اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (شنبه 26 ژولای) ؛ ولوسو و اینزینیه اهداف جدید

1840 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (شنبه 26 ژولای) ؛ ولوسو و اینزینیه اهداف جدید 1393/05/04 اخبار روزانه تابستان (شنبه 26 ژولای) ؛ ولوسو و اینزینیه اهداف جدید اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (شنبه 26 ژولای) ؛ ولوسو و اینزینیه اهداف جدید
اخبار روزانه تابستان (شنبه 26 ژولای) ؛ ولوسو و اینزینیه اهداف جدید

اخبار روزانه تابستان (شنبه 26 ژولای) ؛ ولوسو و اینزینیه اهداف جدید

در روزی که تیم فیورنتینا اولین نبرد خود در امریکای جنوبی را با حضور خوزه باسانتا در ورزشگاه، با پیروزی پشت سر گذاشت، اسامی جدیدی برای خرید در خط میانی و حمله مطرح شدند. میگل ولوسو هدف قدیمی ویولا بار دیگر در لیست خرید قرار گرفته و اولین مذاکرات نیز با تیم دینامو کیف آغاز شده است. لورنزو اینزینیه مهاجم ناراضی ناپولی هم می تواند به جانشینی برای خوان کوادرادو تبدیل شود. امروز همچنین شایعات در مورد خروج آکوییلانی و ورود برجسیو به همراه فرناندو نیز افزایش پیدا کرد.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


20- صحبت های رونکالیا پیش از دیدار با استودیانتس: "از بازگشت به آرژانتین واقعا خوشحالم چون توانستم یک بار دیگر خانواده ام را ببینم. هم تیمی های قدیمی خودم را نیز اینجا دیدم. در وضعیت خوبی قرار داریم و می خواهیم با کمی شانس بیشتر، امسال به جام دست پیدا کنیم."

19- خوزه ماریا باسانتا مدافع تیم فیورنتینا امروز با هم تیمی های جدید خود در در آرژانتین دیدار کرد. این بازیکن امشب بازی با استودیانتس را از نزدیک مشاهده کرده و سپس راهی فلورانس می شود.

18- اسکای اسپورت گزارش داده که تیم فیورنتینا قصد دارد با انتقال قرضی خوما باباکار به تیم کاتانیا، گونزالو برجسیو را به فلورانس بیاورد.

17- با وجود تلاش تیم فیورنتینا برای خرید کوین مندز مهاجم 18 ساله تیم پنارول، احتمال رفتن او به تیم QPR انگلیس نیز افزایش پیدا کرده است.

16- تیم های اتلتیکو مادرید اسپانیا و نیویورک سیتی امریکا برای جذب آلبرتو آکوییلانی هافبک ملی پوش تیم فیورنتینا ابراز علاقه کرده اند.

15- مدیر برنامه ژرمی منز مهاجم جدید تیم میلان: "ژرمی مورد توجه تیم های فیورنتینا و یوونتوس نیز قرار داشت ولی تیم میلان علاقه جدی تری به این بازیکن داشته و موفق شد او را به خدمت بگیرد."

14- فیورنتینا برای خرید فاکوندو فریرا حالا رقبای بیشتری را سر راه خود می بیند. پس از تورینو، حالا نوبت به نیوکاسل رسیده تا به رقیبی برای ویولا تبدیل شود.

13- تیم کروتونه برای خرید قرضی الساندرو باکی دروازه بان 18 ساله تیم جوانان فیورنتینا وارد عمل شده است.

12- جینو پروتزی مدافع تیم کاتانیا نیز پس از مصاحبه روز گذشته، امروز نیز در مورد وضعیت خود چنین گفت: "فکر کنم در کاتانیا بمانم چون فقط به این تیم فکر می کنم و می خواهم با کاتانیا بار دیگر به سری آ باز گردم." پروتزی 22 ساله از ویولا و آرسنال پیشنهاد دارد.

11- به نوشته وب سایت هوادارای باشگاه کاتانیا گونزالو برجسیو مهاجم این تیم، خواستار انتقال به فیورنتینا می باشد اما پیشنهاد 4 میلیونی تیم های جنوا و اودینزه برای این بازیکن، رقابت را دشوار کرده است. پیشنهاد ویولا 2.5 میلیون به علاوه انتقال قرضی یک بازیکن جوان می باشد.

10- تیم فیورنتینا امروز در حالی به مصاف استودیانتس می رود که به احتمال زیاد روسی، ایلیچیچ، ساویچ، خواکین، پیزارو، لاتزاری، حجازی و لتزرینی را به دلیل نا آمادگی در اختیار نخواهد داشت. اما گومز، والرو، گونزالو و برناردسکی آماده رویارویی با تیم آرژانتینی هستند.

9- روزنامه اسپورت بار دیگر تیتر یک خود را به خوان کوادرادو و احتمال پیوستن این بازیکن به بارسا اختصاص داده است. در این گزارش آمده که بارسا فقط 56.5 میلیون دیگر بودجه برای خرید در تابستان در اختیار دارد و این در حالی است که هنوز به دو بازیکن که کوادرادو و مارکینیوش باشند، نیاز دارد.

8- در حالی که 26 بازیکن تیم فیورنتینا در اردوی امریکای جنوبی به سر می برند، آکوییلانی، کومپر، کامپورزه، ربیچ، الحمداوی، یاکوونکو، بلک، زوهوره و اوکتاویو به همراه 6 بازیکن از تیم جوانان در فلورانس مشغول تمرین کردن هستند.

7- جواب منفی تیم ساسولو به انتقال قرضی کورتیچ به ویولا و همچنین افزایش شایعات در مورد جدایی آکوییلانی، شانس فرناندو هافبک تیم شاختار را برای پیوستن به فیورنتینا افزایش داده است. احتمال ورود یاکوونکو به معامله برای خرید فرناندو نیز وجود دارد.

6- تیم یوونتوس به خرید نیکولو روستی یک گام دیگر نزدیک شده است. این بازیکن در ماه های گذشته یکی از گزینه های خرید فیورنتینا نیز بوده است.

5- وینچنزو مونتلا قصد ندارد از جوزپه روسی برای دیدار با تیم استودیانتس نیز استفاده کند. قدرت بدنی بالای بازیکنان تیم آرژانتینی باعث شده تا مربی ویولا چنین تصمیمی را برای جلوگیری از مصدومیت احتمالی روسی بگیرد.

4- به گزارش اسکای، اولین تماس ها برای خرید میگل ولوسو هافبک پرتغالی تیم دینامو کیف برقرار شده و ویولا به زودی مذاکرات جدی برای خرید گزینه قدیمی خود را آغاز خواهد کرد.

3- اسپورت ایتالیا امروز در گزارشی مدعی شد تیم فیورنتینا برای خرید لورنزو اینزینیه وارد عمل شده است. این بازیکن می تواند جانشینی شایسته برای خوان کوادرادو باشد.

2- جانلوکا دی مارزو معتقد است آلبرتو آکوییلانی با سران باشگاه فیورنتینا برای تمدید قرارداد هنوز به توافق نرسیده و باید منتظر خروج این بازیکن از فلورانس باشیم.

1- تیم جنوا نیز به جمع خریداران گونزالو برجسیو اضافه شد. این بازیکن آرژانتینی گزینه شماره 1 ویولا برای خرید در خط حمله می باشد.