اخبار :: اخبار بازی ها

یونیور سیتاریو 0-1 فیورنتینا ؛ قهرمانی ویولا در رقابت های یورو امریکانا

1854 شماره اطلاع نامه : یونیور سیتاریو 0-1 فیورنتینا ؛ قهرمانی ویولا در رقابت های یورو امریکانا 1393/05/12 یونیور سیتاریو 0-1 فیورنتینا ؛ قهرمانی ویولا در رقابت های یورو امریکانا اخبار بازی ها :: اخبار یونیور سیتاریو 0-1 فیورنتینا ؛ قهرمانی ویولا در رقابت های یورو امریکانا
یونیور سیتاریو 0-1 فیورنتینا ؛ قهرمانی ویولا در رقابت های یورو امریکانا

یونیور سیتاریو 0-1 فیورنتینا ؛ قهرمانی ویولا در رقابت های یورو امریکانا

تیم فیورنتینا در سومین و آخرین دیدار خود در اردوی امریکای جنوبی موفق شد ضمن کسب پیروزی در برابر تیم یونیور سیتاریو از کشور پرو، به عنوان قهرمانی تورنمنت یورو امریکانا نیز دست پیدا کند.

پس از پیروزی مقابل استودیانتس آرژانتین و شکست در برابر پالمیراس برزیل، شاگردان وینچنزو مونتلا این بار به کشور پرو سفر کرده و به مصاف تیم یونیور سیتاریو رفتند که در نهایت نیز با تک گل زیبای پدیده استرالیایی خود جاشوا بریلانته به پیروزی رسیدند. مونتلا برای این بازی تقریبا از تمامی ستارگانی که در اختیار داشت در ترکیب اصلی استفاده کرد که باعث شده بود تا روسی و گومز پس از 11 ماه بار دیگر در کنار هم با پیراهن ویولا در یک بازی به میدان بروند. البته مونتلا از تاتاروزانو برای دروازه استفاده کرده و بازوبند کاپیتانی را نیز به وارگاس داده بود تا در برابر تیم سابق خود با انگیزه زیادی بازی کند.

بنفش پوشان در این بازی تیم کاملا برتر میدان بوده و در تمامی دقایق مسابقه نبض بازی را با دیوید پیزارو در اختیار گرفته بودند. در نهایت نیز روی همکاری وارگاس با والرو در سمت چپ زمین و با پاس به عقب پپیتو، این بریلانته جوان بود که با ضربه ای دیدنی موفق به گلزنی شد. ویولا موقعیت های خوب دیگری نیز به دست آورد که دروازه بان حریف با عملکرد خوب خود در برابر مهاجمان ویولا اجازه افزایش اختلاف را نداد. رونکالیا نیز یک بار تیر دروازه را به لرزه درآورد و تاتاروزانو هم بر خلاف دیدار اول که پر اشتباه ظاهر شده بود، این بار چندین عکس العمل عالی را از خود به نمایش گذاشت.

در پایان بازی نیز جشنی مختصر تدارک دیده شده بود و جام قهرمانی رقابت های یورو امریکانا به تیم فیورنتینا و کاپیتان تیم خوان مانوئل وارگاس اهدا شد. کادر اعزامی ویولا به امریکای جنوبی به زودی به ایتالیا باز می گردند تا خود را برای سه دیدار دوستانه با سه تیم اسپانیایی مالاگا، بتیس و رئال مادرید آماده کنند.

ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار (2-5-3):

تاتاروزانو – رونکالیا – گونزالو – ساویچ – وچینو (پاسکوال) – بریلانته – پیزارو – والرو (ولسکی) – وارگاس – روسی (ایلیچیچ) – گومز (باباکار)