اخبار :: اخبار باشگاه

قصد قطع کردن پاهایم را داشتم !

1903 شماره اطلاع نامه : قصد قطع کردن پاهایم را داشتم ! 1393/06/06 قصد قطع کردن پاهایم را داشتم ! اخبار باشگاه :: اخبار قصد قطع کردن پاهایم را داشتم !
قصد قطع کردن پاهایم را داشتم !

قصد قطع کردن پاهایم را داشتم !

گابریل عمر باتیستوتا اسطوره فوتبال آرژانتین و باشگاه فیورنتینا در صحبتی جالب و تعجب برانگیز، از زمانی سخن گفته که قصد قطع کردن پاهای خود به دلیل درد زیاد را داشته است.

باتی گل که دوران فوق العاده ای را با پیراهن بنفش فیورنتینا پشت سر گذاشت، در مصاحبه با یک رسانه آرژانتینی از روز هایی صحبت کرد که کمتر کسی از آن اطلاع دارد. پس از خداحافظی باتی از میادین فوتبال، شایعاتی مبنی بر مصدومیت این بازیکن و عدم راه رفتنش شنیده شد ولی او اعلام کرده که درد شدید در قسمت مچ پا او را تا مرز قطع کردن پایش نیز پیش برده است:

"بعد از خروج از فوتبال من در مدت زمان کوتاهی دچار مشکل شدم و نمی توانستم راه بروم. در تمام این مدت دائما روی تخت بودم و قدرت حرکت کردن را نداشتم. سپس نزد دکتر آوانزی رفتم    و به دلیل درد غیر قابل تحملی که داشتم از او خواستم پاهای من را قطع کند. پیش از این پیستوریوس (دونده دوی سرعت که در 11 ماهگی پاهای خود را از دست داده و تا امروز با پای مصنوعی فعالیت ورزشی می کند) را دیده بودم و فکر می کردم که راه حل همین است."

"اما دکتر این را نمی خواست و من را دیوانه خطاب کرد. او روی پای راست من عمل جراحی انجام داد که خوشبختانه نتیجه مثبتی در پی داشت. مشکل من این بود که غضروف نداشتم و به دلیل وزن 86 کیلویی که در آن زمان داشتم، درد کشنده ای به استخوان های من وارد می شد. دکتر مشکل را حل کرد و وضعیت به آرامی بهتر شد. البته دوران ریکاوری بسیار طولانی، سخت و خسته کننده بود اما حالا کاملا خوب هستم و حتی می توانم بار دیگر فوتبال بازی کنم."