اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت مونتلا از عملکرد برناردسکی ؛ در فلورانس می مانم و رقابت می کنم

1888 شماره اطلاع نامه : رضایت مونتلا از عملکرد برناردسکی ؛ در فلورانس می مانم و رقابت می کنم 1393/05/28 رضایت مونتلا از عملکرد برناردسکی ؛ در فلورانس می مانم و رقابت می کنم اخبار باشگاه :: اخبار رضایت مونتلا از عملکرد برناردسکی ؛ در فلورانس می مانم و رقابت می کنم
رضایت مونتلا از عملکرد برناردسکی ؛ در فلورانس می مانم و رقابت می کنم

رضایت مونتلا از عملکرد برناردسکی ؛ در فلورانس می مانم و رقابت می کنم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن تمجید از عملکرد فدریکو برناردسکی در دیدار با آرتزو، اعلام کرد این بازیکن هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. این در حالی است که برنا قصد دارد در فلورانس بماند و به رقابت خود با سایرین ادامه دهد.

تیم فیورنتینا شب گذشته با 5 گل از سد آرتزو گذشت تا مانند دیدار های دوستانه قبلی موفق و قدرتمند نشان داده باشد. موضوع اصلی این دیار هت تریک برناردسکی بود که با تمجید مونتلا و البته رضایت این بازیکن جوان روبرو شده است:

مونتلا: "ما نیازمند انجام دیدار های دوستانه زیاد هستیم تا فرم تیم را برای رقابت های زیادی که داریم حفظ کنیم. برناردسکی عملکرد بسیار خوبی داشت و شکی در این نیست ولی هنوز به پیشرفت بیشتر نیاز دارد. کودرادو هم به خوبی تمرین می کند و برای روسی متاسفم. به خصوص از لحاظ شخصی که می دانم همیشه با این مشکل زندگی کرده است. با این حال بسیار خوشحالم که مشکل او جدی نیست. کوادرادو در سیستم 2-1-3-4 نیز می تواند بازی کند و تفاوتی در عملکرد او نخواهد داشت."

برناردسکی: "ما باید نشان می دادیم که همه بازی ها را جدی می گیریم و همه دیدار ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند که باعث پیشرفت ما می شوند. حس فوق العاده ای از به ثمر رساندن 3 گل دارم، حتی اگر بازی دوستانه باشد و امیدوارم در دیدار های رسمی نیز این کار را تکرار کنم. البته این موضوع بار مسئولیت من را زیاد نخواهد کرد ولی باعث رضایتم می شود. دیدار های دوستانه تیم را از لحاظ شخصیتی رشد می دهند. باباکار؟ او خیلی قدرتمند است و برای سال های زیادی شناخته شده است. از حضور او در تیم خوشحالیم و رقابت خوبی با هم داریم. فکر می کنم در تیم بمانم ولی هرگز تعداد گل مشخصی برای خودم در رقابت ها در نظر نمی گیرم."