اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: انتقال بادلی و باداگور دو بازیکن کروات به فیورنتینا

1912 شماره اطلاع نامه : رسمی: انتقال بادلی و باداگور دو بازیکن کروات به فیورنتینا 1393/06/09 رسمی: انتقال بادلی و باداگور دو بازیکن کروات به فیورنتینا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: انتقال بادلی و باداگور دو بازیکن کروات به فیورنتینا
رسمی: انتقال بادلی و باداگور دو بازیکن کروات به فیورنتینا

رسمی: انتقال بادلی و باداگور دو بازیکن کروات به فیورنتینا

تیم فیورنتینا امروز در اقدامی ناگهانی از خرید رسمی میلان بادلی هافبک تیم هامبورگ و ریکاردو باگادور مدافع تیم ریکا خبر داد. این در حالی است که در هفته های اخیر هیچ مطلبی در مورد این بازیکنان منتشر نشده و خرید این دو بازیکن کروات نیز همانند سایر خرید های باشگاه غیر منتظره بود.

سران باشگاه برای مدت زیادی در تلاش برای خرید یک هافبک مرکزی بودند و در این راه گزینه های زیادی همچون سامی خدیرا، فرناندو، بنیامین استامبولی، یاسمین کورتیچ و یورای کوچکا مطرح شد ولی در نهایت میلان بادلی از هامبورگ به فلورانس سفر کرد. این هافبک 25 ساله کروات که در فصل گذشته نیز مورد توجه باشگاه قرار داشت سابقه بازی در تیم دینامو زاگرب را نیز داشته و در فصل گذشته 29 بار در بوندس لیگا به میدان رفته است.

این بازیکن توانایی بازی در تمامی پست های خط میانی را دارد ولی مبلغ انتقال و دستمزد وی هنوز مشخص نیست. انتظار می رود بادلی در طی روز های آینده به فلورانس سفر کرده و ضمن انجام تست های پزشکی، قرارداد خود را با ویولا امضا کند. اما زونمیر بوبان ستاره سابق فوتبال کرواسی در مورد بادلی نظر مثبتی دارد: "او یک هافبک کامل است و شباهت زیادی به پیزارو و والرو دارد ولی می تواند در کنار آنها بازی کند. او کمی تدافعی تر است و تکنیک فوق العاده ای دارد اما سرعت زیادی ندارد. او بسیار جدی و باتجربه است."

اما غیر از بادلی که می تواند جانشینی مطمئن برای دیوید پیزارو در قلب خط میانی باشد، امروز باشگاه از خرید ریکاردو باگادور مدافع 19 ساله تیم ریکا کرواسی نیز خبر داد. جزییات قرارداد این بازیکن نیز هنوز منتشر نشده و می توانیم منتظر حضور او در فلورانس و پیوستن به تیم جوانان فیورنتینا باشیم. در هر صورت باشگاه یک هافبک را به تیم مونتلا اضافه کرده و حالا در آخرین روز تابستان، تلاش باشگاه برای خرید سایر بازیکنان مورد نیاز ادامه پیدا خواهد کرد.