اخبار :: اخبار باشگاه

پیشنهاد رسمی برای کوادرادو نداشته ایم ؛ اهداف تیم را رسانه ای نمی کنیم

1846 شماره اطلاع نامه : پیشنهاد رسمی برای کوادرادو نداشته ایم ؛ اهداف تیم را رسانه ای نمی کنیم 1393/05/06 پیشنهاد رسمی برای کوادرادو نداشته ایم ؛ اهداف تیم را رسانه ای نمی کنیم اخبار باشگاه :: اخبار پیشنهاد رسمی برای کوادرادو نداشته ایم ؛ اهداف تیم را رسانه ای نمی کنیم
پیشنهاد رسمی برای کوادرادو نداشته ایم ؛ اهداف تیم را رسانه ای نمی کنیم

پیشنهاد رسمی برای کوادرادو نداشته ایم ؛ اهداف تیم را رسانه ای نمی کنیم

دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا نسبت به ماندن کوادرادو در فلورانس امیدوار است اما به پیشنهاد های بزرگ جواب منفی نخواهد داد. وی همچنین شایعات مربوط به خرید ولوسو و فرناندو را رد کرده و مدعی شده اسامی اهداف باشگاه را رسانه ای نمی کند.

پس از مراسم قرعه کشی رقابت های فصل جدید سری آ، دانیله پراده در مصاحبه با اسکای اسپورت در مورد وضعیت فیورنتینا به صحبت پرداخته و مطالب زیر را بیان کرده است:

"در یکی از سخت ترین رقابت های سری آ حضور خواهیم داشت. یوونتوس و رم از شانس زیادی برخورداند و سپس ناپولی قرار دارد. پس از آن گروهی از تیم ها هستند که ما نیز یکی از آنها هستیم و شاید بهتر است که ای فصل با تیم های قدرتمند روبرو شویم. اهداف تیم؟ ما همیشه می خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم، همان طور که در دو سال اخیر این کار را کرده ایم. ما می خواهیم در اروپا نیز عملکردی عالی داشته باشیم."
در ابتد
"کوادراد؟ امیدوارم با ما بماند ولی من باید در مورد وضعیت او توضیح بدهم. تا امروز هیچ پیشنهاد رسمی برای او نرسیده و منتظر بازگشت او هستیم تا به همراه مدیر برنامه هایش در مورد آینده او به طور کاملا مشخص صحبت کنیم. ما هرگز نگفته ایم که در مقابل پیشنهاد های بزرگ جواب منفی خواهیم داد چون واقعا سخت است که پیشنهادی 50 میلیونی را رد کنیم. باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. ما روسی، گومز و ایلیچیچ را بار دیگر به طور آماده در اختیار داریم و باسانتا، اوکتاویو و بریلانته را نیز خریداری کرده ایم که قطعا پیشرفت خواهند کرد."

"ولوسو و فرناندو؟ در گذشته نیز خواهان آنها بودیم ولی حالا قیمت زیادی دارند و مورد توجه ما نیستند. البته ما برای تقویت خط میانی به هافبک نیاز داشته و اهدافی نیز در سر داریم که نمی خواهیم آنها را رسانه ای کنیم. ما می دانیم که چگونه کار کنیم. ترکیب تیم؟ در حال حاضر بازیکنان زیادی در تیم حضور دارند و به سقف پرداخت دستمزد رسیده ایم. باید سعی کنیم بازیکنان را کمتر کرده و از این راه مقداری درآمد کسب کنیم. در طول 2 سال گذشته 35 بازیکن به تیم آمده اند و حالا نیاز به ثبات در تیم داریم که به خوبی می دانیم باید چگونه کار کنیم."