اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 23 ژولای) ؛ شانس مجدد برای خرید آستوری و پاپو گومز

1834 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 23 ژولای) ؛ شانس مجدد برای خرید آستوری و پاپو گومز 1393/05/01 اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 23 ژولای) ؛ شانس مجدد برای خرید آستوری و پاپو گومز اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 23 ژولای) ؛ شانس مجدد برای خرید آستوری و پاپو گومز
اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 23 ژولای) ؛ شانس مجدد برای خرید آستوری و پاپو گومز

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 23 ژولای) ؛ شانس مجدد برای خرید آستوری و پاپو گومز

کادر اعزامی تیم فیورنتینا به امریکای جنوبی امروز سفر خود را از شهر رم آغاز کرده و فردا فعالیت خود را در کشور آرژانتین شروع خواهد کرد. اما در ادامه خبر های داغ بازار نقل و انتقالات امروز تیم فیورنتینا از شانسی مجدد برای خرید پاپو گومز و داویده آستوری برخوردار شد ولی لوکا روستینی از ماندن در کالیاری خبر داده است. باباکار، کاسانی، کامپورزه، رونکالیا و کوپر نیز همچنان مورد توجه تیم های زیادی از سری آ قرار دارند.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


21- لوکا روستینی یکی از هدف های اولیه ویولا برای خرید در خط دفاعی امروز از علاقه خود برای ماندن در کالیاری صحبت کرد: "من بدون شک فصل آینده نیز در کالیاری بازی خواهم کرد."

20- صحبت های ماریو گومز در مورد اردوی امریکای جنوبی: "تمرینات بسیار خوبی را تا اینجا داشته ایم و برای ساختن فصلی عالی آماده هستیم. سفر خوبی به امریکای جنوبی خواهد بود و می توانیم چیز های بیشتری در مورد این کشور ها یاد بگیریم."

19- با وجود اینکه مارکوس آلونسو از لیست فروش باشگاه فیورنتینا خارج شده اما تیم ساندرلند هنوز هم نسبت به خرید این بازیکن امیدوار است.

18- تیم جنوا برای خرید دو مدافع ویولا فاکوندو رونکالیا و ماروین کومپر ابراز علاقه کرده است. این اتفاق در حالی رخ داده که کومپر در آستانه پیوستن به تیم ورونا قرار دارد.

17- کادر اعزامی تیم فیورنتینا برای سفر به آرژانتین امروز بعد از ظهر به شهر رم رسیدند تا سفر خود را آغاز کنند.

16- تیم آرسنال نیز برای خرید جینو پروتزی مدافع تیم کاتانیا وارد عمل شده و قصد دارد پیشنهادی 5 میلیونی برای جذب این بازیکن ارائه دهد. این در حالی است که کاتانیا 10 میلیون برای هافبک مورد نظر ویولا در نظر گرفته است.

15- به نظر می رسد توافقات نهایی برای انجام یک بازی دوستانه با تیم بتیس حاصل شده و دو تیم در روز 11 آگوست در اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت.

14- مکسول آکوستی وینگر جوان تیم فیورنتینا در یک قدمی پیوستن به آمیدو سلیفو در تیم مودنا می باشد. این تیم فصل پیش باباکار و سلبفو را در اختیار داشت.

13- رینو فوسکی مدیر ورزشی تیم چزنا مدعی شده در اولین روز ها ماه آگوست یک مهاجم که احتمالا خوما باباکار خواهد بود را خریداری می کنند.

12- تیم لازیو تا چند روز پیش از خرید داویده آستوری مطمئن بود ولی طولانی شدن مذاکرات باعث شده تا تیم های فیورنتینا، رم و ناپولی بار دیگر شانس خود برای جذب این بازیکن را امتحان کنند. حالا لازیو از شانس کمتری برای جذب این مدافع برخوردار بوده و باید منتظر خبر های جدید در این مورد باشیم.

11- با وجود اینکه انتقال نورتی آشونگ به تیم پسکارا تقریبا نهایی به نظر می رسید، شاید این انتقال متوقف شود. هنوز دلیل این موضوع مشخص نیست.

10- تیم امپولی برای جذب ماتیاس وچینو از ویولا ابراز علاقه کرده است. وچینو نیم فصل گذشته را در کالیاری حضور داشته و بازی های مناسبی را از خود به نمایش گذاشت.

9- زدنک زمن مربی تیم کالیاری می تواند از خرید میکله کامپورزه مطمئن باشد. این بازیکن جوان که به آرژانتین نیز سفر نکرده به زودی قرارداد قرضی خود را با کالیاری امضا خواهد کرد.

8- متیا کاسانی با سایر بازیکنان فیورنتینا به امریکای جنوبی سفر کرده ولی با این حال آینده این بازیکن در تیم پارما رقم خواهد خورد. کاسانی می تواند پس از بازگشت از این اردو، به سرعت راهی پارما شود.

7- تیم یوونتوس به تلاش خود برای جذب ساویچ و معاوضه با ایزلا ادامه می دهد ولی شاید پیشنهاد مناسب رسیده از تیم نیوکاسل برای خرید ایزلا، به این مذاکرات پایان دهد.

6- تیم فاینورد برای خرید منیر الحمداوی وارد عمل شده است. بدین ترتیب شاید باشگاه به فکر معاوضه این بازیکن مراکشی با یوردی کلاسی باشد ولی تیم پورتو از شانس بیشتری برای خرید کلاسی برخوردار است.

5- به گزارش توتو اسپورت، خوزه باسانتا مدافع جدید تیم می تواند در اردوی آرژانتین به سایر بازیکنان ویولا ملحق شود. خبر رسمی خرید این بازیکن که در حال حاضر در تعطیلات پس از جام جهانی به سر می برد نیز به زودی اعلام خواهد شد.

4- آندر ایتوراسپه هافبک 24 ساله تیم اتلتیک بیلبائو جدید ترین نام مطرح شده برای خرید در خط میانی می باشد. کلاسی، کورتیچ و چیگارینی هم دیگر گزینه های خرید در خط میانی هستند.

3- حذف ماروین کومپر از لیست مونتلا برای سفر به امریکای جنوبی، باعث شده تا این بازیکن به اولین گزینه خروجی تیم تبدیل شود. بنا بر این باید منتظر انتقال رسمی این بازیکن به تیم ورونا تا چند روز آینده باشیم.

2- پاپو گومز مهاجم آرژانتینی تیم متالیست اوکراین، به دلیل مسائل پیش آمده در این کشور و احساس نا امنی، با این تیم وداع کرد: "وقتی امنیت وجود ندارد، من به اوکراین بر نمی گردم." این صحبت ها می تواند شانس ویولا برای جذب مهاجم سابق کاتانیا را افزایش دهد.

1- تیم چزنا حالا به اصلی ترین مشتری خوما باباکار تبدیل شده و باید منتظر خبر های جدی تری در این مورد باشیم. مذاکرات پس از بازگشت ویولا از امریکای جنوبی ادامه پیدا خواهد کرد.