اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (جمعه 15 آگوست) ؛ غیبت روسی در برابر رئال، فرناندو در نزدیکی ویولا

1877 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (جمعه 15 آگوست) ؛ غیبت روسی در برابر رئال، فرناندو در نزدیکی ویولا 1393/05/24 اخبار روزانه تابستان (جمعه 15 آگوست) ؛ غیبت روسی در برابر رئال، فرناندو در نزدیکی ویولا اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (جمعه 15 آگوست) ؛ غیبت روسی در برابر رئال، فرناندو در نزدیکی ویولا
اخبار روزانه تابستان (جمعه 15 آگوست) ؛ غیبت روسی در برابر رئال، فرناندو در نزدیکی ویولا

اخبار روزانه تابستان (جمعه 15 آگوست) ؛ غیبت روسی در برابر رئال، فرناندو در نزدیکی ویولا

تعطیلی رسمی امروز در کشور ایتالیا باعث شده بود اخبار و شایعات بسیار کمتری نسبت به روز های قبل منتشر شود. با این حال تیم فیورنتینا به کشور لهستان سفر کرد تا برای دیدار با رئال مادرید آماده شود اما فلورانسی ها برای این بازی نمی توانند از جوزپه روسی استفاده کنند چرا که این بازیکن در تمرینات دچار یک مشکل عضلانی شده است. البته آسیب دیدگی پپیتو چندان جدی نیست و به زودی آماده خواهد شد. اما خبر اصلی امروز به فرناندو هافبک برزیلی تیم شاختار مربوط می شود. این بازیکن در آستانه انتقال به ویولا قرار گرفته و گفته می شود در روز های آینده برای انجام تست های پزشکی راهی فلورانس خواهد شد.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


15- خبر های امیدوار کننده ای از فلورانس رسیده که نشان از نزدیک بودن انتقال فرناندو به فیورنتینا دارد. فیرنزه ویولا گزارش داده که این بازیکن در روز های آینده به ایتالیا سفر می کند تا در تست های پزشکی ویولا شرکت کند.

14- بورتولو موتی مربی سابق تیم پالرمو و یوزیپ ایلیچیچ، معتقد است خرید مارکو مارین از سوی ویولا باعث می شود شاگرد سابقش انگیزه بیشتری برای درخشش در فیورنتینا پیدا کند.

13- بورخا والرو در مصاحبه ای دیگر در مورد بازی با رئال: "بدون شک یک بازی بسیار سخت اما جذاب و زیبا خواهد بود. مقابل قوی ترین تیم دنیا به میدان می رویم که برای من دیداری خاص و متفاوت است که از آن بسیار خوشحالم. امیدوارم فردا دوستان خودم را ببینم. همه بازیکنان این تیم قدرتمند هستند ولی ژابی آلونسو از همه بهتر است."

12- تیم جوانان فیورنتینا با مربیگری آقای گویدی در یک دیدار دوستانه موفق شد تیم فورتیس یوونتوس را با تک گل دی کورزیو شکست دهد.

11- رافال ولسکی فردا شب در کشور خود مقابل رئال به میدان خواهد رفت: "بازی بسیار قابل توجهی مقابل تیمی که همه به خوبی آن را می شناسند خواهد بود. ما مثل همیشه فوتبال زیبای خودمان را به نمایش خواهیم گذاشت."

10- اسامی بازیکنان تیم رئال مادرید برای دیدار دوستانه در برابر فیورنتینا: کاسیاس - ناواس - پاچکو ؛ راموس - واران - پپه - کوئنترائو - مارسلو - کارواخال - آربلوا - ناچو ؛ خدیرا - کروس - رودریگز - آلونسو - بیل - دی ماریا - ایارامندی - مدارن - بورگوی - وازکز ؛ رونالدو - بنزما. در این لیست ایزکو و مودریچ غایب هستند.

9- تیم فیورنتینا به زودی می تواند هافبکی جدید در اختیار داشته باشد. بسیاری از رسانه ها امروز از فرناندو به عنوان خرید بعدی ویولا نام برده اند.

8- تیم ملی آرژانتین در اولین دیدار دوستانه خود پس از جام جهانی، با مربیگری تاتا مارتینو به مصاف تیم ملی آلمان خواهد رفت. احتمال حضور خوزه باسانتا در این بازی نیز وجود دارد.

7- تیم رئال مادرید امروز تمرینات خود را برای دیدار با فیورنتینا شروع کرد. این تیم دو روز پیش فاتح سوپر کاپ اروپا شده و حالا باید برای دیدار با ویولا آماده شود.

6- لا نازیونه امروز از نردیک بودن فرناندو هافبک برزیلی تیم شاختار به فیونتینا خبر داده است. ویولا قصد دارد این بازیکن را قرضی به خدمت گیرد، به همین دلیل هنوز با تیم اوکراینی به توافق نرسیده است.

5- توتو اسپورت هم امروز از احتمال انتقال کوادرادو به بارسلونا در تابستان 2015 خبر داد. روز گذشته نیز شایعاتی در این باره شنیده شد.

4- خبر بد برای فلورانسی ها اینکه جوزپه روسی در تمرینات روز گذشته دچار مشکل عضلانی در ناحیه ران پای خود شده و به احتمال بسیار زیاد در بازی مقابل رئال حضور نخواهد داشت. البته به نظر نمی رسد که این مصدومیت زیاد نگران کننده باشد.

3- مارکو مارین که نتوانست شرایط حضور در دیدار برابر رئال را بدست آورد، به احتمال زیاد اولین بازی خود را برای فیورنتینا مقابل آرتزو برگزار می کند. باسانتا نیز هنوز با مشکلات اداری درگیر بوده و به دنبال کسب مجوز لازم برای سفر به اروپا می باشد.

2- کادر اعزامی فیورنتینا به لهستان، امروز صبح پرواز کرد تا فردا شب در یک دیدار دوستانه به مصاف رئال مادرید بروند. مونتلا نیز امروز یک کنفرانس مطبوعاتی را برگزار خواهد کرد و سپس یک جلسه تمرینی برای تیم در نظر گرفته شده است.

1- امروز 15 آگوست، یک روز تعطیلی عمومی موسوم به "فراگوستو" برای مردم کشور ایتالیا می باشد. به همین دلیل احتمالا خبرگزاری های این کشور نیز کمتر از روز های گذشته فعالیت داشته باشند و فقط خبر های خاص و مهم را پوشش دهند. در هر صورت وب سایت "ای سی اف فیورنتینا دات آی آر" هرگونه خبری که در دسترس قرار گیرد را در اختیار شما علاقه مندان قرار خواهد داد.