اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 21 ژولای) ؛ رسمی: خروج متوس ورود بیتونیاک، افزایش رقابت برای خرید کوادرادو

1830 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 21 ژولای) ؛ رسمی: خروج متوس ورود بیتونیاک، افزایش رقابت برای خرید کوادرادو 1393/04/30 اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 21 ژولای) ؛ رسمی: خروج متوس ورود بیتونیاک، افزایش رقابت برای خرید کوادرادو اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 21 ژولای) ؛ رسمی: خروج متوس ورود بیتونیاک، افزایش رقابت برای خرید کوادرادو
اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 21 ژولای) ؛ رسمی: خروج متوس ورود بیتونیاک، افزایش رقابت برای خرید کوادرادو

اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 21 ژولای) ؛ رسمی: خروج متوس ورود بیتونیاک، افزایش رقابت برای خرید کوادرادو

امروز چند ستاره جوان به طور رسمی راهی تیم های دیگر شدند. متوس به کوردوبا، روتزیو به پیزا، مادریگالی به پونتدرا و کوستانزو به ملفی ملحق شدند تا سال آینده را به طور قرضی در این تیم ها بازی کنند. شایعات در مورد کوادرادو نیز امروز به اوج خود رسیده و پیشنهاد 42 میلیونی بایرن برای این بازیکن، رقابت بین تیم های بزرگی چون بایرن، منچستر و بارسلونا را وارد مرحله تازه ای کرده است، هرچند که بایرنی ها این خبر را تکذیب کرده اند. بیتونیاک 16 ساله نیز قرارداد خود را با ویولا امضا کرده و باسانتا نیز یک گام دیگر به فلورانس نزدیک شد.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

26- لئوناردو کوستانزو مدافع 18 ساله تیم جوانان فیورنتینا فصل آینده به طور قرضی در تیم ملفی بازی خواهد کرد.

25- با وجود صحبت های فراوانی که در مورد پیشنهاد تیم بایرن برای جذب کوادرادو مطرح شده، ماتیاس سامر مدیر ورزشی این باشگاه صحبت های منتشر شده را بی اساس و غیر واقعی دانسته است.

24- احتمال برگزاری یک دیدار دوستانه میان تیم های فیورنتینا و بتیس وجود دارد ولی هنوز چیزی قطعی نشده است. این دو باشگاه در حال حاضر برای بازیکنانی چون وادیو و خواکین در ارتباط هستند.

23-وب سایت ال مرکوریو امروز در گزارشی از علاقه تیم فیورنتینا برای جذب مارچلو دیاز هافبک تیم ملی شیلی و باشگاه بازل خبر داده است. لازیو، شالکه و چند تیم عربی نیز برای خرید این بازیکن ابراز علاقه کرده اند.

22- داریو ناردلا شهردار فلورانس معتقد است که برای ساخت برای ورزشگاه به چیزی در حدود 250 میلیو یورو سرمایه نیاز می باشد. 3000 نفر نیروی کار و به احتمال زیاد 210 روز کاری نیز برای تکمیل این پروژه عظیم نیاز است.

21- پدر خوزه باسانتا بازیکن تیم مونتری که در آستانه پیوستن به ویولا قرار دارد در مصاحبه ای از پیوستن پسرش به فیورنتینا خبر داده است: "مطمئن او در ایتالیا عملکرد خوبی خواهد داشت و بازیکنانی چون گونزالو و رونکالیا او را کمک خواهند کرد. از جزییات کار خبر ندارم ولی به احتمال فراوان در روز 4 یا 5 آگوست به فلورانس خواهد رسید."

20- فدریکو گویدی مربی تیم دانش آموزی باشگاه فیورنتینا به احتمال فراوان جانشین لئوناردو سمپلیسی در تیم جوانان خواهد شد. سمپلیسی که به تازگی از تیم جدا شده در حال مذاکره با تیم های گروستو و توتوکویو می باشد.

19- در ادامه خبر های رسمی که امروز منتشر شد، پائولو روتزیو و ساوریو مادریگالی دو مدافع جوان تیم نیز به طور رسمی به ترتیب به تیم های پیزا و پونتدرا ملحق شدند. قرارداد هر دو بازیکن 1 ساله و قرضی خواهد بود.

18- وب سایت آلمانی بیلد امروز از آماده شدن پیشنهاد 42 میلیونی تیم بایرن برای خرید خوان کوادرادو خبر داده است. حالا تیم های بارسلونا و منچستر باید تلاش خود برای جذب این ستاره کلمبیایی را افزایش دهند.

17- گوستاوو پویت مربی تیم ساندرلند مذاکرات با فیورنتینا برای بازگرداندن مارکوس آلونسو به انگلیس را تایید کرده است. ساندرلند قصد دارد با واگذاری دیاکیته به علاوه 2.5 میلیون، ستاره اسپانیایی ویولا را جذب کند.

16- با وجود علاقه تیم هایی از بوندس لیگا مانند ولسفبورگ نسبت به جذب ماروین کومپر، این بازیکن قصد دارد فوتبال خود را در ایتالیا و احتمالا تیم ورونا ادامه دهد.

15- رودریگو تادی هافبک کهنه کار تیم رم که به دلیل رابطه خوب با وینچنزو مونتلا زمانی مورد توجه ویولا قرار داشت، امروز به طور رسمی قرارداد خود را با تیم پروجا امضا کرد.

14- متیو والبوئنا ستاره فرانسوی تیم مارسی راهی کشور روسیه و تیم دینامو مسکو شد. فیورنتینا چند هفته پیش به طور جدی با این بازیکن وارد مذاکره شده بود ولی او در نهایت تصمیم گرفت فوتبال خود را در روسیه ادامه دهد.

13- فرانه بیتونیاک هافبک 16 ساله تیم سیبنیک امروز قرارداد خود را به طور رسمی با فیورنتینا امضا کرد. این بازیکن در زمستان گذشته با ویولا به توافق رسیده بود ولی خرید رسمی وی تا امروز به تعویق افتاده و در نهایت به جمع دیگر کروات های حاضر در تیم یعنی ربیچ و دابرو اضافه شد.

12- دیوید پیزارو پس از کسب توافقات لازم با سران باشگاه فیورنتینا آماده است تا قرارداد جدید و 1 ساله خود را امضا کند. این اتفاق به احتمال فراوان امروز رخ می دهد و این بازیکن می تواند در اردوی امریکای جنوبی به تیم ملحق شود.

11- متوس رایدر ستاره برزیلی تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی و قرضی راهی تیم کوردوبا شد. این بازیکن 21 ساله که فصل موفقیت آمیزی را به همراه ویولا پشت سر گذاشت، برای 1 سال به طور قرضی در تیم تازه صعود کرده به رقابت های لا لیگا به میدان خواهد رفت.

10- بنا بر گزارش اسپورت، تیم بارسلونا به تمامی توافقات لازم برای خرید خوان کوادرادو دست پیدا کرده اما هنوز نتوانسته نظر سران باشگاه فیورنتینا نسبت به مبلغ پرداختی را جلب کند. فیورنتینا 42 میلیون درخواست کرده و بارسا تا اینجا تنها 25 میلیون پیشنهاد داده که فاصله بسیار زیادی دارند. اسپورت مدعی شده ویولا آخرین مهلت را به تیم اسپانیایی داده تا مبلغ درخواستی آنها را پرداخت کنند.

9- از مکزیک خبر رسیده که خوزه ماریا باسانتا مدافع آرژانتینی تیم مونتری تا نهایتا 48 ساعت دیگر به تیم فیورنتینا ملحق خواهد شد. مبلغ این انتقال نیز 3.5 میلیون یورو اعلام شده است.

8- به گزارش لا نازیونه، 7 بازیکن از همین حالا در لیست فروش باشگاه قرار دارند. کاسانی، کومپر، لاتزاری، یاکوونکو، وارگاس، رونکالیا و الحمداوی افرادی هستند که می توانند به سرعت از ترکیب فیورنتینا جدا شوند.

7- جاکومو بوناونتورا هافبک تیم آتالانتا همچنان گزینه شماره 1 فیورنتینا برای خرید می باشد ولی ویولا برای جذب این بازیکن ابتدا باید چند فروش را در دستور کار خود قرار دهد.

6- فشار تیم کالیاری برای جذب میکله کامپورزه بیشتر شده ولی چزنا تیم سابق این بازیکن نیز دست از تلاش بر نداشته و قصد دارد به هر شکل ممکن مدافع جوان ویولا را به خدمت بگیرد.

5- به نوشته توتو اسپورت، ارزش مائوریزیو ایزلا چیزی در حدود 8 میلیون می باشد و یووه برای جذب ساویچ باید حداقل 5 میلیون دیگر نیز به ویولا پرداخت کند.

4- ماروین کومپر که چند برای چندین هفته مد نظر سران باشگاه ورونا قرار دارد، همچنان گزینه شماره 1 این تیم برای خرید در خط دفاعی می باشد.

3- تیم یوونتوس تلاش خود برای خرید استفان ساویچ را افزایش داده و در این راه قصد دارد با استفاده از مائوریسیو ایزلا، به مدافع مونته نگرویی ویولا دست پیدا کند.

2- بخشی از صحبت های مونتلا در مصاحبه اختصاصی با گاتزتا: "باسانتا در چند پست می تواند بازی کند و برای من یک بازیکن اصلی به شمار می رود. صحبت های دلاواله در مورد اینکه 4 یا 5 تیم از ما قدرتمند تر هستند درست بود ولی در فوتبال، نوشته های روز کاغذ بازی نمی کنند."

1- گاتزتا دلو اسپورت خبر اول امروز خود را به وضعیت خوان کوادرادو اختصاص داده و شرایط پیش آمده برای کوادرادو و فیورنتینا که می تواند از لحاظ اقتصادی تاثیر فراوانی در ویولا داشته باشد را به یک روز بارانی در یک صحرا تشبیه کرده است.