اخبار :: اخبار بازی ها

پالمیراس 2-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو برای بازگشت ویولا کافی نبود

1851 شماره اطلاع نامه : پالمیراس 2-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو برای بازگشت ویولا کافی نبود 1393/05/09 پالمیراس 2-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو برای بازگشت ویولا کافی نبود اخبار بازی ها :: اخبار پالمیراس 2-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو برای بازگشت ویولا کافی نبود
پالمیراس 2-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو برای بازگشت ویولا کافی نبود

پالمیراس 2-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو برای بازگشت ویولا کافی نبود

پالمیراس 2-1 فیورنتینا

گل ها:

پالمیراس: ویکتور لوییز (14) - لئندرو (36)
فیورنتینا: جوزپه روسی (73)

تیم فیورنتینا با وجود ارائه یک بازی خوب و تهاجمی که با گلزنی روسی نیز همراه بود، مغلوب حریف برزیلی خود پالمیراس شد تا اولین شکست در دیدار های تدارکاتی را تجربه کند.

در دومین دیدار از رقابت های تدارکاتی یورو امریکانا، شاگردان وینچنزو مونتلا پس از پیروزی در بازی اول مقابل استودیانتس، این بار به برزیل سفر کرده و در برابر پالمیراس قرار گرفتند. مونتلا برای این مسابقه از نفراتی چون نتو، ساویچ، خواکین و ایلیچیچ در ترکیب اصلی استفاده کرده و پیزارو را به همراه روسی روی نیمکت در اختیار داشت.

سفید پوشان فیورنتینا در مجموع عملکرد به مراتب بهتری نسبت به حریف خود داشتند به طوری که نیمه دوم به طور کامل در مالکیت آنها بود. با این حال تیم آبی پوش برزیلی با دو گلی که در نیمه اول به ثمر رساند موفق شد در این بازی به پیروزی رسیده و تک گل زیبای پپیتو روسی در اولین دقایق حضورش برای ویولا نیز بی تاثیر ماند.

باباکار و تومویچ دو موقعیت عالی گلزنی را از دست دادند و ضربه زیبای پاسکوال نیز به تیر دروازه برخورد کرد تا فیورنتینا در نهایت بازنده از زمین خارج شود. از نکات قابل توجه این بازی می توان به کاپیتانی نتو اشاره کرد، ضمن اینکه تغییرات فراوانی در ترکیب تیم شکل گرفته بود و نفراتی چون گومز و برناردسکی حتی روی نیمکت نیز حضور نداشتند تا فرصت بازی به تمامی بازیکنان برسد.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این مسابقه (2-5-3):

نتو – تومویچ – حجازی – ساویچ – خواکین (وارگاس) – ماتی (وچینو) – باکیچ (پیکینی) – لاتزاری (پیزارو) – پاسکوال – ایلیچیچ (روسی) - باباکار