اخبار :: اخبار باشگاه

از عملکرد تیم راضی هستم

1856 شماره اطلاع نامه : از عملکرد تیم راضی هستم 1393/05/12 از عملکرد تیم راضی هستم اخبار باشگاه :: اخبار از عملکرد تیم راضی هستم
از عملکرد تیم راضی هستم

از عملکرد تیم راضی هستم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از کسب پیروزی مقابل یونیور سیتاریو که به قهرمانی در رقابت های یورو امریکانا منجر شد، ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیم خود به تمجید از بازی تیم حریف پرداخت.

تیم فیورنتینا شب گذشته در برابر تیم یونیور سیتاریو به پیروزی دست پیدا کرد تا به اردوی بسیار خوب خود در امریکای جنوبی پایان دهد. مونتلا نیز پس از این مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرده و صحبت های زیر را بیان کرد:

"بازی خیلی خوبی را مقابل تیمی که توانست ما را تحت فشار قرار دهد، به نمایش گذاشتیم. به نظر من دیدار خوبی برای تماشا کردن بود و فکر می کنم تماشاگران حاضر در ورزشگاه سرگرم شده و لذت بردند. از اینکه در این بازی به پیروزی رسیدیم راضی هستیم. تیم حریف دفاع منسجم و منظمی داشت و این کار راحتی نیست که برای 90 دقیقه این کار را انجام بدهند. من واقعا به مربی این تیم تبریک می گویم چرا که تیمی در اختیار داشتند که از تفکر مناسبی برخوردار بود. تیم هایی که من در فوتبال پرو دیده ام، همه از لحاظ تاکتیکی بسیار منسجم و منظم بوده و در سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته اند."