اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا امیدوار به تقویت تیم ؛ شایسته شکست نبودیم

1910 شماره اطلاع نامه : مونتلا امیدوار به تقویت تیم ؛ شایسته شکست نبودیم 1393/06/09 مونتلا امیدوار به تقویت تیم ؛ شایسته شکست نبودیم اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا امیدوار به تقویت تیم ؛ شایسته شکست نبودیم
مونتلا امیدوار به تقویت تیم ؛ شایسته شکست نبودیم

مونتلا امیدوار به تقویت تیم ؛ شایسته شکست نبودیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از شکست مجدد در برابر رم ابراز امیدواری کرد برای دیدار بعدی ترکیب بهتری را در اختیار داشته باشد و مدعی شد که نتیجه تساوی برای این مسابقه عادلانه تر بوده است.

تیم فیورنتینا شب گذشته در اولین هفته از رقابت های فصل جدید سری آ در خانه تیم رم با 2 گل مغلوب شد تا مونتلا بار دیگر در برابر تیم سابق خود ناکام باشد. البته این مربی جوان معتقد است شاگردانش در نیمه دوم عملکردی به مراتب از میزبان داشته و شایسته کسب تساوی بوده اند:

"ما نیمه اول بسیار بدی داشتیم و کمی با ترس بازی می کردیم که باید با کار بیشتر آن را بر طرف کنیم. با این حال نیمه اول خیلی تاکتیکی بود و هیچ کدام از دو تیم موقعیت های زیادی نداشتند. ما فقط یک بار به حریف فرصت گلزنی دادیم که از همان یک بار نیز استفاده کردند. اما در نیمه دوم عالی بودیم و چندین موقعیت خوب گلزنی را ساختیم که متاسفانه هیچ کدام تبدیل به گل نشد. ما نشان دادیم که از قدرت بدنی و ثبات بیشتری برخورداریم ولی رم در نیمه اول سریع تر و تعیین کننده تر از ما بود و برای تمامی توپ های اول اقدام می کردند. با این حال نتوانستند موقعیت های زیادی کسب کنند. من فکر می کنم انتقاد کردن از این تیم کمی زیاده روی باشد."

"اگر ما می توانستیم در نیمه اول نیز همانند نیمه دوم بازی کنیم، یک دیدار کاملا متفاوت را می دیدیم. از نظر من نتیجه تساوی برای این بازی عادلانه تر بود. به نظر می رسد نگرانی اصلی ما در کار های دفاعی می باشد. بریلانته؟ او ارزش های خود را اثبات کرده است. ضمن اینکه آکوییلانی در هفته گذشته کمی نا آماده بود و تصمیم به استفاده از بریلانته گرفتم. تصمیم دشواری بود و من هرگز قصد استفاده 90 دقیقه ای از او را نداشتم ولی یک نیروی مضاعف برای تیم ما بود. بازار؟ نمی دانم، من مسئول این کار نیستم. من مربی تیم هستم و وظیفه من تمرکز بر روی تیمی است که در اختیار دارم. با این حال امیدوارم برای بازی بعدی تقویت شویم. گومز؟ قطعا می تواند بهتر از این باشد ولی او نیز از عملکرد تیم تاثیر می گیرد."