتو مورارا نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا امروز 25 ساله شده و جشن تولد خود را در کنار هم تیمی هایش برگزار کرد.

14- با انتقال میکو مهاجم اسپانیایی به تیم ناپولی، در های خروج برای گوران پاندف باز شده و این بازیکن می تواند راهی تیمی دیگر که به احتمال زیاد ویولا خواهد بود بشود.

13- کریستینو پیکینی مدافع کناری تیم فیورنتینا مورد توجه سه تیم کالیاری، چزنا و لیدز قرار گرفته و به احتمال زیاد برای پیدا کردن فرصت بازی، راهی یکی از این تیم ها خواهد شد.

12- به نظر می رسد با وجود مذاکرات فراوان و توافق های احتمالی ایجاد شده بین دو باشگاه فیورنتینا و آتالانتا برای بوناونتورا، حالا بنفش پوشان نگاه خود را معطوف یاسمین کورتیچ کرده و او را هدف شماره 1 خود برای خط میانی قرار داده اند.

11- امروز آخرین دیدار تدارکاتی فیورنتینا در موئنا برگزار می شود و بازیکنان از فردا می توانند به مدت سه روز استراحت کرده و برای سفر به امریکای جنوبی آماده شوند.

10- آندره آ دلاواله امروز صبح زود موئنا را ترک کرده تا به سایر فعالیت های خود رسیدگی کند. وی شب گذشته ساعتی را به هواداران اختصاص داده و در جمع آنها حضور داشت.

9- اسپورت گزارش داده که باشگاه فیورنتینا فقط تا روز جمعه این هفته حاضر به دریافت پیشنهاد برای خوان کوادرادو می باشد. مبلغ درخواستی ویولا نیز 42 میلیون عنوان شده و مسئولان باشگاه پس از صحبت با کوادرادو در مورد پیشنهاد های رسیده تصمیم گیری خواهند کرد.

8- مجموع دستمزد بازیکنان تیم فیورنتینا در حال حاضر چیزی نزدیک به 60 میلیون می باشد که باشگاه در حال تلاش برای کاهش آن است. گفته می شود سران تیم ابتدا قصد کاهش دستمزد ها و سپس خرید کردن را دارند.

7- توتو اسپورت مدعی شده ماریا باسانتا را باید یک بازیکن فیورنتینا دانست و باباکار، برناردسکی و ربیچ نیز حداقل تا زمستان در فلورانس خواهند ماند.

6- لئوناردو کاپتزی و ساوریو مادریگالی دو ستاره جوان تیم فیورنتینا به ترتیب تیم های لانچیانو و پونتدرا را برای آینده فوتبالی خود انتخاب کرده اند.

5- گاتزتا دلو اسپورت معتقد است استفان ساویچ می تواند با رسیدن پیشنهادی 12 میلیونی، فلورانس را ترک کند. تیم های تاتنهام و یوونتوس خریداران اصلی این بازیکن به شمار می روند.

4- تیم الجزیره جدید ترین مشتری گونزالو برجسیو مهاجم آرژانتینی تیم کاتانیا می باشد. فیورنتینا که تا امروز رقیبی چون سمپدوریا را پیش روی خود می دید، حالا باید با این تیم عربی نیز رقابت کند.

3- لورنزو ونوتی دیگر بازیکن تیم جوانان فیورنتینا در آستانه انتقال قرضی به تیم پسکارا قرار دارد. تمامی کار های لازم برای این انتقال انجام شده و به احتمال فراوان روز دوشنبه نیز رسمی خواهد شد.

2- آمیدو سلیفو هافبک تنومند تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی راهی تیم مودنا شد. این بازیکن که فصل پیش نیز به طور قرضی در همین تیم حضور داشت، با توافق دو باشگاه یک فصل قرضی دیگر را نیز در مودنا سپری خواهد کرد.

1- کوکه مدافع کناری نیز سویا که مورد توجه تیم های فیورنتینا و مارسی قرار داشت قصد دارد قرارداد خود را با سویا تمدید کند.