اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: مارکو مارین بازیکن جدید تیم فیورنتینا

1886 شماره اطلاع نامه : رسمی: مارکو مارین بازیکن جدید تیم فیورنتینا 1393/05/27 رسمی: مارکو مارین بازیکن جدید تیم فیورنتینا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: مارکو مارین بازیکن جدید تیم فیورنتینا
رسمی: مارکو مارین بازیکن جدید تیم فیورنتینا

رسمی: مارکو مارین بازیکن جدید تیم فیورنتینا

تیم فوتبال چلسی امروز به طور رسمی خبر انتقال قرضی مارکو مارین به تیم فیورنتینا را منتشر کرد. این بازیکن در اولین صحبت های خود عنوان کرد از تمام توان خود برای کمک به هم تیمی های جدیدش بهره خواهد برد.

هفته گذشته خبر های مربوط به توافق ویولا با چلسی برای خرید مارین منتشر شد و این بازیکن حتی برای انجام تست های پزشکی خود نیز وارد فلورانس شد. اما اعلام خبر رسمی به دلیل برخی مشکلات اداری در این انتقال، به تاخیر افتاد تا اینکه امروز تیم چلسی سرانجام این خبر را اعلام کرد.

این بازیکن 25 ساله فصل گذشته را نیز به طور قرضی در سویا سپری کرده و قهرمان لیگ اروپا شد ولی برای کسب تجربه ای جدید به چلسی بازگشت و حالا بازیکن فیورنتینا می باشد. تیم چلسی در بیانیه ای رسمی ضمن آرزوی موفقیت برای بازیکن آلمانی خود، از رویارویی او در هفته اول سری آ در برابر اشلی کول و تیمش رم خبر داد. هر دو بازیکن در این فصل از چلسی جدا شده اند.

مارین در صفحه اجتماعی خود نیز مطلبی را در این باره منتشر کرده است: "من به آینده و کسب تجربه ای هیجان انگیز در فیورنتینا نگاه می کنم. با تمام قدرت هر کاری که بتوانم برای حمایت از تیم جدیدم انجام خواهم داد و در اسرع وقت زبان ایتالیایی را یاد می گیرم. با این حال به کمک هم تیمی ها نیز نیاز دارم. از همه هواداران تیم سویا هم تشکر می کنم چون تجربه ای فوق العاده و لحظاتی عالی را در اسپانیا داشتم."