اخبار :: اخبار بازی ها

مالاگا 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در اسپانیا و فتح جامی دیگر

1866 شماره اطلاع نامه : مالاگا 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در اسپانیا و فتح جامی دیگر 1393/05/20 مالاگا 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در اسپانیا و فتح جامی دیگر اخبار بازی ها :: اخبار مالاگا 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در اسپانیا و فتح جامی دیگر
مالاگا 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در اسپانیا و فتح جامی دیگر

مالاگا 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در اسپانیا و فتح جامی دیگر

تیم فیورنتینا در اولین دیدار خود در اردوی اسپانیا با دو گل جوزپه روسی و گونزالو رودریگز موفق شد میزبان خود مالاگا را شکست داده و فاتح جام کاستا دل سول شود.

بنفش پوشان برای برگزاری دو دیدار دوستانه امروز به اسپانیا سفر کرده بودند که اولین بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند. مونتلا برای این مسابقه تقریبا از تمامی بازیکنان اصلی خود بهره گرفته و تیمش را برای اولین بار در تابستان با سیستم 2-1-3-4 روانه میدان کرده بود. همانند دیدار های گذشته نیز کاپیتان تیم تغییر کرده و این بار استفان ساویچ شانس بستن بازوبند کاپیتانی تیم را پیدا کرده بود. مانچینی مدافع جوان تیم نیز با ورود به زمین در دقایق رو به پایان، اولین بازی خود برای تیم اصلی فیورنتینا را انجام داد.

هر دو گل این بازی در نیمه اول به ثمر رسیدند که روسی و گونزالو زننده آنها بودند. با این حال ویولا در نیمه دوم عملکرد به مراتب بهتری را از خود به نمایش گذاشته و به طور کامل بر جریان بازی تسلط پیدا کرده بود. تیم حریف نیز تلاش های زیادی برای گلزنی داشت که بدشانسی و عملکرد عالی نتو، اجازه این کار را به آنها نداد. بهترین های میدان روسی، رونکالیا و نتو بودند ولی ایلیچیچ، گومز و آلونسو نمایش چندان جالبی نداشتند. از دیگر نکات جالب توجه این بازی نیز می توان به تشویق زیاد خواکین و یاکوونکو از سوی هواداران تیم حریف اشاره کرد. کادر نفرات تیم خیلی زود از مالاگا به سویا سفر می کنند تا فرداشب دومین بازی خود را در برابر بتیس انجام دهند.
 

ترکیب بازیکنان فیورنتینا در این دیدار (2-1-3-4):

نتو – رونکالیا – گونزالو (مانچینی) – ساویچ – آلونسو (پاسکوال) – آکوییلانی (لاتزاری) – پیزارو (وچینو) – والرو – ایلیچیچ (وارگاس) – گومز (خواکین) – روسی (یاکوونکو)