اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 30 ژولای) ؛ خاوی گارسیا برای خط میانی، ادامه شایعات در مورد کوادرادو

1849 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 30 ژولای) ؛ خاوی گارسیا برای خط میانی، ادامه شایعات در مورد کوادرادو 1393/05/08 اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 30 ژولای) ؛ خاوی گارسیا برای خط میانی، ادامه شایعات در مورد کوادرادو اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 30 ژولای) ؛ خاوی گارسیا برای خط میانی، ادامه شایعات در مورد کوادرادو
اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 30 ژولای) ؛ خاوی گارسیا برای خط میانی، ادامه شایعات در مورد کوادرادو

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 30 ژولای) ؛ خاوی گارسیا برای خط میانی، ادامه شایعات در مورد کوادرادو

خبر اصلی امروز به وضعیت خوان کوادرادو و مصاحبه مدیر برنامه این بازیکن مربوط می شد. الساندرو لوچی به صراحت اعلام کرد که باوجود صحبت های زیاد با تیم های مختلف، هنوز پیشنهاد رسمی به ویولا ارائه نشده است. ماروین کومپر در راه آلمان بوده و خاوی گارسیا نیز جدید ترین گزینه مطرح شده برای خط میانی می باشد.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


25- جیمز پالوتا رییس باشگاه رم مدعی شده بی صبرانه منتظر شروع لیگ و دیدار هفته اول مقابل تیم فیورنتینا می باشد. از نظر پالوتا نبرد دو تیم یک مسابقه عالی خواهد بود.

24- لونزو ونوتی مدافع کناری تیم جوانان فیورنتینا به طور رسمی و قرضی راهی تیم پسکارا شد.

23- فدریکو فازیو مدافع بلند قامت تیم سویا در مورد قرارداد خود با این تیم گفت: "می دانم که مبلغ آزادی من بسیار پایین می باشد و هر تیمی که آن را پرداخت کند می تواند من را به خدمت بگیرد. با این حال اگر باشگاه پیشنهاد تمدید قرارداد به من ارائه دهد در مورد آن فکر خواهم کرد." فیورنتینا و بارسلونا اصلی ترین خریداران این بازیکن هستند.

22- وسل ویزنبرگ مدیر برنامه یوردی کلاسی هنوز هم از تیم های پورتو و فیورنتینا به عنوان مشتری های موکلش یاد می کند ولی تیم فاینورد مبلغی بالاتر از 10 میلیون را برای این بازیکن درخواست کرده است.

21- توماسو جیولینی رییس باشگاه کالیاری نسبت به خرید میکله کامپورزه ابراز علاقه کرده ولی مشکلات فیزیکی این بازیکن و مصدومیت های زیادش را تردیدی در راه خرید او دانسته است.

20- تیم ساندرلند موفق شد پاتریک فن آنهولت مدافع چپ تیم چلسی را به خدمت بگیرد ولی گاس پویت مربی این تیم مدعی شده در صورتی که بتوانند آلونسو را از ویولا به طور قرضی به خدمت بگیرند، برای خرید او نیز تلاش خواهند کرد.

19- ساندرو منکوچی در مورد انتقال ترزگه به پونه: "خوشحالم که این بازیکن سرانجام پیراهن بنفش بر تن خواهد کرد. شاید تیم پونه برای برگزاری یک اردوی تابستانی به فلورانس سفر کند."

18- ساویرو مادریگالی مدافع سابق تیم جوانان فیورنتینا که به طور قرضی راهی پونتدرا شده ابراز امیدواری کرد همانند فدریکو برناردسکی بتواند روزی به تیم اصلی ویولا برسد.

17- تیم پونه هند امروز موفق شد دیوید ترزگه مهاجم کهنه کار آرژانتینی را به خدمت بگیرد. این تیم به تازگی قرارداد همکاری با ویولا امضا کرده است. این بازیکن در مصاحبه خود به تمجید از اوینچنزو مونتلا و تیمش نیز پرداخته است.

16- چند روز پیش مطلبی در مورد خرید مائورو کوپولارو مدافع 17 ساله تیم رجینا از سوی تیم فیورنتینا منتشر شد ولی خبر های امروز نشان می دهد که تیم اودینزه برای جذب این بازیکن موفق تر عمل کرده و به زودی او را به خدمت می گیرد.

15- نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا: "از بازگشت به برزیل واقعا خوشحالم، جایی که فوتبال خودم را شروع کردم. امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. از این تیم مارسلو را می شناسم که با او در اتلتیکو پارانائنزه هم بازی بودم."

14- ریکاردو گارکا مربی تیم پالمیراس: "این بازی برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما برای این بازی مسئولیت زیادی داریم و بهترین نمایش را خواهیم داشت. برای ما باعث افتخار است که با رقیبی چون فیورنتینا روبرو می شویم."

13- مارسلو اولیورا بازیکن تیم پالمیراس: "من از تیم فیورنتینا مشخصا فقط نتو را می شناسم، در کنار بازیکنان بزرگی چون گومز و کوادرادو ولی شناختی نسبت به سایرین ندارم. پس باید صحبت های مربی در مورد تیم حریف باشیم."

12- تیم جنوا همچنان برای خرید فاکوندو رونکالیا اصرار دارد و امیدوار است با ارائه پیشنهاد قرضی و با حق خرید در پایان فصل، این بازیکن را خریداری کند.

11- روزنامه کاتالانی اسپورت، امروز هم خبر اصلی خود را به کوادرادو اختصاص داده و با عنوان "آخرین استراتژی زوبی"، مدعی شده آندونی زوبیزارتا، مدیر ورزشی بارسلونا قصد دارد در روز 4 آگوست که کوادرادو به فلورانس باز می گردد، آخرین و اصلی ترین پیشنهاد خود را به سران ویولا ارائه دهد.

10- وینچنزو مونتلا تمامی پیشنهاد های رسیده برای خوما باباکار را رد کرده تا فرصت بیشتری برای ارزیابی این بازیکن در اختیار داشته باشد.

9- لا نازیونه زمان بازگشت کوادرادو به فلورانس را 4 آگوست و زمان ملاقات این بازیکن با آندره آ دلاواله را 5 یا 6 آگوست اعلام کرده است.

8- به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، رونکالیا، کامپورزه و باباکار سه بازیکنی هستند که می توانند خروجی های بعدی ویولا نام بگیرند.

7- ماریو گومز در مصاحبه با یک رسانه برزیلی: "خیلی ناراحت شدم که تیم برزیل با نتیجه 1-7 به آلمان باخت، ما می توانستیم حتی با یک گل هم به پیروزی برسیم. حالا هدف من بازگشت به ترکیب تیم ملی آلمان برای رقابت های جام ملت های اروپا می باشد."

6- تیم های پالمیراس و فیورنتینا امشب به مصاف هم می روند و پپیتو روسی می تواند اولین حضور خود با لباس فیورنتینا را در تابستان تجربه کند.

5- تیم شاختار قصد دارد به هر ترتیبی که شده مانع جدایی فرناندو هافبک برزیلی خود شود. این بازیکن یکی از اهداف اصلی ویولا برای خرید در خط میانی می باشد.

4- با وجود صحبت های زیادی که در مورد نزدیک بودن انتقال ماروین کومپر به تیم ورونا مطرح شده بود، امروز شایعاتی منتشر شد که نشان می دهد این بازیکن در آستانه امضای قرارداد با تیم دسته دومی لایپزیگ آلمان قرار دارد.

3- تیم منچستر سیتی هافبک اسپانیایی خود خاوی گارسیا را در لیست فروش قرار داده و تیم فیورنتینا برای خرید وی ابراز تمایل کرده است. البته قیمت بالای این بازیکن می تواند باعث ایجاد فرضیه معاوضه این بازیکن با خوان کوادرادو شود.

2- گاتزتا دلو اسپورت به بررسی وضعیت خوان کوادرادو پرداخته و اعلام کرده نگه داشتن این بازیکن در فلورانس از عهده دلاواله بر می آید، همانطور که در گذشته در مقابل فروش یووتیچ به یوونتوس مقاومت کرده بود.

1- متیو والبوئنا ستاره تیم مارسی پس از رد پیشنهاد تیم دینامو مسکو، حالا بار دیگر به این تیم روسی نزدیک شده است. هفته پیش این بازیکن در آستانه پیوستن به دینامو قرار داشت ولی پیشنهاد این تیم را رد کرده بود. بدین ترتیب شانس مجدد ویولا برای جذب این بازیکن نیز از دست رفت.