اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 6 آگوست) ؛ ملاقات با کوادرادو به تعویق افتاد، شایعه بازگشت یووتیچ به فلورانس

1859 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 6 آگوست) ؛ ملاقات با کوادرادو به تعویق افتاد، شایعه بازگشت یووتیچ به فلورانس 1393/05/15 اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 6 آگوست) ؛ ملاقات با کوادرادو به تعویق افتاد، شایعه بازگشت یووتیچ به فلورانس اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 6 آگوست) ؛ ملاقات با کوادرادو به تعویق افتاد، شایعه بازگشت یووتیچ به فلورانس
اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 6 آگوست) ؛ ملاقات با کوادرادو به تعویق افتاد، شایعه بازگشت یووتیچ به فلورانس

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 6 آگوست) ؛ ملاقات با کوادرادو به تعویق افتاد، شایعه بازگشت یووتیچ به فلورانس

در شرایطی که همه منتظر دیدار احتمالی امروز کوادرادو با سران باشگاه بودند، این اتفاق باز هم رخ نداده و به نظر می رسد همه چیز به روز جمعه موکول شده است. البته امروز ملاقاتی بسیار کوتاه بین الساندرو لوچی مدیر برنامه کوادرادو با ادواردو ماچیا برگزار شد ولی خبری از آن منعکس نشده است. با این حال کوادرادو تمرینات خود را از امروز در فلورانس آغاز کرد. شایعات دیگری نیز در مورد خرید و فروش های باشگاه منتشر شده که از جمله آنها می توان به مطرح شدن نام فرناندو گیبور و حتی استوان یووتیچ اشاره کرد.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


28- تعداد 30 هزار بلیط برای دیدار دوستانه فیورنتینا و رئال مادرید که 10 روز دیگر در کشور لهستان و شهر ورشو برگزار می شود تا امروز فروخته شده است. این ورزشگاه بیش از 58 هزار صندلی دارد که پیش بینی می شود تا روز مسابقه تمامی آنها به فروش برسد.

27- آلن امپریور مدافع برزیلی و جوان سابق تیم جوانان فیورنتینا که در حال حاضر به طور قرضی در ایشیا حضور دارد، از متوس و نتو به عنوان بهترین دوستان خود در ویولا نام برده و گونزالو به همراه والرو را بهترین بازیکنان فیورنتینا می داند.

26- الساندرو لوچی مدیر برنامه خوان کوادرادو امروز دیداری با ادواردو ماچیا در محل باشگاه برگزار کرده و سپس به سرعت و بدون بیان کردن هیچ صحبتی از آنجا خارج شد.

25- به گزارش لوکا کالمای یکی از نویسندگان روزنامه گاتزتا، ملاقات بین کوادرادو و دلاواله روز جمعه برگزار می شود و تصمیم نهایی باشگاه نیز یک هفته بعد اعلام خواهد شد.

24- تیم اتلتیکو مینیرو در رقابت برای خرید فرناندو هافبک 22 ساله تیم شاختار از سایر رقبای خود همچون فیورنتینا پیش افتاده است.

23- تیم اینتر امروز به طور رسمی خبر خرید پابلو دنیل اوسوالدو را اعلام کرد. در روز های گذشته خبر هایی از علاقه ویولا به این بازیکن نیز منتشر شده بود.

22- چیپرین تاتاروزانو سنگربان جدید تیم فیورنتینا در صفحه اجتماعی خود در واکنش به مقایسه های اخیر با نتو گفت: "من توجهی به مقایسه شدن با نتو ندارم، هرچند که باید افتخار کنم که با بازیکن با ارزشی چون نتو مقایسه می شوم."

21- تیم زنیت روسیه نیز به جمع تیم های خواهان میگل ولوسو هافبک پرتغالی تیم دینامو کیف اوکراین پیوست. این بازیکن اخیرا از علاقه خود برای بازی در ویولا صحبت کرده است.

20- مارچلو کارلی مدیر ورزشی تیم امپولی خبر های مربوط به علاقه این باشگاه به چند بازیکن جوان ویولا از جمله متیاس وچینو را تایید کرد.

19- خواکین سانچز ستاره تیم فیورنتینا از تمامی هواداران تیم سابق خود بتیس درخواست کرد برای دیدار مقابل ویولا به ورزشگاه بیایند.

18- میکله مارتینیلو هافبک 13 ساله تیم اسپورتینگ پیچنتیا امروز به طور رسمی به تیم دانش آموزی فیورنتینا پیوست.

17- فرناندو گیبور ستاره 22 ساله تیم املک به عنوان جدید ترین گزینه برای جانشینی خوان کوادرادو مطرح شده است. این بازیکن مورد توجه تیم دورتمند نیز قرار دارد.

16- امروز خوان کوادرادو به همراه بازیکنانی که به هر دلیلی فرصت همراهی ویولا در اردوی امریکای جنوبی را نداشتند به محل تمرین تیم رفته و تمرینات خود را آغاز کردند. کوادرادو امروز توجهی به خبرنگاران نشان نداده و جوابی به سوالات آنها نداد.

15- آنتونیو پرکاسی رییس باشگاه آتالانتا: "متاسفانه وضعیت مالی خوبی نداریم و به همین دلیل مجبوریم یکی از جواهرات تیم مثل بوناونتورا را به فروش برسانیم."

14- سرجیو سانچز مدافع مرکزی تیم مالاگا در مورد بازی با فیورنتینا گفت: "ما خوشحالیم که بار دیگر می خواهیم در مقابل هوادارانمان به میدان برویم. می خواهیم این هواداران را در بازی برابر رقیب قدرتمندی چون فیورنتینا خوشحال کنیم."

13- صحبت های وارگاس در سفر به پرو: "اینجا استقبال بسیار خوبی از من شده و همه من را تشویق می کنند. به سختی تمرین می کنم و امیدوارم پیش از شروع فصل به فرم ایده آل خودم برسم. تیم یونیور سیتاریو چند بازیکن خیلی خوب دارد که حتی فیورنتینا نیز می تواند روی آنها فکر کند."

12- تیم فاینورد همچنان در مقابل فروش یوردی کلاسی مقاومت می کند. این بازیکن جوان که ارزشی در حدود 8 تا 10 میلیون دارد، مورد توجه تیم هایی چون فیورنتینا و پورتو می باشد.

11- در حالی که همگان منتظر دیدار کوادرادو با دلاواله هستند، نمایندگانی از باشگاه منچستر نیز قصد دارند با روسای باشگاه فیورنتینا ملاقات کرده و احتمالا پیشنهادی 35 تا 40 میلیونی هم آماده ارائه داشته باشند.

10- خوان کوادرادو پس از استراحت شب گذشته امروز صبح به مجموعه ورزشی باشگاه رفت تا تست های پزشکی خود را انجام دهد.

9- ادر بالانتا مدافع جوان تیم ریور پلاته آرژانتین که توجه تیم های زیادی از جمله یوونتوس، رم و لازیو را به خود جلب کرده، هنوز هم در لیست خرید پراده جای دارد.

8- همکاری بین دو باشگاه فیورنتینا و امپولی که البته هنوز شکل رسمی به خود نگرفته، می تواند باعث انتقال قرضی 4 ستاره جوان ویولا به تیم رقیب شود. کامپورزه، وچینو، باکیچ و ولسکی نفراتی هستند که مورد توجه تیم امپولی قرار دارند.

7- لانازیونه معتقد است ویولا هنوز هم از خرید یاسمین کورتیچ نا امید نشده و قصد دارد به رقابت خود با تیم های آتالانتا و اشتوتگارت ادامه دهد.

6- اشتراک بلیط بازی های این فصل تیم فیورنتینا به مرز 17 هزار رسید که همچنان کمتر از فروش سال گذشته می باشد. با این حال باشگاه هنوز امیدوار است تا پیش از شروع فصل این رقم به 20 هزار نفر برسد.

5- تیم یوونتوس همچنان وضعیت استفان ساویچ را زیر نظر داشته و منتظر فرصتی مناسب برای ارائه پیشنهاد می باشد. البته رابطه نه چندان دوستانه دو باشگاه، مسلما کار این انتقال را دشوار خواهد کرد.

4- خوان کوادرادو به فلورانس بازگشته ولی موضوع اصلی ملاقات این بازیکن با سران باشگاه خواهد بود. ضمن اینکه فردا نیز دیداری بین کوادرادو و مونتلا برگزار می شود و سپس باشگاه تصمیم خود را مبنی بر آینده این بازیکن اعلام خواهد کرد.

3- گاتزتا امروز در خبری عجیب اعلام کرد که خروج خوان کوادرادو می تواند به منزله بازگشت دوباره استوان یووتیچ به فلورانس باشد. این بازیکن جای زیادی در ترکیب سیتی نداشته و می تواند به تیم سابق خود باز گردد. یوونتوس نیز یکی از مشتری های این ستاره مونته نگرویی است.

2- با وجود اینکه همگان از بارسا به عنوان مشتری اصلی کوادرادو نام می برند، اما تلاش منچستری ها برای خرید این بازیکن بیشتر بوده و باید عنوان کرد که شانس شیاطین سرخ برای جذب کوادرادو بسیار بیشتر می باشد.

1- پس از اینکه تیم یوونتوس موفق به خرید رومولو بازیکن سابق تیم فیورنتینا شد، حالا والریو روستی مهاجم جوان سیه نا و یکی از اهداف ویولا را نیز به خدمت گرفته است.