اخبار :: اخبار باشگاه

تحت تاثیر استقبال فلورانسی ها قرار گرفتم ؛ برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش می کنم

1874 شماره اطلاع نامه : تحت تاثیر استقبال فلورانسی ها قرار گرفتم ؛ برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش می کنم 1393/05/23 تحت تاثیر استقبال فلورانسی ها قرار گرفتم ؛ برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش می کنم اخبار باشگاه :: اخبار تحت تاثیر استقبال فلورانسی ها قرار گرفتم ؛ برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش می کنم
تحت تاثیر استقبال فلورانسی ها قرار گرفتم ؛ برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش می کنم

تحت تاثیر استقبال فلورانسی ها قرار گرفتم ؛ برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش می کنم

جاشوا بریلانته هافبک استرالیایی تیم فیورنتینا امروز در کنفرانس مطبوعاتی خود حاضر شده و به هواداران تیم معرفی شد. این بازیکن مدعی شده حضور در فلورانس یک قدم بزرگ در زندگی ورزشی اش خواهد بود و هر کاری برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم انجام خواهد داد.

چند هفته پیش خبر خرید بریلانته از سوی رسانه ها منتشر شد و همگان از خرید جدید ویولا متعجب شدند. بازیکنی که حتی با تیم ملی استرالیا نیز در جام جهانی حضور نداشت ولی توانسته بود نظر مسئولان باشگاه را جلب کند. بریلانته که بدون شک پدیده فیورنتینا در بازی های دوستانه پیش فصل بوده حالا به فردی تبدیل شده که می تواند امید زیادی به رسیدن به ترکیب تیم داشته باشد:

"در ابتدا می خواهم از هواداران و مردم شهر به دلیل حمایت خوبی که از من به عمل آوردند تشکر کنم. استقبال عالی آنها باعث شد راحت تر در اینجا اقامت داشته باشم. افتخار می کنم که در استرالیا در برابر الکس دل پیرو بازی کردم. حضور بازیکنان بزرگی چون او در استرالیا به نفع همه است. از استرالیا به اینجا آمدن یک گام بزرگ برای من حساب می شود. من امیدوارم فرصت بازی کردن بدست آورم و بتوانم به هم تیمی هایم کمک کنم. من واقعا تحت تاثیر استقبال بازیکنان در رختکن از خودم شدم. بچه ها به خوبی به من خوش آمد گفتند و این کار من را برای زندگی در اینجا راحت می کند. مونتلا؟ هنوز به طور خصوصی با او صحبتی نداشته ام و فقط می خواهم تمام تلاشم را به کار ببندم تا به یک بازیکن ثابت برای تیم او تبدیل شوم."

" من تازه در حال یادگیری تاکتیک ها هستم. بازیکنان زیادی در فوتبال استرالیا هستند که من را تحت تاثیر قرار داده اند ولی هری کیول الگوی اصلی من است. پست بازی؟ از کودکی در خط میانی بازی می کردم و در تمامی پست های آن می توان به میدان بروم. اخیرا به عنوان مدافع کناری هم بازی کرده ام ولی خط میانی را ترجیح می دهم. شماره 25؟ اول اینکه روز تولد من می باشد و دوم اینکه از کودکی بازی های جان فرانکو زولا را می دیدم و او شماره 25 به تن می کرد. معنای نام خانوادگی (بریلانته به معنی درخشان است)؟ در فلورانس طنز های زیادی در این باره شنیدم اما در استرالیا تلفظ دیگری دارد. پدر بزرگ من در نزدیکی کامپوباسو (در ایتالیا) به دنیا آمده اما مدتی بعد تمامی خویشاوندان ما همگی از این شهر به استرالیا مهاجرت کردند."
 

در مراسم معارفه بریلانته، دانیله پراده و ادواردو ماچیا نیز صحبت های کوتاهی را مطرح کردند:

پراده: "فیورنتینا در تمامی دنیا به دنبال بازیکن می گردد و بریلانته تمامی شرایط لازم برای بازی در فیورنتینا را داشت. او توانایی های فنی بسیار زیادی دارد و من واقعا مجذوب شخصیت او شدم."

ماچیا: "او جوان است اما در واقع یک بازیکن استرالیایی که همه چیز برای کمک کردن به تیم ما دارد. او شخصیت فوق العاده دارد، باهوش است و به نظر باتجربه و جاه طلب می رسد."