اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 3 آگوست) ؛ رسمی: کومپر و ربیچ در لایپزیگ، ویولا آماده ملاقات با کوادرادو

1855 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 3 آگوست) ؛ رسمی: کومپر و ربیچ در لایپزیگ، ویولا آماده ملاقات با کوادرادو 1393/05/12 اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 3 آگوست) ؛ رسمی: کومپر و ربیچ در لایپزیگ، ویولا آماده ملاقات با کوادرادو اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 3 آگوست) ؛ رسمی: کومپر و ربیچ در لایپزیگ، ویولا آماده ملاقات با کوادرادو
اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 3 آگوست) ؛ رسمی: کومپر و ربیچ در لایپزیگ، ویولا آماده ملاقات با کوادرادو

اخبار روزانه تابستان (یکشنبه 3 آگوست) ؛ رسمی: کومپر و ربیچ در لایپزیگ، ویولا آماده ملاقات با کوادرادو

خروج ماروین کومپر و آنته ربیچ از ترکیب تیم می تواند شروعی مجدد برای سران باشگاه در فصل نقل و انتقالات باشد. هر دو بازیکن راهی فوتبال آلمان و تیم لایپزیگ شدند ولی هنوز سرنوشت بازیکنانی چون رونکالیا، وچینو، ولسکی و کامپورزه مشخص نیست. با این حال همه منتظر بازگشت خوان کوادرادو هستند تا پس از صحبت با آندره آ دلاواله، وضعیت نهایی باشگاه و این بازیکن به طور کامل مشخص شود. ضمن اینکه کورتیچ، ولوسو و فرناندو باز هم دور تر شدند و باید منتظر نام های جدید برای حط میانی باشیم.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


14- بازیکنان تیم فیورنتینا امشب برای بازگشت به شهر فلورانس آماده می شوند. پرواز امشب به مقصد مادرید خواهد بود و سپس بازیکنان فردا از مادرید به فلورانس سفر می کنند.

13- ترتیب گلزنان فیورنتینا پس از 6 بازی دوستانه بدین شکل می باشد. گومز (5) – ایلیچیچ (3) – بلک، لاتزاری (2) – روسی، بریلانته، ولسکی، والرو، گونزالو، آکوستی، خواکین و برناردسکی (1) گل به ثمر رساندند. سه دیدار در موئنا و سه دیدار در یورو امریکانا تا امروز برگزار شده است.

12- رافا بنیتز مربی تیم ناپولی از تیم های رم و یوونتوس به عنوان مدعی های اصلی قهرمانی در سری آ نام برده و اینتر، میلان و فیورنتینا را در رده های بعدی قرار داده است.

11- اولین صحبت های ماروین کومپر پس از انتقال رسمی از ویولا به لایپزیگ: "من بی صبرانه منتظر شروع فعالیت در این تیم هستم. استقبال فوق العاده خوبی از سوی هم تیمی های جدید از من شده است."

10- سفر فیورنتینا با امریکای جنوبی در آمدی در حدود 1 میلیون برای فیورنتینا در بر داشت. برای بازی مقابل مالاگا نیز چیزی در حدود 150 هزار درآمد منتظر ویولاست ولی به نظر نمی رسد از بازی مقابل بتیس درآمدی حاصل شود. ضمن اینکه دیدار در ورشو لهستان در مقابل رئال نیز می تواند حداقل 300 هزار یورو از بلیط فروش عاید فیورنتینا کند.

9- تیم بارسلونا در حال آماده کردن پیشنهاد یک دستمزد 4 میلیونی برای ارائه به خوان کوادرادو می باشد اما هنوز برای پرداخت مبلغ درخواستی ویولا، 50 میلیون، تصمیم جدی گرفته نشده است.

8- باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی از فروش ماروین کومپر و آنته ربیچ به تیم رد بول لایپزیگ آلمان خبر داد. کومپر 29 ساله به طور دائمی و ربیچ 21 ساله به طور قرضی به این تیم در دسته دوم فوتبال آلمان ملحق شدند.

7- منیر الحمداوی و اولکساندر یاکوونکو دو مهاجم تیم فیورنتینا منتظر رسیدن پیشنهاد مناسب برای ترک فلورانس می باشند اما کریستینو پیکینی با پیشنهاد های فراوانی از جمله امپولی، کیه وو و کالیاری روبرو شده است.

6- انتقال ماروین کومپر به تیم رد بول لایپزیگ می تواند 1 میلیون به حساب باشگاه فیورنتینا واریز کند. خبر رسمی این انتقال به زودی اعلام خواهد شد.

5- با دور تر شدن کورتیچ و سخت شدن خرید میگل ولوسو و فرناندو به دلیل قیمت زیاد، بار دیگر شانس یوردی کلاسی برای انتقال به ویولا افزایش پیدا کرده است.

4- کوریره فیورنتینو امروز مدعی شده باشگاه فیورنتینا در ملاقات بین دلاواله با کوادرادو قصد دارد پیشنهاد تمدید قرارداد 3 ساله با دستمزد 2 میلیونی به این بازیکن ارائه دهد. ضمن اینکه مبلغ آزادی 40 میلیونی هم برای فروش وی در نظر گرفته خواهد شد تا بدین ترتیب این بازیکن برای حداقل یک سال دیگر در فلورانس بماند.

3- خوان کوادرادو فردا سرانجام از تعطیلات باز می گردد تا فعالیت خود را در فلورانس دنبال کند. طی دو روز آینده ملاقاتی نیز با دلاواله برگزار می شود تا تصمیم نهایی در مورد آینده این بازیکن گرفته شود.

2- به نوشته گاتزتا به وزدی 4 فروش در فیورنتینا انجام خواهد شد. کامپورزه به کالیاری، وچینو و ولسکی به امپولی و رونکالیا به جنوا پیش بینی های گاتزتا هستند.

1- در حالی که همگان از احتمال انتقال یاسمین کورتیچ به فیورنتینا صحبت می کردند، شب گذشته از تیم آتالانتا به عنوان مشتری جدید این بازیکن نام برده شد و امروز نیز شایعات در مورد آتالانتا جدی تر شده است. به گونه ای که این تیم بالاتر از ویولا برای رسیدن به کورتیچ قرار دارد.