اخبار :: اخبار باشگاه

پیروزی برابر رئال در هر شرایطی لذت بخش است

1883 شماره اطلاع نامه : پیروزی برابر رئال در هر شرایطی لذت بخش است 1393/05/26 پیروزی برابر رئال در هر شرایطی لذت بخش است اخبار باشگاه :: اخبار پیروزی برابر رئال در هر شرایطی لذت بخش است
پیروزی برابر رئال در هر شرایطی لذت بخش است

پیروزی برابر رئال در هر شرایطی لذت بخش است

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا عملکرد شاگردانش در بازی شب گذشته را مورد تمجید قرار داده و مدعی شده پیروزی در برابر رئال حتی در بازی دوستانه نیز لذت بخش خواهد بود.

تیم فیورنتینا شب گذشته موفق شد در یک بازی تدارکاتی در کشور لهستان، قهرمان اروپا را شکست داده و به روند عالی خود در دیدار های پیش فصل ادامه دهد. مونتلا پس از این بازی صحبت های کوتاهی را مطرح کرده که بدین ترتیب می باشد:

"بازی خیلی خوبی بود، هرچند که خیلی زود آسیب پذیر نشان دادیم. در برخی زمان ها می توانستیم حتی بهتر هم کار کنیم ولی در نهایت نمایش بسیار خوبی داشتیم و فکر می کنم با رئال مادرید در یک سطح بازی کردیم. از نتیجه به دست آمده و راهی که تیم در این بازی پیش گرفت، راضی هستیم. از لحاظ فیزیکی در وضعیت مناسبی قرار داریم و تیم به شخصیت ثابتی دست پیدا کرده ولی باز هم می توانیم بهتر باشیم."

"پیروزی در چنین مسابقاتی همیشه باعث لذت و رضایت می شود اما این درست است که نتایج بازی های دوستانه فقط در معیار های مشخصی قابل محاسبه است. کوادرادو؟ او از بازی اول لیگ محروم است و باز هم خودش نمی دانست، البته فکرش جاهای دیگری است. او در حال حاضر تمرین می کند و لذت می برد، درست مانند آنچه که دوست دارد. خرید تابستانی؟ من در مورد مناطقی که نیاز به تقویت شدن داریم صحبت کرده ام. اهداف من کاملا مشخص است و آنها را باشگاه در میان گذاشته ام."