اخبار :: اخبار باشگاه

به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم

1867 شماره اطلاع نامه : به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم 1393/05/20 به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم اخبار باشگاه :: اخبار به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم
به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم

به پیشرفت بیشتری نیاز داریم ؛ نگران وضعیت کوادرادو نیستم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا از پیروزی برابر مالاگا ابراز رضایت کرده اما معتقد است تیم و بازیکنان هنوز به زمان بیشتری برای رسیدن به آمادگی لازم نیاز دارند.

اولین دیدار دوستانه در اسپانیا با پیروزی 0-2 برابر مالاگا به پایان رسید ولی مونتلا هنوز هم از عملکرد تیمش رضایت کامل را ندارد. صحبت های مونتلا پس از این دیدار بدین شرح است:

"اتفاق مثبت اصلی این بازی، پیروزی در آن است ولی هنوز کار های زیادی برای انجام دادن داریم و قطعا می توانیم پیشرفت کنیم. سیستم بازی؟ پیش از این نیز از آن استفاده کرده بودیم و چیز جدیدی نبود. این هم یکی از احتمالات است و بازیکنانی داریم که در اکثر سیستم های فوتبال می توانند بازی کنند. چیزی که ما انتخاب کرده ایم این است که دو دیدار پشت سر هم داشته باشیم که در آستانه رقابت های لیگ، بازیکنان بتوانند تا حد امکان بازی کنند و خوشبختانه هنوز زمان خوبی تا شروع لیگ در اختیار داریم."

"کوادرادو؟ در مورد او صحبت زیاد شده است. این بازیکن فقط با مبلغ مورد نظر و در زمان مشخص به فروش خواهد رسید و چیزی که من را نگران کند وجود ندارد. روسی؟ او یک بازیکن استثنایی است اما هنوز فاصله بسیار زیادی با چیزی که فصل پیش بود، دارد. گومز؟ او هم به زمان بیشتری برای رسیدن به فرم ایده آل خود نیاز دارد. بازی با بتیس؟ ما این فرصت را در اختیار داریم که به بازیکنان بیشتری بازی بدهیم."