اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

اخبار روزانه تابستان (جمعه 8 آگوست) ؛ وضعیت کوادرادو مشخص شد، آغاز مرحله دوم فعالیت تابستانی ویولا

1861 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (جمعه 8 آگوست) ؛ وضعیت کوادرادو مشخص شد، آغاز مرحله دوم فعالیت تابستانی ویولا 1393/05/17 اخبار روزانه تابستان (جمعه 8 آگوست) ؛ وضعیت کوادرادو مشخص شد، آغاز مرحله دوم فعالیت تابستانی ویولا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار اخبار روزانه تابستان (جمعه 8 آگوست) ؛ وضعیت کوادرادو مشخص شد، آغاز مرحله دوم فعالیت تابستانی ویولا
اخبار روزانه تابستان (جمعه 8 آگوست) ؛ وضعیت کوادرادو مشخص شد، آغاز مرحله دوم فعالیت تابستانی ویولا

اخبار روزانه تابستان (جمعه 8 آگوست) ؛ وضعیت کوادرادو مشخص شد، آغاز مرحله دوم فعالیت تابستانی ویولا

امروز در نهایت ملاقات بین آندره آ دلاواله با خوان کوادرادو برگزار شد و طبق گفته رییس افتخاری باشگاه، این بازیکن می تواند در ازای مبلغ در نظر گرفته شده، فلورانس را ترک کند. الساندرو لوچی نیز مدعی شده ویولا تمام تلاش خود را برای حفظ کوادرادو انجام داده ولی توانایی رقابت با پیشنهاد های رسیده را ندارد. با این وجود باید منتظر شروع مرحله ای جدید در فعالیت باشگاه در تابستان باشیم که می تواند با چند فروش و البته خرید بازیکنانی جانشین آغاز شود.

برای مطلع شدن از سایر خبر ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


20- پس از صحبت های آندره آ دلاواله، منابع خبری اعلام کردند که فیورنتینا مبلغ 40 میلیون را برای فروش خوان کوادرادو در نظر گرفته است.

19- به نظر می رسد کار انتقال قرضی میکله کامپورزه به تیم باری به اتمام رسیده باشد. این بازیکن پیشنهاد های زیادی از تیم های سری آ نیز دارد.

18- الساندرو لوچی مدیر برنامه کوادرادو: "من انتظار داشتم شرایط فروش او فراهم شود. فیورنتینا همه کار برای ماندن او انجام داده و نیازی به اثبات خود ندارد ولی پیشنهاد از تیم هایی چون بارسا و منچستر چیزی که نیست که ویولا بتواند با آن مقابله کند."

17- جانلوکا دی مارزو در وب سایت خود از توافق ویولا با امپولی برای واگذاری قرضی وچینو و ولسکی خبر داده است.

16- گونزالو رودریگز که در تور امریکای جنوبی دچار مصدومیت از ناحیه چشم شده بود، امروز در کلینیک باشگاه نیز مورد معاینه قرار گرفته و مشخص شد که مشکل جدی ندارد. مدافع شماره 2 ویولا می تواند به تمرینات گروهی بازگردد.

15- دوبازیکن زیر 16 سال تیم فیورنتینا با نام های میلیتاری و گوری به اردوی تیم ملی همین رده سنی ایتالیا دعوت شدند.

14- تیم شاختار دونتسک اوکراین پیشنهاد تیم اتلتیکو مینیرو را برای خرید فرناندو یکی از اهداف خرید ویولا در خط میانی را رد کرده است.

13- مذاکرات امروز برای مشخص شدن وضعیت خوان کوادرادو سه نتیجه احتمالی در بر خواهد داشت. اول اینکه این بازیکن خواستار ماندن در فلورانس باشد که پرونده انتقال او به تیمی دیگر بسته خواهد شد. دوم اینکه درخواست جدایی خود را مطرح کرده و باشگاه او را به بالاترین پیشنهاد بفروشد. اما گزینه سوم، موکول شدن همه چیز به هفته آینده و ملاقاتی دیگر خواهد بود.

12- مارچلو کارلی مدیر ورزشی تیم امپولی اعلام کرده فردا ملاقات کوتاهی با ویولا خواهند داشت تا در مورد متیاس وچینو صحبت کنند.

11- جنوا همچنان وضعیت فاکوندو رونکالیا را زیر نظر داشته و هنوز از خرید این بازیکن نا امید نشده است.

10- تیم کیه وو اعلام کرده در صورتی که نتوانند کوفی بازیکن مورد نظر خود را به خدمت بگیرند، برای خرید متیاس وچینو تلاش خواهند کرد.

9- شایعات در مورد یوردی کلاسی و فرناندو گیبور امروز هم ادامه پیدا کرده و به نظر می رسد داستان خرید این دو بازیکن شکل جدی تری به خود گرفته است.

8- تیم منچستر یونایتد تمام تلاش خود را به کار بسته تا با خرید 45 میلیونی کوادرادو، این بازیکن را برای هفته اول رقابت های لیگ برتر انگلیس در اختیار مربی هلندی خود قرار دهد.

7- الموندو دپورتیوو طبق معمول روز های گذشته، باز هم در مورد وضعیت خوان کوادرادو خبر رسانی کرده و مدعی شده این بازیکن خواستار فروخته شدن به یکی از تیم های منچستر یا بارسلونا می باشد.

6- اسپورت چاپ اسپانیا در خبر اول امروز به شکست بارسا از لوییز فن خال اشاره کرده است. این مربی هلندی به نظر در کورس خرید کوادرادو و فرمالن موفق تر از رقیب اسپانیایی خود عمل کرده است.

5- کوریره فیورنتینو گزارش داده که مونتلا 28 بازیکن را برای دو دیدار دوستانه با مالاگا و بتیس به همراه خواهد برد. این دو دیدار در دو روز پشت سر هم برگزار می شوند و مونتلا قصد دارد دو ترکیب کاملا متفاوت را به میدان بفرستد.

4- آندره آ دلاواه امروز در حدود ساعت 9 صبح خود را به محل تمرین باشگاه رسانده و تمرینات بازیکنان را از نزدیک مشاهده کرد. ماریو کونینی، دانیله پراده و ادواردو ماچیا نیز امروز در اطراف باشگاه حضور داشتند.

3- جدای از هر نتیجه ای که ملاقات امروز در بر داشته باشد، خوان کوادرادو در تور اسپانیا، هم تیمی هایش را همراهی خواهد کرد.

2- گاتزتا معتقد است حتی در صورت فروش کوادرادو نیز تیم فیورنتینا برای خرید یک وینگر اقدام نخواهد کرد و سعی در تقویت خط میانی خواهد داشت.

1- روز سرنوشت ساز خوان کوادرادو سرانجام فرا رسید و روزنامه های ایتالیایی مطالب اصلی خود را به ملاقات بین این بازیکن با سران باشگاه اختصاص داده اند.