اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 27 آگوست) ؛ رسمی: پیکینی در بتیس، فرناندو و استامبولی نزدیک تر، کوادرادو می ماند

1900 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 27 آگوست) ؛ رسمی: پیکینی در بتیس، فرناندو و استامبولی نزدیک تر، کوادرادو می ماند 1393/06/05 اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 27 آگوست) ؛ رسمی: پیکینی در بتیس، فرناندو و استامبولی نزدیک تر، کوادرادو می ماند اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 27 آگوست) ؛ رسمی: پیکینی در بتیس، فرناندو و استامبولی نزدیک تر، کوادرادو می ماند
اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 27 آگوست) ؛ رسمی: پیکینی در بتیس، فرناندو و استامبولی نزدیک تر، کوادرادو می ماند

اخبار روزانه تابستان (چهارشنبه 27 آگوست) ؛ رسمی: پیکینی در بتیس، فرناندو و استامبولی نزدیک تر، کوادرادو می ماند

کریستینو پیکینی مدافع راست جوان تیم فیورنتینا که ار چند روز پیش در اسپانیا به سر می برد، سرانجام انتقال خود به تیم بتیس را رسمی کرده و برای 1 فصل در فوتبال اسپانیا توپ خواهد زد. اما خبر های خوب و امیدوار کننده ای در مورد ماندن خوان کوادرادو در فلورانس به گوش رسیده است. تیم بارسا قصد ندارد پیشنهادی جدید را برای این بازیکن ارائه کند و به همین دلیل کوادرادو یک قدم دیگر به ماندن در ویولا نزدیک شد. استامبولی و فرناندو نیز در آستانه توافقات نهایی قرار دارند و در این میان فقط مشکلات بسیار کم مالی وجود دارد که به نظر می رسد خیلی زود برطرف شود.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

25- صحبت های کریستینو پیکینی پس از پیوستن به بتیس: "با خواکین در مورد این تیم صحبت کردم و او از خوبی های اینجا گفت. پیشنهاد های زیادی نیز از سری آ داشتم ولی پروژه بتیس من را متقاعد کرد. در اردوی فیورنتینا همیشه حس می کردم بازیکن مهمی هستم و از این بابت خوشحالم."

24- تیم ساسولو در اقدامی جالب قصد خرید چیپرین تاتاروزانو سنگربان جدید تیم فیورنتینا را دارد. البته در ابتدای ورود این بازیکن به فلورانس نیز صحبت هایی از انتقال وی به سمپدوریا مطرح شده بود.

23- اسکای اسپورت گزارش داده که پیشنهادی رسمی از سوی تیم فیورنتینا به شاختار برای خرید فرناندو ارائه شده که مورد موافقت لوچسکو مربی این تیم نیز قرار گرفته است. ویولا قصد دارد این بازیکن را با قرارداد قرضی 1 ساله و با حق خرید 15 میلیونی در پایان فصل جذب کند. ضمن اینکه 5 سال قرارداد با فیورنتینا نیز در انتظار هافبک برزیلی تیم شاختار می باشد.

22- کاستاس مانولاس مدافع جدید تیم رم: "برای بازی مقابل فیورنتینا تصمیم گیری به عهده مربی تیم است ولی من 120% آماده هستم که در میدان حاضر شوم."

21- احتمال زیادی وجود دارد که فردا رافال ولسکی به باری سفر کرده و ضمن انجام تست های پزشکی، قرارداد خود را با این تیم به امضا برساند.

20- مدیر برنامه مودیبو دیاکتیه: "ما در آستانه فسخ قرارداد با تیم ساندرلند هستیم. فیورنتینا گزینه ای محتمل و در دسترس برای این بازیکن می باشد، به دلیل اینکه سابقه بازی در فلورانس را دارد ولی تیم های زیادی برای او ابراز علاقه کرده اند. ما به دنبال بهترین انتخاب ممکن هستیم."

19- صحبت های بنیامین استامبولی: "هنوز چند روزی زمان باقی مانده و هر چیزی امکان پذیر است. ما منتظر پیشنهاد تیم های دیگر می مانیم و اگر به توافق نرسیدیم، در مونت پلیه خواهم ماند. مارسی پیشنهاد بسیار خوبی ارائه کرده ولی با توجه به ترکیب این تیم، من باید در خط دفاعی بازی کنم که علاقه زیادی به آن ندارم."

18- روزنامه استادیو دپورتیوو تیتر یک خود را به انتقال پیکینی به بتیس اختصاص داده و به تشریح وضعیت این بازیکن پرداخته است (تصویر خبر). مدیر ورزشی تیم بتیس نیز ضمن تمجید از خرید جدیدشان، عنوان کرد برای مدت زیادی پیکینی را تحت نظر داشته اند و امیدوار هستند تا شرایط برای ماندن او در بتیس برای سال های آینده نیز فراهم شود.

17- از اسپانیا خبر می رسد که تیم فیورنتینا همچنان نسبت به خرید سامی خدیرا هافبک تیم رئال مادرید امیدوار است. چلسی، بایرن و آرسنال از دیگر مشتری های این بازیکن هستند.

16- امروز شایعاتی در مورد علاقه تیم باری به خرید اولکساندر یاکوونکو مطرح شد که خیلی زود توسط این باشگاه تکذیب شدند.

15- در حالی مذاکرات برای خرید استامبولی و فرناندو دنبال می شود، نام مارکو آسنخو هافبک تیم مایورکا بار دیگر نیز در لیست خرید ویولا قرار گرفته است.

14- سخت تر شدن کار خرید فاکوندو رونکالیا برای تیم جنوا، باعث شده تا این باشگاه حالا به سراغ مودیبو دیاکیته یکی از اهداف ویولا برود.

13- توتو اسپورت گزارش داده که آینده منیر الحمداوی در فوتبال قطر رقم خواهد خورد. تیم الجیش با دستمزدی بیشتر از 2 میلیون آماده خرید این بازیکن مراکشی می باشد.

12- احتمال حضور لئوناردو کاپتزی ستاره تیم جوانان فیورنتینا در سری بی افزایش پیدا کرده است. این بازیکن می تواند به زودی راهی تیم وارزه شود.

11- امروز شایعات در مورد فرناندو بار دیگر افزایش پیدا کرده و صحبت هایی از توافق با این بازیکن منتشر شده است. من دونالد ماریگا نیز جانشینی ارزان قیمت برای وی خواهد بود.

10- انتقال کریستینو پیکینی مدافع تیم فیورنتینا به تیم رئال بتیس امروز سرانجام شکل رسمی به خود گرفت. بدین ترتیب این بازیکن به طور قرضی برای 1 فصل در فوتبال اسپانیا توپ خواهد زد.

9- مذاکرات برای خرید بنیامین استامبولی همچنان ادامه دارد و فقط 1 میلیون اختلاف بین دو طرف باعث شده تا توافق نهایی حاصل نشود. 4 میلیون پیشنهاد ویولا و 5 میلیون مبلغ درخواستی مونت پلیه می باشد.

8- موندو دپورتیوو که پس از مدت ها در مورد کوادرادو مطلب نوشته، این بار نظری متفاوت نسبت به قبل دارد. تیتر "دوگلاس بله، کوادرادو نه" نشان از این دارد که بارسا بیش از این تلاشی برای خرید کوادرادو نخواهد داشت. لازم به ذکر است که بارسا به طور رسمی دوگلاس را به خدمت گرفته است.

7- تیم آتالانتا به جدید ترین مشتری برای آندره آ لاتزاری تبدیل شده و قصد دارد این هافبک چپ پا را به خدمت بگیرد.

6- رودی گارسیا مربی تیم رم تلاش می کند تا از خرید جدید خود کاستاس مانولاس در ترکیب اصلی تیمش در برابر فیورنتینا در هفته اول لیگ استفاده کند.

5- گاتزتا به تحلیل وضعیت روسی پرداخته و مدعی شده مصدومیت این بازیکن جدی تر از چیزی است که در ابتدا تصور می شد. در ابتدا گفته می شد تنها یک مشکل عضلانی برای پپیتو پیش آمده ولی ظاهرا موضوع خیلی جدی تر می باشد.

4- توتو اسپورت امروز اعلام کرده پیزارو و ماتی دو بازیکن اهل شیلی تیم فیورنتینا برای دیدار مقابل رم شرایط بازی کردن را به دست خواهند آورد.

3- رقابت جالبی بین فرناندو و استامبولی برای پیوستن به فیورنتینا به وجود آمده و تنها مشکل در راه انتقال این دو بازیکن نیز، مسائل مالی می باشد.

2- اسامی بازیکنان تیم ملی مونته نگرو اعلام شد که استفان ساویچ نیز در آن حضور دارد. باکیچ به که به طور قرضی به اسپزیا پیوسته به همراه یووتیچ ستاره سابق ویولا نیز در این لیست هستند.

1- تیم مونت پلیه خواهان 5 میلیون به علاوه 1 تا 2 میلیون پرداخت اضافی در آینده شده است. در حالی که پیشنهاد ویولا فقط 4 میلیون است.