اخبار :: اخبار بازی ها

لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی

1894 شماره اطلاع نامه : لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی 1393/06/01 لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی اخبار بازی ها :: اخبار لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی
لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی

لوچزه 0-2 فیورنتینا ؛ پیروزی در آخرین دیدار تدارکاتی

تیم فیورنتینا شب گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی موفق شد تیم لوچزه را نیز شکست داده و به فرم ایده آل تابستانی خود در آستانه رقابت های سری آ ادامه دهد. البته ویولا در این مسابقه در کار های دفاعی عملکرد مطلوبی نداشت که باعث نگرانی کادر فنی هم شده است.

مونتلا در این دیدار ستارگانی چون روسی و پیزارو را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت ولی خوان کوادرادو بار دیگر در لیست نفرات تیم قرار گرفته بود. خوان وارگاس خیلی زود برای تیم گلزنی کرد ولی پس از آن موقعیت های زیادی نصیب ویولا نشد. در نیمه دوم کوادرادو وارد میدان شده و چند باری خطرناک نشان داد تا اینکه رافال ولسکی با گلی استثنایی کار را به اتمام رساند. البته تیم حریف نیز موقعیت های خوب گلزنی داشت که روی عملکرد نه چندان مطلوب مدافعین صاحب آنها شده بود.
 

صحبت های مونتلا پس از این دیدار:

"کوادرادو خیلی بهتر از دیدار مقابل آرتزو بازی کرد. او تازه به تمرینات بازگشته و محرومیت از هفته اول باعث می شود تا فرصت خوبی برای پیشرفت داشته باشد. امیدوارم پیزارو را در بازی با رم داشته باشم ولی بریلانته و آکوییلانی می توانند در پست او بازی کنند. همچنین امیدوارم یک هافبک دیگر به خدمت بیگریم اما باید به شرایط بازار هم توجه کنیم. مارین را خریدیم چون قد کوتاهی دارد و من احساس بلند قد بودن می کنم (با خنده). او در طول 2 سال گذشته نتوانسته از تمام استعداد خود بهره بگیرد و ما می خواهیم او را به همان بازیکنی که چند سال پیش بود، تبدیل کنیم. پیکینی هم می تواند در فوتبال اسپانیا پیشرفت زیادی داشته باشد."
 

ترکیب نیمه اول (2-1-3-4):

تاتاروزانو – تومویچ – حجازی – ساویچ – پاسکوال – بریلانته – آکوییلانی – وارگاس – ایلیچیچ – برناردسکی – باباکار

ترکیب نیمه دوم (2-1-3-4):

نتو – تومویچ (رونکالیا) – گونزالو – حجازی (کاپتزی) – آلونسو – ولسکی – بریلانته (لاتزاری) – والرو – کوادرادو – گومز – برناردسکی (خواکین)