اخبار :: اخبار بازی ها

استودیانتس 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل سوپر ماریو با پاس دیدنی برنا

1841 شماره اطلاع نامه : استودیانتس 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل سوپر ماریو با پاس دیدنی برنا 1393/05/04 استودیانتس 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل سوپر ماریو با پاس دیدنی برنا اخبار بازی ها :: اخبار استودیانتس 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل سوپر ماریو با پاس دیدنی برنا
استودیانتس 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل سوپر ماریو با پاس دیدنی برنا

استودیانتس 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل سوپر ماریو با پاس دیدنی برنا

استودیانتس 0-1 فیورنتینا

تیم فیورنتینا در اولین دیدار تدارکاتی خود در رقابت های یورو امریکانا موفق شد با تک گل ماریو گومز که روی پاس بسیار دیدنی برناردسکی به ثمر رسید، میزبان خود تیم استودیانتس آرژانتین را شکست دهد. ویولا حالا باید برای رقابت با پالمیراس در کشور برزیل آماده شود.

شاگردان وینچنزو مونتلا پس از اتمام اردوی تمرینی موئنا، راهی امریکای جنوبی شدند تا با برگزاری سه دیدار تدارکاتی که در قالب جام یورو امریکانا برگزار می شود، آمادگی خود را بسنجند. ویولا در اولین دیدار خود نیز موفق شد تیم آرژانتینی استودیانتس را با تک گل گومز شکست دهد. در این بازی موقعیت های خطرناک زیادی ایجاد نشد ولی به نظر می رسید مونتلا سعی دارد چندین روش بازی کردن مختلف را در این مسابقه امتحان کند. روسی بار دیگر بازی نکرد ولی گومز با حضور 90 دقیقه ای و گلزنی خود نشان داد که به آمادگی بدنی کامل دست پیدا کرده است.

مونتلا بر خلاف بازی های قبلی نیز از دو ترکیب متفاوت در دو نیمه استفاده نکرد و فقط چند تغییر را در نیمه دوم در تیم خود انجام داد. از نکات قابل توجه این بازی می توان به نمایش خوب ستارگان جوانی چون بریلانته و برناردسکی که یک پاس گل بسیار زیبا داد، اشاره کرد که بار دیگر هواداران و کادر فنی را امیدوار کردند. رونکالیا نیز با مصدومیت از ناحیه پشت ساق پا مواجه شده و ناچار به ترک زمین شد. ماتیاس وچینو هم یک بار با بدشانسی روبرو شده و پس از عبور از دروازه بان، ضربه خود را به تیز دروازه زد تا بازی با همان یک گل به پایان برسد.
 

ترکیب فیورنتینا در این مسابقه (2-5-3):

تاتاروزانو – رونکالیا (تومویچ) – گونزالو – آلونسو – پیکینی – ولسکی (وچینو) – بریلانته – والرو (ماتی) – وارگاس (پاسکوال) - برناردسکی (باباکار) - گومز