اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 11 آگوست) ؛ رسمی: کامپورزه در باری، مارین در تست پزشکی، استامبولی خرید جدید؟

1868 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 11 آگوست) ؛ رسمی: کامپورزه در باری، مارین در تست پزشکی، استامبولی خرید جدید؟ 1393/05/20 اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 11 آگوست) ؛ رسمی: کامپورزه در باری، مارین در تست پزشکی، استامبولی خرید جدید؟ اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 11 آگوست) ؛ رسمی: کامپورزه در باری، مارین در تست پزشکی، استامبولی خرید جدید؟
اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 11 آگوست) ؛ رسمی: کامپورزه در باری، مارین در تست پزشکی، استامبولی خرید جدید؟

اخبار روزانه تابستان (دوشنبه 11 آگوست) ؛ رسمی: کامپورزه در باری، مارین در تست پزشکی، استامبولی خرید جدید؟

در روزی که تیم فیورنتینا به دومین پیروزی خود در اسپانیا دست پیدا کرد، میکله کامپورزه نیز به طور رسمی و قرضی راهی باری شد تا تجربه ای جدید را کسب شروع کند. اما خبر اصلی امروز به حضور مارکو مارین در فلورانس و انجام تست های پزشکی مربوط می شد. ستاره آلمانی جدید فیورنتینا به احتمال زیاد فردا قرارداد قرضی خود را ویولا امضا می کند. اما خبر ناگهانی امروز نیز به بنیامین استامبولی هافبک تیم مونت پلیه اختصاص دارد که گفته می شود در آستانه پیوستن به فیورنتیناست.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


23- از ایتالیا خبر رسیده که انتقال وچینو به امپولی تقریبا قطعی شده و فقط اعلام رسمی آن باقی مانده است. اما هنوز در مورد ولسکی خبری بدین شکل منتشر نشده است.

22- انتظار می رود امشب حدود 30 هزار نفر دیدار دو تیم بتیس و فیورنتینا را از نزدیک مشاهده کنند. هواداران تیم بتیس از امروز عصر استقبال گرمی از بازیکنان ویولا به عمل آورده و به طور کامل برای این بازی آماده شده اند.

21- با وجود رویارویی امشب خواکین سانچز با تیم سابقش بتیس، روزنامه های اسپانیایی اعلام کردند شانس بتیس برای جذب این ستاره باتجربه بسیار کم می باشد.

20- خاوی گراسیا مربی تیم مالاگا معتقد است شاگردان مونتلا در بازی شب گذشته با نمایش خوب خود باعث شدند تا بازیکنان این تیم عملکرد بدی را داشته باشند.

19- از فرانسه خبری ناگهانی رسیده که تیم فیورنتینا با بنیامین استامبولی هافبک تیم مونت پلیه به توافق رسیده است. این بازیکن مورد توجه سوانسی نیز قرار دارد.

18- الموندو دپورتیوو امروز از سامی خدیرا به عنوان گزینه اصلی ویولا برای خط دفاعی نام برده ولی معتقد است این بازیکن می تواند در تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد راهی چلسی شود.

17- رسانه های اسپانیایی امروز از شانس بیشتر منچستر یونایتد برای خرید خوان کوادرادو صحبت کرده اند. به نظر می رسد منچستر با کواد به توافق شخصی دست پیدا کرده است.

16- یکی از وب سایت های سوئدی امروز از نزدیک بودن انتقال قرضی کنت زوهوره به تیم گوتبرگ خبر داده است.

15- ولسکی و وچینو تنها یک قدم تا انتقال قرضی به تیم امپولی فاصله دارند که این امر به سرعت پس از بازگشت تیم از اسپانیا صورت می پذیرد.

14- لوکا زانون مدافع جوان تیم فیورنتینا ابراز امیدواری کرد زمانی در تیم اصلی به میدان برود. این بازیکن چپ پا از مانوئل پاسکوال کاپیتان ویولا به عنوان الگوی خود نام برده است.

13- در حالی که چند روزی است بار دیگر شایعاتی در مورد توجه ویولا به بوناونتورا شنیده می شود، تیم میلان نیز به عرصه رقابت برای خرید این بازیکن وارد شده است.

12- تیم باری امروز به طور رسمی از خرید قرضی میکله کامپورزه ستاره جوان خط دفاعی تیم فیورنتینا خبر داد. این بازیکن برای 1 فصل به طور قرضی در سری بی توپ خواهد زد.

11- دانیله پراده در تلاش است تا دو تیم مناسب برای منیر الحمداوی و اولکساندر یاکوونکو پیدا کند. این دو بازیکن جایی در برنامه های مونتلا نداشته و خیلی زود باید تیمی جدید برای خود پیدا کنند.

10- کوریره دی برگامو امروز نوشت که در صورت خروج خوان کوادرادو از فیورنتینا، جاکومو بوناونتورا جانشین این بازیکن خواهد شد. آتالانتا برای ستاره خود مبلغی در حدود 10 میلیون را درخواست کرده که ویولا تنها در صورت فروش کوادرادو، می تواند این مبلغ را تهیه کند.

9- احتمال می رود مارکو مارین به زودی بار دیگر به انگلیس باز گردد تا مراحل نهایی انتقال خود به فیورنتینا را انجام دهد. البته هنوز برنامه اصلی این بازیکن اعلام نشده است.

8- اسپورت چاپ اسپانیا پس از بررسی وضعیت نفرات تیم بارسلونا به این نتیجه رسیده که آنها هنوز به یک بازیکن کناری برای ترکیب خود نیاز دارند که اصلی ترین گزینه همچنان کوادرادو می باشد.

7- مارکو مارین به شهر فلورانس رسیده و در تست های پزشکی تیم فیورنتینا شرکت کرد تا یکی از دو خرید بزرگی که آندره آ دلاواله چند روز پیش قول آن را به هواداران داده بود، انجام شود.

6- روزنامه های اسپانیایی پس از پیروزی ویولا بر مالاگا، به تمجید تیم مونتلا پرداختند. روزنامه اصلی شهر مالاگا نیز بررسی کاملی از این بازی داشته است.

5- تیم های بارسلونا و منچستر همچنان در حال رقابت برای خرید خوان کوادرادو می باشند. این در حالی است که رسانه های مختلف از توافق شخصی دو تیم با کواد خبر داده اند ولی هنوز نظر سران باشگاه جلب نشده است.

4- مارکو مارین خرید جدید تیم فیورنتینا امروز به فلورانس سفر می کند تا ضمن انجام تست های پزشکی، قرارداد قرضی خود را با ویولا امضا کند. فیورنتینا حق خرید 5 میلیونی این بازیکن را نیز در اختیار دارد.

3- روزنامه گاتزتا دلو اسپورت در چاپ امروز خود به تشریح بازی شب گذشته فیورنتینا با مالاگا و تمجید فراوان از پپیتو روسی پرداخته است.

2- صحبت های والرو پس از بازی با مالاگا: "از بازی تیم در نیمه دوم خوشم آمد، هرچند که در حرکت دادن توپ خیلی خوب نبودیم. با داشتن روسی و گومز کار ها آسان تر می شود و تیم می داند که چگونه با بازیکنان بزرگ خود کار کند. کوادرادو بازیکنی کلیدی برای ماست ولی باشگاه باید در مورد او تصمیم بگیرد. من برای او بهترین ها را آرزو می کنم."

1- صحبت های مارکوس آلونسو پس از پیروزی مقابل مالاگا: "مهم ترین چیز رسیدن به فرم مناسب پیش از شروع فصل است و من از بازی خودم و تیم راضی هستم. از حضور در فلورانس راضی هستم و تلاشم را می کنم تا هر یکشنبه در ترکیب اصلی باشم. در هر دو پست دفاع مرکزی و کناری تمرین می کنم و این یک امتیاز برای من است."