اخبار :: اخبار بازی ها

رم 2-0 فیورنتینا ؛ نمایش پر نوسان ویولا و اولین شکست فصل

1909 شماره اطلاع نامه : رم 2-0 فیورنتینا ؛ نمایش پر نوسان ویولا و اولین شکست فصل 1393/06/08 رم 2-0 فیورنتینا ؛ نمایش پر نوسان ویولا و اولین شکست فصل اخبار بازی ها :: اخبار رم 2-0 فیورنتینا ؛ نمایش پر نوسان ویولا و اولین شکست فصل
رم 2-0 فیورنتینا ؛ نمایش پر نوسان ویولا و اولین شکست فصل

رم 2-0 فیورنتینا ؛ نمایش پر نوسان ویولا و اولین شکست فصل

رم 2-0 فیورنتینا

گل ها:
رادیا نینگولان (28) - ژروینیو (3+90)

تیم فیورنتینا در اولین هفته از رقابت های فصل جدید سری آ در مقابل میزبان خود تیم رم تن به شکست داد. تیم فیورنتینا در این مسابقه در شرایطی که فشار زیادی برای جبران گل خورده داشت، در آخرین ثانیه ها نیز گل دوم را دریافت کرد.

پس از مدت ها انتظار سرانجام فصل جدید رقابت های سری آ آغاز شده و تیم ها نبرد خود را از سر گرفتند. در هفته اول نیز تیم فیورنتینا در خانه رم به مصاف این تیم رفت که در نهایت اولین شکست را تجربه کرد. رودی گارسیا مربی فرانسوی تیم رم در این مسابقه از ستاره های جدید خود، مانولاس، آستوری، کول و ایتوربه در ترکیب اصلی بهره برده و فرانچسکو توتی را نیز در میدان قرار داده بود. در سمت مقابل، وینچنزو مونتلا در مواجهه با تیم سابق خود با بیرون گذاشتن پاسکوال و آکوییلانی، دو ستاره جوان خود آلونسو و بریلانته را در ترکیب گذاشته باباکار نیز در کنار ماریو گومز در خط حمله تیم قرار داشت.

نیمه اول با تک گل رادیا نینگولان به سود تیم میزبان به پایان رسید. تیم رم تقریبا در تمامی دقایق این نیمه بهتر از ویولا کار کرده و مزد زحمات خود را نیز گرفت. شاگردان مونتلا بیشتر به کنترل و دفع حملات حریف فکر می کردند ولی یک اشتباه از جاشوا بریلانته در میانه میدان باعث شد تا تیم رم در یک موقعیت ضد حمله قرار بگیرد. پاس نینگولان به ژروینیو رسید و ضربه این بازیکن را نتو به زیبایی مهار کرد ولی توپ برگشتی توسط هافبک بلژیکی رم تبدیل به گل شد. مونتلا دقایقی بعد بریلانته را از بازی خارج کرده و ایلیچیچ را وارد میدان کرد.

 در نیمه دوم نیز تیم رم برای دقایقی توپ و میدان را در اختیار داشت اما سفید پوشان خیلی زود بازی را در اختیار گرفتند. فشار ویولا به قدری زیاد شد که در چند دقیقه موقعیت های خوب گلزنی نصیب بازیکنان شد ولی متاسفانه توپ ها با درخشش ده سانکتیس و البته بی دقتی مهاجمین تبدیل به گل نشدند. ضربه ایستگاهی ایلیچیچ که به تیر دروازه برخورد کرد و ضربه باباکار از نزدیکی دروازه، بهترین موقعیت های ویولا بودند. رم نیز در این بین چند بار توسط ژروینیو خطرناک ظاهر شد ولی نتو و مدافعین درخشش خوبی از خود نشان دادند. تا اینکه در ثانیه های پایانی مسابقه، این مهاجم سرعتی با عبور از مدافعین و نتو کار را تمام کرد.

به هر ترتیب تیم فیورنتینا اولین شکست فصل را تجربه کرد و حالا باید در هفته های بعدی به فکر جبران آن باشد. ویولا در هفته آینده در فلورانس به مصاف تیم جنوا خواهد رفت. در این بازی فیورنتینا نمایشی پر نوسان را از خود ارائه کرد و بازیکنان جوان تیم مانند بریلانته نیز کمی سردرگم بودند ولی با ورود بازیکنان باتجربه تر، تیم فرم بهتری پیدا کرد. مونتلا می تواند برای بازی بعدی بازیکنانی چون ماتی، کوادرادو و مارین را نیز در اختیار داشته باشد.


ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار:

نتو (6.5) – تومویچ (5) – گونزالو (5.5) – ساویچ (6.5) – آلونسو (6.5) – بریلانته (5) – پیزارو (5.5) – وارگاس (5) – والرو (5) – گومز (5.5) - باباکار (6) / ایلیچیچ (5.5) / خواکین (5.5) - آکوییلانی (5.5) / مونتلا (5.5)