اخبار :: اخبار باشگاه

رویای والرو در آستانه دیدار با رئال

1875 شماره اطلاع نامه : رویای والرو در آستانه دیدار با رئال 1393/05/24 رویای والرو در آستانه دیدار با رئال اخبار باشگاه :: اخبار رویای والرو در آستانه دیدار با رئال
رویای والرو در آستانه دیدار با رئال

رویای والرو در آستانه دیدار با رئال

بورخا والرو ستاره تیم فیورنتینا از تقابل با تیم سابقش رئال مادرید هیجان زده است. این بازیکن همواره رویای پوشیدن پیراهن رئال را داشته ولی حالا به عنوان یک رقیب مقابل آنها قرار خواهد گرفت.

دو تیم فیورنتینا و رئال مادرید روز شنبه در یک بازی دوستانه در شهر ورشو کشور لهستان به مصاف هم می روند. به همین دلیل بورخا والرو بازیکن سابق تیم جوانان رئال مادرید در مصاحبه ای کوتاه با اسکای اسپورت از احساس خود نسبت به این بازی گفته است:

"از بازی با رئال خوشحالم چون یک آزمایش بسیار عالی مقابل قهرمان اروپا خواهیم داشت. برای من یک بازی خاص به حساب می آید چون من در این تیم رشد کرده و هرچه که می دانم را از آنجا یاد گرفته ام. بازی احساسی خواهد بود، رویای من همیشه بازی با پیراهن رئال بود که در نهایت این چنین نشد اما من از چیزی که در فوتبال انجام داده ام راضی هستم. روسی و گومز زوجی هستند که در هر تیم اروپایی حتی رئال مادرید توانایی بازی کردن دارند. ما امیدواریم با یک تیم کامل و برنده در اولین دیدار لیگ حاضر شویم. خدیرا؟ داشتن هر کدام از بازیکنان رئال عالی است ولی تصمیم گیری به عهده باشگاه است."