اخبار :: اخبار روزانه تابستان

اخبار روزانه تابستان (شنبه 30 آگوست) ؛ نقشه دوم ویولا: کوچکا و کورتیچ به جای فرناندو و استامبولی

1908 شماره اطلاع نامه : اخبار روزانه تابستان (شنبه 30 آگوست) ؛ نقشه دوم ویولا: کوچکا و کورتیچ به جای فرناندو و استامبولی 1393/06/08 اخبار روزانه تابستان (شنبه 30 آگوست) ؛ نقشه دوم ویولا: کوچکا و کورتیچ به جای فرناندو و استامبولی اخبار روزانه تابستان :: اخبار اخبار روزانه تابستان (شنبه 30 آگوست) ؛ نقشه دوم ویولا: کوچکا و کورتیچ به جای فرناندو و استامبولی
اخبار روزانه تابستان (شنبه 30 آگوست) ؛ نقشه دوم ویولا: کوچکا و کورتیچ به جای فرناندو و استامبولی

اخبار روزانه تابستان (شنبه 30 آگوست) ؛ نقشه دوم ویولا: کوچکا و کورتیچ به جای فرناندو و استامبولی

در شب شکست ویولا در اولین دیدار سری آ، به نظر می رسد برنامه های خرید باشگاه نیز تغییر کرده است. پس از اینکه استامبولی با تیم تاتنهام به توافق رسیده و شرایط خرید فرناندو نیز سخت تر شد، سران باشگاه به فکر گزینه های قدیمی تر مانند یاسمین کورتیچ و یورای کوچکا افتاده اند. خبر ها در مورد علاقه به خرید میکا ریچاردز نیز تایید شده و کونکو مدافع تیم لازیو هم به لیست خرید اضافه شده است.

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- تیم جوانان فیورنتینا رقابت های این فصل جوانان را با پیروزی پر گل 6-2 در برابر اسپزیا شروع کرد. سدریک گوندو با هت تریک خود ستاره اول این میدان بود. بانگو، پرالتا و پتریکیونه نیز گل های دیگر را به ثمر رساندند تا آقای گویدی شروعی قاطعانه در اولین دیدار رسمی داشته باشد.

19- اسکای اسپورت ترکیب امشب تیم های رم و فیورنتینا را پیش بینی کرده که مانولاس در خط دفاعی جالوروسی قرار گرفته است. وارگاس و باباکار نیز در ترکیب اصلی ویولا حضور خواهند داشت.

18- متئو رنزی نخست وزیر کشور ایتالیا که برای اجلاسی سیاسی راهی بروسل شده، از همان جا به حمایت از تیم محبوب خود فیورنتینا پرداخته و برای شاگردان مونتلا آرزوی موفقیت کرده است.

17- تدابیر امنیتی شدیدی برای هواداران تیم فیورنتینا در شهر رم اندیشیده شده است. پس از مشکلاتی که در فینال رقابت های جام حذفی فصل گذشته پیش آمد، حالا مسئولان برگزاری مسابقات، به فکر امنیت بیشتر هستند.

16- رسانه های انگلیسی امروز شایعات مبنی بر پیشنهاد ویولا برای خرید میکا ریچاردز را تایید کردند. این بازیکن به همراه گیدتی، سینکلر و ناستازیچ در لیست فروش منچستر سیتی قرار دارند.

15- تیم پالرمو برای خرید اولکساندر یاکوونکو مهاجم اوکراینی تیم فیورنتینا وارد عمل شده است. این بازیکن بیش از این جای در برنامه های مونتلا ندارد.

14- دو تیم رم و فیورنتینا پیش از این 150 بار در تاریخ رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که حاصل آن 47 پیروزی برای رم و 46 پیروزی برای ویولا بوده است.

13- حدود 1000 نفر از هواداران تیم فیورنتینا امشب در الیمپیکو شهر رم حاضر خواهند بود تا دیدار ویولا در برابر رم را از نزدیک مشاهده کنند.

12- تیم شاختار مقاومت شدیدی در برابر فروش فرناندو از خود نشان می دهد و هنوز معلوم نیست که این بازیکن چه سرنوشتی خواهد داشت. ویولا نیز به تلاش خود برای راضی کردن سران این باشگاه اوکراینی ادامه می دهد چون مربی تیم و خود بازیکن، جواب مثبت به این انتقال داده اند.

11- عبدالله کنکو مدافع کناری تیم لازیو هم امروز به لیست خرید تیم اضافه شد. این بازیکن می تواند جانشین فاکوندو رونکالیا در خط دفاعی تیم باشد.

10- میکا ریچاردز مدافع کناری تیم منچستر سیتی اولویت اصلی ویولا برای خرید در خط دفاعی می باشد ولی تلاش ها برای جذب مودیبو دیاکیته نیز همچنان ادامه دارد.

9- کارلو آنچلوتی نظرات جالبی در مورد تیم فیورنتینا دارد: "فیورنتینا شگفتی ساز اصلی این فصل خواهد بود، آنها ترکیب خود را حفظ کرده و نسبت به سال گذشته تقویت شده اند. فصل پیش نیز با وجود مصدومیت بازیکنان اصلی، عملکردی فوق العاده داشتند و امسال می توانند شگفتی ساز شوند."

8- سخت شدن خرید فرناندو و استامبولی باعث شده تا باشگاه به دنبال نقشه دوم خود در تابستان باشد. یورای کوچکا و یاسمین کورتیچ دو بازیکنی هستند که حالا در صدر لیست خرید پراده قرار گرفته اند. البته نباید سامی خدیرا را نیز فراموش کرد.

7- توتو اسپورت هم به بررسی قرعه کشی لیگ اروپا پرداخته و با راحت خواندن گروه ویولا، از این مسابقات به عنوان پلی برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا در سال آینده نام برده است.

6- روزنامه اکیپ امروز از نهایی شدن انتقال بنیامین استامبولی به تیم تاتنهام انگلیس خبر داده است. این در حالی است که تا دو روز پیش نامی از این تیم در بین خریداران هافبک 24 ساله مونت پلیه مطرح نبود.

5- کوریره فیورنتینو امروز به بررسی رقبای ویولا در لیگ اروپا پرداخته و قرعه کشی انجام شده را برای تیم مونتلا مناسب دانسته است.

4- صحبت های روز گذشته آندره آ دلاواله در مورد خوان کوادرادو، بازتاب زیادی در روزنامه های امروز ایتالیا داشت. گاتزتا از این موضوع بع عنوان اصلی ترین اتفاق برای فیورنتینا در تابستان نام برده است.

3- رسانه های فلورانسی امروز از احتمال بازی کردن مارکوس آلونسو به جای مانوئل پاسکوال خبر دادند. مدافع اسپانیایی تابستانی عالی را سپری کرد و در حال حاضر آماده تر از کاپیتان ویولا به نظر می رسد. باباکار نیز از شانس بیشتری نسبت به برناردسکی، خواکین و ایلیچیچ برای بازی کردن برخوردار است.

2- فقط امضای ساندرو منکوچی باقی مانده تا انتقال فاکوندو رونکالیا به تیم جنوا شکل رسمی به خود بگیرد. منکوچی که روز گذشته در مونته کارلو حضور داشت تا مراسم قرعه کشی لیگ اروپا را از نزدیک مشاهده کند، امروز عصر به فلورانس باز می گردد و مرحله آخر انتقال رونکالیا را انجام خواهد داد.

1- صحبت های داریو ناردلا شهردار فلورانس: "فیورنتینا از همین حالا قدرت خود را با پیروزی مقابل رئال نشان داده و من نیز همان موقع به مونتلا تبریک گفتم. در روز های آینده با کونینی صحبت خواهم کرد تا در مورد آرتمیو فرانکی و ورزشگاه جدید تصمیم گیری کنیم. رابطه بین ما و فیورنتینا عالی است."