اخبار :: اخبار باشگاه

اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی اسپانیا

1864 شماره اطلاع نامه : اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی اسپانیا 1393/05/18 اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی اسپانیا اخبار باشگاه :: اخبار اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی اسپانیا
اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی اسپانیا

اعلام اسامی دعوت شدگان برای شرکت در اردوی اسپانیا

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی اسپانیا برای برگزاری دو دیدار دوستانه مقابل تیم های مالاگا و رئال بتیس امروز از سوی وینچنزو مونتلا اعلام شد. خوان کوادرادو در این لیست حضور دارد ولی ماتی فرناندز و فدریکو برناردسکی اصلی ترین غایبان تیم می باشند.

تیم فیورنتینا روز های یکشنبه و دوشنبه در دو دیدار دوستانه به ترتیب به مصاف مالاگا و بتیس خواهد رفت. با توجه به این که این دو بازی بر خلاف معمول، در دو روز پشت سر هم برگزار می شوند، مونتلا 27 بازیکن با خود به اسپانیا برده تا از دو ترکیب کاملا متفاوت برای این دو مسابقه بهره ببرد. سپس بازیکنان اصلی تیم برای بازی دوستانه هفته آینده در برابر رئال مادرید مشخص خواهند شد.

در مورد بازیکنان دعوت شده می توان به حضور کوادرادو و آکوییلانی اشاره کرد. بازیکنانی که برای اولین بار در تابستان برای یک دیدار دوستانه آماده می شوند. گونزالو نیز با وجود مصدومیت پیش آمده، توانایی همراهی تیمش را دارد و مونتلا برخلاف اردوی امریکای جنوبی، یاکوونکو بازیکنی که نیمی از فصل پیش را به طور قرضی در مالاگا سپری کرد را نیز در لیست خود جای داده است. اما اوکتاویو و بلک دو خرید جدید و جوان تیم همانند باکیچ، بار دیگر نتوانستند نظر مونتلا را جلب کنند. ضمن اینکه الحمداوی همانند اردوی های قبلی از سوی مونتلا بیرون گذاشته شده و ماتی فرناندز به همراه برناردسکی به دلیل عدم آمادگی بدنی لازم، مجوز حضور در اردوی اسپانیا را کسب نکردند.
 

اسامی بازیکنان دعوت شده:

نتو – تاتاروزانو – لتزرینی
پیکینی - تومویچ – رونکالیا – گونزالو – ساویچ – حجازی – آلونسو – پاسکوال
آکوییلانی – پیزارو – والرو – وچینو – ولسکی – مانچینی – بریلانته – لاتزاری - وارگاس
خواکین - کوادرادو – ایلیچیچ – یاکوونکو - روسی – گومز - باباکار