اخبار :: اخبار باشگاه

نمایش بسیار خوبی داشتیم ولی هنوز جای پیشرفت داریم

1843 شماره اطلاع نامه : نمایش بسیار خوبی داشتیم ولی هنوز جای پیشرفت داریم 1393/05/05 نمایش بسیار خوبی داشتیم ولی هنوز جای پیشرفت داریم اخبار باشگاه :: اخبار نمایش بسیار خوبی داشتیم ولی هنوز جای پیشرفت داریم
نمایش بسیار خوبی داشتیم ولی هنوز جای پیشرفت داریم

نمایش بسیار خوبی داشتیم ولی هنوز جای پیشرفت داریم

وینچنزو مونتلا با وجود برتری تیمش در برابر استودیانتس و ضمن تمجید از عملکرد آنها، معتقد است بازیکنانش می توانند عملکردی به مراتب بهتر را در زمین مسابقه داشته باشند.

تیم فیورنتینا شب گذشته در دیداری تدارکاتی در اردوی امریکای جنوبی، موفق شد میزبان خود استودیانتس را با نتیجه 0-1 و با تک گل ماریو گومز شکست دهد. مونتلا پس از این مسابقه در مصاحبه ای کوتاه مدعی شد بازیکنانش می توانند نمایشی بهتر از این هم داشته باشند:

"گومز-برناردسکی؟ آنها بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند ولی هنوز باید پیشرفت کنند چون توانایی انجام کار های بیشتر را دارند. در صحنه گل واقعا عالی کار کردند ولی می توانند بهتر از این هم باشند. در مجموع بازی خوبی بود و ما در نیمه دوم سعی کردیم کنترل بازی را در دست بگیریم. از روحیه تیمی و نوع بازیکنان واقعا رضایت دارم و فکر می کنم مهم ترین موضوع در این مقطع از فصل مربوط به مسائل تکنیکی و تاکتیکی باشد. استودیانتس بازیکنان مستعد زیادی دارد که بسیاری از آنها می توانند فوتبال خود را در ایتالیا ادامه دهند. باسانتا؟ او حالا باید تست های پزشکی خود را پشت سر بگذارد. او بازیکنی متوازن و با ثبات است که قطعا برای تیم ما مفید خواهد بود."