اخبار :: اخبار بازی ها

بتیس 1-2 فیورنتینا ؛ دومین پیروزی در اسپانیا با درخشش جوانان

1869 شماره اطلاع نامه : بتیس 1-2 فیورنتینا ؛ دومین پیروزی در اسپانیا با درخشش جوانان 1393/05/21 بتیس 1-2 فیورنتینا ؛ دومین پیروزی در اسپانیا با درخشش جوانان اخبار بازی ها :: اخبار بتیس 1-2 فیورنتینا ؛ دومین پیروزی در اسپانیا با درخشش جوانان
بتیس 1-2 فیورنتینا ؛ دومین پیروزی در اسپانیا با درخشش جوانان

بتیس 1-2 فیورنتینا ؛ دومین پیروزی در اسپانیا با درخشش جوانان

دومین دیدار تیم فیورنتینا در اردوی اسپانیا در برابر تیم رئال بتیس نیز با برتری بنفش پوشان به پایان رسید. گل های این بازی را خوان وارگاس و خوما باباکار به ثمر رساندند و کوادرادو نیز برای اولین بار در ترکیب فیورنتینا به میدان رفت.

کادر فنی تیم فیورنتینا برای اردوی اسپانیا 2 دیدار دوستانه و فشرده در برابر مالاگا و بتیس را برنامه ریزی کرده بود که شاگردان مونتلا از هر دو بازی سربلند بیرون آمدند. پس از پیروزی 0-2 در بازی اول، امشب نیز ویولا با نمایش یک بازی بسیار عالی موفق شد بتیس را با نتیجه 1-2 شکست دهد. مونتلا ترکیبی کاملا متفاوت از بازی شب گذشته را با سیستم 3-3-4 به میدان فرستاده بود ولی در جریان بازی برخی از بازیکنان اصلی ترکیب بازی قبلی را نیز به میدان فرستاد. گل اول روی حرکت بسیار زیبای پیکینی از سمت راست و سانتر او برای وارگاس که با ضربه پای چپ ستاره اهل پرو همراه شد، به ثمر رسید.

پاس دیدنی پشت مدافعین از خواکین نیز باباکار را در موقعیت تک به تک قرار داده و این ستاره جوان دروازه را باز کرد. در نیمه دوم نیز تیم حریف با یک ضربه از پشت محوطه، یکی از گل ها را جبران کرد. ولسکی نیز به دلیل مصدومیت جای خود را به یاکوونکو داده و خواکین نیز برای اولین بار در تابستان برای ویولا دقایقی را به میدان رفت. از دیگر نکات قابل توجه این بازی می توان به استقبال گرم هواداران با خواکین و تشویق این بازیکن در تمامی دقایق بازی اشاره کرد. ضمن اینکه بازی در دقایق رو به پایان کمی به خشونت کشیده شده و بازیکنان در چند صحنه با یکدیگر درگیر شدند.

بدین ترتیب تور ویولا در اسپانیا به پایان رسیده و به احتمال زیاد کادر اعزامی خیلی زود به فلورانس باز می گردند تا پس از چند روز استراحت و تمرین برنامه ریزی شده، برای سفر به لهستان و دیدار دوستانه برابر رئال مادرید آماده شوند. دیداری که به احتمال فراوان مونتلا برخلاف سه اردوی قبلی در موئنا، امریکای جنوبی و اسپانیا، از تعداد بازیکن کمتری استفاده خواهد کرد تا مهره های اصلی تیم خود را شناسایی کند. خواکین، باباکار و پیکینی از جمله بهترین های تیم بودند و بازیکنی کمتر از حد انتظار ظاهر نشد. بریلانته نیز بار دیگر در مرکز خط میانی نمایشی دلچسب از خود ارائه کرد. در مجموع می توان گفت که جوانان تیم نمره قبولی دریافت کردند.
 

ترکیب تیم فیورنتینا (3-3-4):

تاتاروزانو – پیکینی (مانچینی) – تومویچ – حجازی – پاسکوال (رونکالیا) – وچینو (پیزارو) – بریلانته – ولسکی (یاکوونکو) – خواکین (کوادرادو) – وارگاس (لاتزاری) – باباکار (گومز)